Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ciekawi mnie ile moj synek teraz wazy,miejmy nadzieje ze prawidlowo,teraz znow ja zaczynam sie denerwowac,bo do nastepnej wizyty u lekarza ktory mi te badania robi jeszce tyle czasu...zreszta zobaczymy co jutro ten moj mi powie,mialam tyle pytan do niego a teraz juz nic niepamietam,napewno spytam sie o te badanie GBS tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marzenko nie zamartwiaj się na zapas 🙂 ja tam nie myślę o niczym co może mi się przydarzyć,hemoroidy,żylaki przecież też mogą wyjść,rozstępy,nie myślę o tym,jak mnie dotknie to trudno 🥴

Paulisia ja mam dopiero położną 3 pazdziernika,do domku przyjdzie zrobić ze mną plan porodu,ale zapytam o tego paciorkowca,chociaż wątpię żeby tutaj coś pod tym kątem robili,niedawno moja znajoma z pracy urodziła i nic nie mówiła na ten temat,ale zapytam.

Teraz tez już mykam,pod prysznic i do wyrka,pewnie i tak nie zasnę,ale spróbować można 🤢 jakaś taka naładowana się zrobiłam 😠 nie wiem dlaczego.

Do juterka mamusie i brzusie 🙂 śpijcie słodko 😘 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miejmy taka nadzieje:P
Ja tez chodze pozno spac bo jak pojde wczesniej to niemoge usnac i krece sie po domu jak zombi,moj M juz dawno spi a ja mam czas przy kompie tylko do 15 godz bo wtedy jest jeszcze w pracy a pozniej jak wraca to o Brzuszku moge pomarzyc,nie da mi dojsc do komputera,wiec nadrabiam w nocy,ale wiekszosc z mam juz spi i co tu wymyslec by bylo dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny, chyba was właśnie lekko pobiłam co do nocnego markowania... 😉 Jeszcze mi herbatka stygnie i jak ją wypiję to dopiero lulu... 😆

Akigo najważniejsze, że się uspokoiłaś - nie będziesz też dzięki temu małej niepotrzebnie niepokoić. 😉

Marzi nie pamiętam jak to z tymi hemoroidami było. Zdawało mi się, że to głównie w przypadku zaparć. Ale pewności nie mam.

Co do kompa, to heh, widzę, że nie ja jedna się dzielę... A właściwie to mój M się ze mną dzieli. :laugh: Także nie martw się, wiem jak to jest z tym słabym dostępem do brzuszek.net ... :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część dziewczynki.Ja już na nogach. Pół nocy nie przespałam.I wcale się nie uspokoiłam. Poczytałam o hypotrofi.I pasuje to do wagi mojej malej. O 10 umówie się na 4d.I jak mąż wróci to pojedziemy. Nie będe czekała do przyszlego miesiaca na wizyte u swojego lekarza bo jakoś przestałam mu ufać. Często miałam nadciśnienie a to własnie może być powodem hypotrfi.Wole mieć czarno na białym napisane że wszystko jest ok. Bo inaczej chodze jak strzępek nerwów.
Nie zawracam juz głowy bo ja to ciągle o sobie pisze. Miłego dnia! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Akigo nie martw sie mysle ze bedzie wszystko dobrze. Dzisiaj idziesz na to USG? Na pewno wszystko sie wyjasni, wiecej optymizmu 🙂
Ja dzis ide do mojego lekarza. Nie lubie chodzic do ginekologa bo nie lubie tego badania 😞 na poczatku on byl inny delikatny a teraz robi to na odwal sie i mnie to boli. Wogule podchodzi do tej pracy z jakims fochem 🤨 zreszta zobaczymy...
Wiecie co ostatnio wszyscy mnie pytaja czy sie boje porodu? Ja na to mowie ze o tym nie mysle ze bardziej boje sie tego co bedzie po czyli jak zajac sie soba w okresie pologu i malenstwem. To wtedy oni zaczynaja mnie nakrecac i faktycznie zaczynam sie bac... troche mnie to martwi bo unikalam tego strachu jak sie tylko da a tu prosze sam wraca. I dzis mialam schize w nocy ze mam skurcze, ze chyba mi wody odeszy 🥴, niezla psychoza co? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 czesc mamusie 🙂 A więc tak na zaparcia ja pije zieloną herbatkę-kupiłam taką o smaku pomarańczowym smakuje rewelacyjnie a na mnie działa prawie że od razu:P więc polecam 🙃

