Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiu wrr... najgorsze ze Ty sie tak napracowałas wierszyk napisalac te zyczenia takie szczere od serca ach pewnie sie tylko wkurzylas... ale wiesz moze ta koperta niech jednak pozostanie pusta 😉 albo wsadz tam kupon Lotto albo zdrapke (albo nie bo jeszcze wygra! 😲 przecie zglupi ma zawsze szczecie 😉)
A mnie napadlo znowu zeby cos na scianie w malym pokoju namalowac. Tym razem to bedzie mis albo sam albo z kroliczkiem taki fajny wzor na body znalazlam w ciuszkach u malego. A i jeszcze chce dwie sciany przemoalowac ale to penie dopiero w wakacje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiu ja lube dawwac cos od siebie - od serca, jestem romantyczką 🙂 .... strasznie mnie zdenerwowalo jego podejscie, moglabym opowiadac i opowiadac ale po co. urazil mnie, zobacze czy doloze jaka chocby 100 do koperty bo jeszcze to wino bym chciala kuić z górnej półki by napisac coś takiego :

w prezencie podarowane by za 20 lat otwarte w rocznicę ślubu przypomniało smak dzisiejszej miłości, szaleństwa i spontanicznej namiętności.

coś jeszcze zmienie by nie było może w prezencie podarowane, ale coś ala takiego bym chciała na tej butelce dołożyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi a co Ty tu jeszcze robisz? Do roboty dziewczyno! 😁 😁 😁zaraz impra!
Kasiu pisalas kiedys ze nie bedziesz uzywala takiego specjalnego proszku do prania dla dzieci ze Kubus bedzie mial prane w tym samym proszku co cala reszta rodzinki. No i chcialam sie zapytac jak tam, bez prblemu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu, Otlesiu nie mogłam się rano oprzeć... Tak brzuszek.net do kawy... 😉

My już po chrzcinach... Ach! Ale padam, zaraz idę lulu, jutro Wam opiszę co i jak i wstawię zdjęcia. Ale było super, lepiej niż się spodziewałam. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to tak... 🙂
Najbardziej oczywiście obawiałam się jak zachowa się proboszcz. (Wiadomo chciałam aby przy rodzinie obyło się bez jakiś ceregieli.) Ale był w porządku, co po tym co u niego przeszłam było miłą odmianą. 😉 Wszyscy się śmiali, że Witek tak na niego zadziałał. Były dwa chrzty - drugi chłopczyk takie maleństwo, na podusi, a nasz taki wielki i wierzgający szkitkami na wszystkie strony... 😁 Zabawny kontrast. Ja go trzymałam to mi się zaczął wyrywać, wierzgać nogami, rozglądać, póki proboszcz nie podszedł... A Witek chciał mu zabrać naczynie z oliwą! 😁 W ogóle też nie płakał, ani podczas mszy (rozglądał się zafascynowany), ani podczas samej ceremonii... A na końcu do zdjęć tylko się zacieszał. 🙂
Gości było paręnaście osób, skromnie dosyć, w domu, choć nie powiem moja mama się wystarała z pichceniem. 😉 He, he, a oto jeden z tego "efektów":

[URL=http://img156.imageshack.us/i/aaciacho.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5214/aaciacho.jpg[/IMG][/URL]

No na koniec dnia niestety ubranko Witka było w kolorze jego obiadku - wszyscy w końcu chcieli go nosić, potrzymać na kolankach, etc. A bez chwili "wytchnienia" na płasko to on strasznie ulewa... 🤨 No, ale trudno, wypierze się. 😉 Zresztą już w kościele tak wierzgał, ze troszkę ulał podczas chrztu. ☺️
Było lepiej niż się spodziewałam... ale dobrze mieć to już za sobą. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze shati, ze masz to juz za soba 🙂 Supcio ze wszystko wyszlo tak fajnie... babcia torcik przyszykowala piekny i na pewno tak samo pyszny- mniammm No i grzeczny Wico oczarowal glosci i proboszcza co bylo do przewidzenia 😁
Oj zazdrosze wam dziewuszki ze juz macie po chrzcinach...to dopiero przed nami i bez konkretnej daty jeszcze...

co do ulewania to moja Mia nadal ulewa wlasciwie po kazdym posilku musi jej sie troche ulac 🤔 lekarka powiedziala, ze to ten refluks jelitowy 🤨 na szczscie podobno sie z tego wyrasta...

