Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paulisia śliczny brzusio,nieważne jaki jest duży 😉

Iwonko na mnie mówi mój "mini van" ☺️

Tak w ogóle to się jakoś dziwnie zaczęłam czuć,brzuchol mi się twardy zrobił 😞 niedobrze mi,mam tzw cofki aż mnie wszystko wtedy boli 😞
No i mam wrażenie jakbym siusiała ☺️ i idę do łazienki i mam tak trochę mokro za każdym razem 😞
Nie wiem czy już mam się zacząć bać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ja juz sie wkurzylam... zaczelm poakowac torbe do szpitala i n wytycznch podanych przez polozna jest napisane zeby nie brac zadnych toreb podroznych ani walizek tylko torbe plastikowa. Kurcze ale tak sie nie da. To co sie znajduje na liscie ledwo co sie miesci do tej mojej torby!!! 🤨 nie wiem jak to upcham a powiedzcie mi w jakie torby Wy sie dziewczyny pakujecie?
Akigo kupilam takie same staniki. Tez bialy i czarny calkiem wygodne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja też tak mam ☺️.Wydaje mi sie ze zawsze zdążąm .Ale coś tam zawsze wcześniej mi kapnie 🤔. Więc się nie przejmuj. Bez wkładki ani rusz.Ja wczoraj to naprawde juz się zastanawiałam czy to nie jest początek. Wiec poprostu organizm ćwiczy.Dziś więcej poleniuchowałam więc nie miałam problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do tych wyciekow to czytalam ze mozna rozpoznac czy to wody plodowe czy mocz, wystrczy powachac. Zapach moczu to amoniak a jezeli chodzi o wody plodowe ich zapach bedzie slodkawy (podobno). Tak wiec dla pewnosci mozecie sprawdzic.
Co do zakladania skarpetek to jest mi ciezko ale daje sobie rade tylko czasem prosze mojego M zeby mi buty zawiazal. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze nie tak odkladam to na nastepny dzien bo jak wloze te wszystkie rzeczy dla dzidziusia,ubranka ,kocyki,pieluchy to boje sie ze w tej torbie mi sie skisza,tzn. przejda zapachem bo torby sa nowe i maja taki specyficzny zapach ale musze sie juz pomalu szykowac...nigdy nic nie wiadomo


Moja siostra ma termin na 8 pazdziernika i ostatnio lezala dwa dni w szpitalu bo strasznie jej nogi i rece napuchly to mowila ze non stop ktora o nierodzila to miala cesarke i krzyki byly niemilosierne az chciala z tamta uciec,narazie ja wypuscili ale pewnie na dniach urodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu wypoczywaj. 😞 😘

O, Olga jesteś fryzjerką czy jak? Dobrze zrozumiałam?
A łóżeczko super. 🙂

Akigo cyckonosz fajny i cena okej. 🙂

Marzi czyli jednak dobrze, że dotarłaś dziś do szkółki. 😉
Oj, siostrze współczuję... Się niepotrzebnie nasłuchała i pewnie ma teraz stresa. 😞

Beatko jak dobrze, że się w końcu odezwałaś do nas! Buziaczki! 😘 Trzymaj się tam i zajrzyj do nas spowrotem jak najszybciej. 🙂

Dziewczyny rozbrajacie mnie! 😁 "Miś koala", "mini van"... 😁 Mój tylko w kółko powtarza "moje biedne, zaciążone...". 😉

Gosiu dziwne, nie wiem co Ci poradzić. 😞 Może dzidzia się jakoś tak ułożyła i stąd ta twardość? Ja tak czasem mam, ba, ostatnio nawet coraz częściej. 🤨 Mdli mnie też czasem, ech, trzeba uważać co się je. 😞 A popuszczanie, to niestety w ciąży też normalna rzecz... ☺️ Pewnie to tak jak pisze Akigo - organizm ćwiczy.

Paulisio nie, jeszcze jakoś sięgam stóp. 😉 Co do butów to miałam na lato kupić sobie jakieś fajne, nowe, ale jednak przebiegałam ciepłe miesiące w japonkach, a teraz póki pogoda drastycznie się nie pogorszy doczłapię do końca ciąży w starych "adidasach".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okej, ja mykam dziewczynki oglądać film (ostatnio był "Jeździec bez głowy" - moje ulubione połączenie Burton + Deep, a dziś dla całkowitej odmiany coś o życiu Edith Piaf :P). 😎 Dobranoc i do jutra! Spokojnej nocy i lekko posmyranych brzuszków. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W naszym stanie polecam kryte laczki. Ja mam nadzieję ze bede w nich chodzić do końca.Bo nie wyobrażam sobie innych butów.
Co do zwieraczy ja ćwiczę nawet ale to nic nie pomaga. ☺️
Jestem taka wyspana ze bede sie dziś meczyć zeby zasnać. Dzieciaki juz popadały a ja siedzę. Tylko Marysia mi dzielnie towarzyszy bo własnie sie wyspała i zaczyna pukać do mnie!:P
Marzenko smacznego ja juz o tej porze nie jem bo potem zgaga.Ale też jakaś głodnawa jestem. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Iwonko mi się też wydaje że zawsze zdążam,nie robiłam nic takiego żeby się zmęczyć czy coś podobnego,echh oby nie bolało 🙂

Asiu ja nawet nie wiem jeszcze co muszę ze sobą zabrać,a w co się zapakować to już w ogóle :laugh:
No właśnie to co mi wycieka to nie ma zapachu,bynajmniej nie pachnie jak amoniak 🤨

Paulisia zakładanie skarpetek mi idzie jeszcze,butów trochę ciężej,ale daje radę,jak na razie nie potrzebowałam pomocy 🙂 tylko gorzej z prysznicem,ciężko mi się schylić,wytrzeć się też mi ciężko,no ale nie potrzebowałam jak do tej pory pomocy.

Zobaczymy jak to dalej będzie,mam nadzieję że dotrwam i się nic nie dzieje.
Ja na kolację mandarynkę zjadłam heh i chyba znalazłam winną moich krostek na języku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...