Iwonko napisz nam od razu co powiedział Ci lekarz- i wcale nas nie meczysz swoim pisaniem wręcz przeciewnie po to jesteśmy żeby sobie wzajemnie pomagać doradzac i pocieszać więc już nie pisz że nas zadręczasz swoimi problemami bo to nie prawda 😞

Asiu ja tez czasem się boję porodu-zastanawiam się jak będe rodzić ale zarz potem mysle sobie ż ejest mi wsyztsko obojętne byle już tylko mieć obok siebie moją córeczkę i jestem przekonana ż eto załagodzi wszystkie wcześniejsze bóle i chyba podobnie do Ciebie bardziej martwię się jak ja sobie poradze w okresie połogu i z noworodkiem

ja ide do sowjego lekarza dopiero za tydzień w śode i fajny z niego lekarz fajnie bada-prawie nic nie czuje, tylko mało mówi musze od niego ciągnąc to co chce wiedzieć-pytałam co z porodem ale dowiem się chyba dopiero w szpitalu jak bede rodzić-mam nadzieje ze gdzies na karcie ciąży zaznaczy ze mam 2 macice i przegrode w pochwie bo inaczej mi zaden lekarz w szpitalu nie uwierzy a dodatkowe badania troche potrwaja ;/ sama chyba też za duzo o tym mysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja porodem zaczynam się stresować bo coraz częściej o tym myśle, także jeszcze nie wiem co mnie czeka czy cesarka czy naturalny. Ja to znowu mam troche denerwującą sytuacje w domu, bo mi lekarka oczywiście też nic nie mówi, a ja z tego powodu studjuje internet i czytałam jakie mamy prawa itd. I jak się mnie ktoś pyta czy się boję to mówie że zaczynam i mam nadzieje że nic przykrego się nie zdarzy a w razie czego mam do tego i tamtego prawo (wiadomo że teraz z prawami gorzej bo za dużo rodzących jest) I zaraz słyszę gadki: a ciebie będą się napewno pytali, - no szlak mnie trafia , bo nie chodzi mi o to żeby być wyjątkowo traktowaną tylko żeby być traktowaną jak normalny pacjent, a już w swoim otoczeniu słysze że mają mnie jak za jakąś gównaiare która nie ma o niczym pojęcia co się dzieje i szuka jakie ma prawa, no wiecie co :/ Np. jęsli chodzi ochodzenie przed porodem, w każdej stronie o porodach pisze żeby złagodzić ból można pospacerować, a mi pewna osoba powiedziała że jej to kazali leżeć i nie pozwolili(pare dobrych lat temu) jak ja powiedziałam że bym się wkurzyła i zwróciła uwagę bo jeżeli to pomaga i wszędzie otym mówią tak samo matki które urodziły i które znam to zaczęła robić ze mnie głupka, że nic nie mam tam do gadania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie. wiecie co każda z nas boi się porodu,zanim poznałam mojego M to mówiłam żadnych dzieci,bo kto to urodzi,ale od kiedy jestem z M to marzyłam cały czas o dziecku,pewnie strach był,ale tłumaczyłam sobie że jestem taka chuda, że na pewno zrobią mi cesarkę,a teraz kiedy jestem w ciąży gdzieś uciekły te wszystkie wątpliwości i strach,tłumaczę sobie że po prostu taka jest kolej rzeczy,trzeba urodzić i tyle,trudno najwyżej źle będę oddychać,albo będę krzyczeć...mam to w nosie trzeba i tyle,a co ma być to będzie!!
a my wszystkie mamuśki i tak jesteśmy najlepsze na świecie!!!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja niunia to chyba areobik dziś ćwiczy hehe :P no tak się wygina że zastanawiam się po kim taką giędkość odziedziczyła :laugh: Zaważyłam że lubi się napinać o mój bok i żebra Mój mały Słodziak
A właśnie mam do Was pytanko , czy wasze maleństwa mają tak często czkawke ? Bo ja się troche martwie , moja to ma codziennie i czasem nawet dwa razy, na początku zauważyłam że ma po wodize gazowanej jak sobie łyka np wypije , a teraz to nawet po kompocie miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...