Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
olu piszesz tak o swojej teściowej i na prawdę moja mi się przypomina. tylko moja mówiła nie że jestem wyrodna matka tylko że powinnam dzieci pod klosz zamknąć - i zawsze obrażona była, bo jak po alkocholu to ja jej dzieci nie pozwalałam brać na ręcę np, nie pozwalałam palić przy nich, nie pozwalałam brać do jej koleżanek obok co mieszkały (a tam albo piją albo są na kacu i palą jeden za drugim nie patrząc czy jest w ich towarzystwie jakieś dziecko) ... moja teściowa ciągle była o coś obrażona i wiecznie jej nic nie pasowało. jak nawet mieszkałam u niej i sprzątałam to też był źle .... bo ona nie może w butach sobie do domu wejść czy jej goście. (ja szorowałam podłogi na kolanach, i ściągałam w korytarzu buty ona po dywanie w ulewe w buciorach chodziła - taki kontraścik :P, a za nią stado pijaków ... wrrrr ) ale my to kłucimy się, i godzimy. ja nie jestem osobą która jest pamiętliwa. co do kłutni - nie do tego jak mnie ktoś zrani. i mijało mi, jej potem też i w sumie wole się z nią nie kłucić. a że nie mieszkam z nią ona nie przycjhodzi do nas - to jest nawet taka sytuacja że jej muszę mówić by przyszła bo dziewczynki chcą itp. nigdy jej nie odsuwałam od nich a ona na mnie obrażona to i je omija .... no ale nie poradzisz na to nic. więc nie mamy za bardzo możliwości się już na siebie wkurzać.

a moje dziewczynki zaczynają się bawić w rodzenie zabawek hehe .... pchają pod bluzki maskotki i sobie wyciągają ... hehe ...

a zaraz wam wkleje moją śliczną rusałkę :P:P tak słodko dziś śpi że nie mogłam się powstrzymać od zrobienia jej zdjęcia :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pewnie jutro pierwsze co zrobie to brzuszka jak zwykle otworze. Mysle ze jakby sie cos mialo zaczac to by troche bolalo? A to takie bezbolesne jest. W sumie to zaczelo sie tak okolo godz 20. I z ciekawosci zaczelam sprawdzac co ile. Dobra juz nic nie piesze bo sie najaram a tu jutro lipa bedzie:laugh: Maluch sie wierci przekreca ech normalnie bedzie mi tego brakowalo 🙃 Moj M z podniety podlaczyl baterie zeby sie ladowaly 😁
wiecie co zauwazylismy z moim M? ze strasznie szybko u nas papier toaletowy znika 😉 przez te moje ciagle wizyty w wc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki głowa do góry - trzeba być gruboskórnym! Na teściów nie mogę narzekać, ale zdrowy dystans musi być, choć widać, że bardzo ostrożnie podchodzą do mnie.

Też czytałam, że podaje się antybiotyk ale i tak się strasznie boję, żeby dla maleństwa nie zaszkodzić...
Przygotowałam dziś w końcu łóżeczko:
http://img25.imageshack.us/i/dsc01650n.jpg/
http://img136.imageshack.us/i/dsc01653m.jpg/

przykryłam tetrą, mam nadzieje,że się nie zakurzy

Martwię się, aż spałam z tego wszystkiego - moja reakcja na stres;/

To trzymam kciuki za Iwonkę, żeby wszystko dobrze się rozwiązało.
Dziś nic nie robiłam - bo w czasie sprzątania też mi częściej twardnieje brzuch, i ten czop - a po dzisiejszym wyniku boje się wywołać poród - mam nadzieje, że już jutro dostane jakiś antybiotyk... kurde, a wszystko było tak idealnie ;///
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madeline nie denerwuj sie tak musisz tylko ten wynik zabrac ze soba do szpitala i oni wtedy od razu dziecku podadza antybiotyk tak jak Kasia napisala. Najwazniejsze ze zrobilas sobie to badanie bo co by bylo gdybys ani Ty ani lekarze by o tym nie wiedzieli? Wtedy byloby o wiele gorzej. Po to wlasnie robi sie ten wymaz zeby szybko w razie co zareagowac.:laugh: glowka do gory wszystko bedzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu paciorkowca,
Leniuszku dziękuje za pocieszenie 😘 wynik sama gin mi zleciła, postaram się nie stresować. Czytałam skąd to można nabyć i tak naprawdę to wyczytałam, że to sobie bytuje w przewodzie pokarmowym i takie tam... zresztą jak odbierałam wynik to zapytałam babkę w laboratorium jak mam to zinterpretować i odpowiedziała, że lepiej żeby tego nie było, ale kiedyś nie robiono tego i też kobiety rodziły ale wiecie jak to jest kiedy coś wyjdzie pozytywnie, a mogłoby być negatywne... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...