Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tricks and Treats with Halloween Sweets
...pajeczyna obrastamy...
...na dzidziusia wciaz czekamy...
Happy Halloween!!! 😁 [img size=259]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/small-a7bce5cbff649951d70a6792acfb378e.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I po malowaniu,tak Nas wzięło że myślimy co tutaj dalej jeszcze pomalować heh 🙃 ale siły to nie mam 😞

Sandra fotka super 🙂 i też skomentowałam jakbym mogła ominąć :whistle:

Paulisia po przeczytaniu posta wzięłam sobie stołek i malowałam na swojej wysokości 🙂 nie wiedziałam że coś takiego może być 🤨

Olusia ja mam nadzieję że będę karmić,bardzo bym chciała i na chwilę obecną nie dopuszczam innej myśli do siebie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Jaki sliczny brzusio Sandra.
Jak tam u Was dzień minął . Bo u mnie strasznie 😞 Przepłakałam cały dzień, cały czas mi ktoś przykrości sprawia, a koniec dnia był najgorszy. Normalnie siedzę i płaczę , aż z tego płaczu rozżalenia i nerwów i smutku skurcze mnie zaczeły łapać, jak nie urodze to będzie dobrze. Normalnie nie mam na nic ochoty i nic mi się nie chce, jestem załamana ;;;(. Przepraszam że znowu o sobie ale nie mam już siły. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia ja chcialabym karmic piersia mam nadzieje ze mi sie uda 🙂, co do Wigilii coz trzeba bedzie sobie odmowic kilku rzeczy... albo tylko na jezyk sprobowac tych zakazanych:P
mozna by bylo tez sciagnac troche pokarmu na ten czas ale szkoda troche zeby dziciaczka przyzwyczjac do ssania smoka butelki (co jest czynnoscia o wiele latwiejsza niz ssanie piersi)
A co do samopoczucia coz bez wiekszych zmian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczynki... 🙂
za oknem fajerwerki... dzieciaki lataja poprzebierane, krzyczac i smiejac sie.. to co nie chcilysmy byc gorsze - tez swietujemy tyle, ze na kanapie :P

Ja tez mam zamiar karmic piersia i mam nadzije ze bede mogla 🙂
Siara nadal mi nie wycieka... ale czuje ze piersi mi nabrzmialy nieco... a jak u was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka - wyzal sie nam.. ja ostatnio tez sie skarze dziewczynom co prawda przez moje samopoczucie bo nie chce niepokoic moich bliskich 🙂 i na szczescie humor mi dopisuje ale mysle, ze jak cie cos gnebi emocjonalnego to mozesz sie nam wygadac... powyklinamy te paskudne osoby tak w gronie naszym, co nie bedzie mialo wplywu na nasze opinie o nich bo ich nie znamy... 🙂 takie bezpieczne obgadywanko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedyś mi moja babcia powiedziała że odwrócą się ode mnie ludzie, z którą dzisiaj też miałam sprzeczkę. I mam wrażenie że tak się stało, dzisiaj po raz kolejny odczułam że jestem nic nie warta i nikomu nie potrzebna. Jestem tak roztrzęsiona że, normalnie oznajmiłam że mam tego wszystkiego dość i wyjade z lublina. Żeby zostać samemu . 😞. Nie chce Wam truć , i psuć dnia moimi problemami, macie radosne dni więc nie chce ich zasmucać. Po prostu nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić i tak napisałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia oczywiście jak chcesz i jak ci ma ulżyć pisz co leży ci na sercu. przecież my tu wszystkie o sobie 🙂 o swych brzusiach, przeżyciach piszemy.

ja oczywiście nie widze innej możliwości jak karmić piersią !! znaczy piersiami !! zanzaczam bo już karmiłam Zuze tylko jedną - nie rubcie tego !! bo można śmiesznie wyglądać mając dwa rozmiary piersi. strasznie tego nie lubiłam ale i tak karmiłam. teraz też zamierzam i bardzo bym chciała. nie umiałabym inaczej. normalnie sobie tego nie wyobrażam, z racji że karmiłam oby dwie córy i wydaje mi się że długo.

a.. też mi nic nie leci. choć mój mąż twierdzi że coś tam leci :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia nie powinnaś tak o sobie myśleć. jesteś potrzebna swojemu maleństwu a to już dużo. ważne jest to byś żyła dla siebie a nie innych. jeśli ci jest źle zmień otoczenie. nie ma co na siłe starać się zrobić tak by było dobrze - jeśli ktoś i tak tego nie chce. ech nie wiem co ci jeszcze powiedzieć. 😞 .... powinnaś się teraz cieszyć życiem a nie przejmować przez innych 😞 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu ja tez mam zamiar karmic piersia ale zobaczymy co z tego wyjdzie..ciekawe czy mam pokarm..nic mi dotad nie wyciekalo..na poczatku mialam takie "ladne" ☺️ piersi..duze itp..a teraz zrobily sie miekkie i lekko stracily jedrnosc 😞 nie przepadam za widkokiem ich w lustrze..ale jesli to ma byc dla synka to niech tak bedzie..Sandra masz Ty pomysly 😉 Moniczko..pomysl ze jestes teraz potrzebna jednej malej istotce ktora nie moze bez Ciebie zyc i to dla niej warto byc dzielna..Kasiu tylko niech maz zostawi cos dla Kubusia:laugh: cos sie kiepsko czuje..ale co tam ..przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...