Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja podobnie jak beatasz miałm zgage na początku ciąży teraz już jej nie mam na szczęście... ja sok pomidorowy pije litrami bo go poprostu zawsez lubiłam 🙂jem witaminy dla kobiet w ciąży a magnez przepisał mi mój lekarz,ale też mi się skończył i muszę kupić nowy ale nie umiem się wybrac na zakupy 🙂

justyna gratuluje córeczki nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze ze już wiesz a na dodatek córcia ochh 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna marzę o córeczce, ale od początku ciąży czuję że będzie chłopczyk tez się bardzo uciesze jeśłi moje odczucia się sprawdzą 🙂 ale przez najbliższy miesiać bo tyle musze czekac na usg mam jescze nadzieję że może będzie dziewczynka 🙂 ale to moje pierwsze dziecko więc byle zdrowiutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no pewnie ze przyjdzie samo 🙂 po długim namyśle postanowiłam ze będzie Gabrysia choć jeszcze nie na 100% bo musze to z moim m.skonsultowac (obecni przebywa za granicą). Ja mam trzecie imie Gabrysia, moja córcia ma na drugie imie Gabrysia a teraz byłaby trzecia Gabrysia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂


Ja przed ciążą nie miałam nigdy zgagi,dopiero niedawno przechodziłam ją pierwszy raz,masakra,zauważyłam że po soku malinowym mnie atakuje,zawsze staram się nie brać leków ale jak już daje tak porządnie popalić to wtedy Ranigast zażywam.

Wczoraj mi się wydawało że poczułam dwa takie kopniaczki,nie mocne ale wyczuwalne,nie wiem już co myśleć,jutro zaczyna się u mnie 20 tc,a ja nie czuje nic 😞 tzn momentami czuję że coś mi się leciutko porusza i gila ale bardzo mało i bardzo rzadko 😞


A z imieniem to mam problem jak cholerka 🤨 cały czas byłam nastawiona na synusia,a tutaj na 80% córeczka 🤪
ale mało ważne co będzie,ważne żeby było zdrowiutkie 🙂


A tak poza tym to za 4 tyg jadę do domku,ehhhh nawet nie wyobrażacie sobie jak nie mogę się doczekać tego dnia 🥴 a to jeszcze tyle czasu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna319 gartuluje córci 🙂

tez chciałam córeczke a tu chyba synuś bedzie, za tydz w środe dowiem sie na 100%.

Czuje sie taka pełna, napompowana, jakby miało mnie rozerwac heheh dziwne uczucie, teraz ide sie polozyc do łózeczka i bede czekać na ruchy 🙃 wtedy jak czulam coś to wlasnie było jakos bardzo późno, może dzisiaj tez poczuje 🙂

gosia82 co sie smucisz? 4 tyg zlecą jak z bata strzelił 🙂 zobaczysz! ten czas tak zasuwa, że nie uwierzyć, że to 5 miesiąc.... dopiero co robiłam test ciążowy...

dobranoc kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej teraz dopiero wiem juz co to znaczy prawdziwa zgaga, masakra, szczegolnie przed snem...
Ja i moj maz mamy przeczucie ze u nas to bedzie dziewczynka (choc nie wiemy czemu) 🤔 wiec zastanawiamy sie nad imieniem.
Najgorszy problem to mam teraz z kregoslupem strasznie mnie boli. Moze dlatego ze przytylam juz w sumie ok 10 kilogramow 😲
Gosia82 a czy zostajesz juz w domku na stale az do porodu czy jedziesz tylko na kilka dni?
p.s. uwazaj na siebie w podrozy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Rano byłam w szpitalu na badaniu obciążenia glukozą - nie taki diabeł straszny, a i o cytrynce zapomniałam ale wypić się da 🤪
Przesunęłam sobie wizytę z 30.06 na jutro, więc może dowiem się jaką płeć ma maluch. Pogoda ładna więc uciekamy na spacer do lasu - miłego popołudnia dziewuszki 🙃