ja piore wszystkie rzeczy (nasze i Mii) w dzidziusiowym plynie do prania oraz plynie do plukania oba o nazwie Fairy- NON BIO (- to taki tutejszy) ale tylko dlatego ze powalil mnie jego zapach taki przyjemny-dzidziusiowy 😉 Ale zdarzylo mi sie ze z braku tego plynu uzylam zwyklego proszku i plynu do plukania i Mii nic nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie wkurzylam pierwszy raz musialam negatywa wystawic na allegro wrr
Sandra no tak chrzestna w ciazy za niedlugo bedzie rodzic wiec troszke to potrwa.
Sathi zazdroszcze ze masz juz to wszystko za soba...
Ja nie wiem ale strasznie duzo jedzenia mi wychodzi bedzie ok 21 osob (w domu nie wiem jak sie pomiescimy) ale w tym 6 dzieci a i oczywisci pies 😁 szukam jakiejs sukienki na stronach dla kobiet ciezarnych... niesety... dobrze ze przyjada mi dzien wczesniej pomoc i ze moj M ma kilka dni wolnych przed tak to (mam nadzieje) mi pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i jeszcze szukam jakiegos pomyslu na zarobek bo dostalam wypowiedzenie kurierem 🤢 nie mam pojecia co robic... wlasna dzialalnosc??? jesli tak to co??? przez wakacje mam jeszcze czas bo dostane odprawe wiec jakos pociagniem ale od wrzesnia to juz bedzie gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari mój Witek też w zasadzie ulewa po każdym posiłku. Niby dlatego, że taki ruchliwy... Ale najbardziej się zawsze martwię w nocy - żeby nie ulał i się nie zachłysnął. 😞

Leniuchu a co się stało ztym allegro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupilam dla siostry bluzke czarna (tylko jeden kolor byl na tej aukcji) a przyszla biala a wsumie to zolta, smierdzaca papierosami, brudna i cala pognieciona... chcialam wyjasnic, wymienic pisalam maile dzwonilam ale nikt mi nie odpowiadal szkoda bo myslalam ze uda sie to rozwiazac
u mnie wlsanie burza, maz spi, syn spi i pes tez spi i wyje cos mu sie chyba przysnilo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mi sie nie zdarzylo na szczesciwe ze musia;am wystawic negatywa i oby sie nie zdarzylo.

a ja dostalam propozycje bycia dwa razy w tyg z dzieckiem kolezanki po 3 godziny. jesli zgodzi sie na moja kwote (fakt i tak grosze) to bede jezdzic z kubusiem ,... zawsze cos a kasy zawsze jest w domu malo tym bardziej ze teraz na tym wychowawczym jestem. w piatek jade pierwszy raz zobaczyc jak to bedzie wygladac i czy rzeczzywiscie sie tego podejme 🙂.

teraz moj maz z corami gra w pilke hehe 🤪 a kuba ostro oglada w skupieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item1019238365_angielski_chlopczyk_6_9_12mc_konkret_zobacz.html

http://www.allegro.pl/item1012645838_modny_synek_6_12m_wiosna_lato.html


Pochwalę się moimi ostatnimi zakupami na allegro. Jasio jest już zaopatrzony w ciuszki na dobre 5 - 6 mies.
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesiu śliczne ciuszki. 🙂 Aż mi przypomniałaś, ze u nas ze stanem odzieżowym naszego synka kiepsko... Czas kuknąć do sklepu... ☺️

Kasiu propozycja ciekawa, zawsze coś. 🙂

Leniuchu, auć, no to miałaś prawo wystawić negatywa. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KArola ciuszki super, ja też muszę zrobić zakupy bo ciuszki mam głównie do 74 więc trzeba kupić nowe

ja na allego żadko kupuje jakoś mam obawy ale jak coś mi wpadnie w oko i jest w super cenie to kupuje, a potem chodze jak na szpilkach do póki paczka nie przyjdzie oczywiscie chodzi o drozsze gadżety

Ja w tym tygodniu wybieram się na solarium chciałabym chodzic raz w tgodniu, bo jestem biała do tego cera nie wygląda najciekawiej a solarium na to zaradzi

pochwalę się że moja Nadia zaczeła miec ostatnio apetyt, daje jej banany i bardzo jej smakują, delicje wcina oczywiscie bez galaretki 😜 😉 sam biszkopt z czekoladą:P i sam ebiszkopty zajada, ostatnio dąłm jej troszku posmakowac smietanowych lodów tylko ciut bo jadłam i mała mi wyrywała kubeczek z rąk i tez jej smakowało ale na takie rarytasy to jeszcze dla niej za wczesnie

co do proszku i płynu do płukania to ja daje płyn Lenor bo pranie bez płynu jest sztywne i takie szorstkie wole je zmiękczyć płynem

Paulinko tort wygląda smakowicie mmmm ale smaka robisz 😜 super że chrzciny się udały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...