ps. O dziwo nie mam zgagi, chociaż dopiero jem śniadanie ale
wczoraj z nią zasnęłam... piekło okropnie. Ciekawe ile ja przytyłam, 3 tyg.temu było +7kg 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam dzis urodzinki i wyobrazcie snil mi sie moj porod..i to w domu ..ze moj narzeczony odebral..i powiedzial ze mamy dziewczynke..haha..obudzilam sie -on wstal do pracy a ja sie go pytam -GDZIE ONA JEST?-on powiedzial-KTO?.:laugh: :laugh: :laugh: .ot,czlowiek za duzo mysli chyba o tym wszystkim..pozdrawiam wszystkie mamki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch ja z mężem też myślałam, że będziemy mieli dziewczynkę 🙂 takie jakieś dziwne przeczucie mieliśmy, a tu niespodzianka 🙂 MAły Jasiu 🙂
Dziewczyny mnie też boli kręgosłup i stopy mi bardzo puchną jak chodzę dużo...a dopiero przytyłam 4 kg...co dopiero będzie później pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się martwię moją wagą bo przytyłam 1 kg 😲 normalnie by mnie to nie zmartwiło, ale w ciąży to chyba dziwne, może to trochę przez to przeziębienie... jem normalnie 🤨
Moja dzidzia według usg waży 250 więc nie jest tak źle... chyba...
Sprawdzałam w kalkulatorze wagi płodu, że powinien ważyć 260.
Co do imienia to z dzieczynką nie ma problemu np. Alicja, ale z facetami to mam problem, myślałam, że może Dawid, Patryk. Żadne mnie nie przekonuje do końca, chyba poczekam aż się urodzi. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulusia dużo zdrówka, spełnienia wszystkich marzeń i lekkiego porodu 😉
Jakieś te nasze listopadówki zakręcone nikt życzeń nie złożył 🙃

Ja mam zgage jak smok aż zione ogniem. Wyglądam jak słoń bo tak utyłam. Do tego mam pryszcze jak za czasów dojrzewania.Kręgosłup mam 3 cm skrzywiony więc nie długo pewnie będe nie do życia.Ale jestem bardzo szczęśliwa będe miała dzidzie. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dołanczam sie do życzen, wszystkiego najlepszego. A co do kregosłupa to strasznie mnie boli najbardziej na wieczór. pryszcze tez mam, ponoc w ciąży cera sie poprawia a u mnie na odwrót. A przytyłam do tej pory 4 kg. ale jest wszystko ok bo pzedwczoraj bylam na usg i widziałam moją córeczke 🙂 najbardziej podobało mi sie jak ziewała.gin Nagrał mi na płyte 🙂 no cóż dziewczynki musimy sie troche przemęczyć, taki nasz los 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulisia223 Wszystkiego Najlepszego !! Zdrówka, miłości, radości, szczęścia i lekkiego porodu 🙂

Kręgosłup mnie nie boli, nic mi nie puchnie, cera się poprawiła (wiele osób zwróciło mi uwagę, że ciąża mi służy - prócz tych kg)- jedyne co, to szybko się męczę... jak 80latka! Zgaga jednak powraca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulisia223 wszystkiego dobrego z okazji urodzin 🙂 fajny sen miałaś:laugh: mi sie niedawno śniło, że cały czas karmiłam dziecko piersią i ciągle załatwiałam jakieś sprawy z cycem na wierzchu 🤪 a do tego mój M. mnie zostawił dla innej i biegałam za nim z dzieckiem przy cycu 🤪
skąd sie biorą takie sny hehehehe

u mnie dzisiaj spoko, tylko kręgosłup zaczyna dawać o sobie znać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja także dołączam sie do życzeń 🙂 🙂 🙂 Ja wczoraj miałam zgage ale późnym wieczorem, dzis mam straszny ból głowy-więc zaraz kłade sie spać może samo przejdzie bo nie chce brac żadnych tabletek, ale nacudniejsze jest to że moje maleństwo od niedzieli już mnie kopie, zazwyczaj są to 2-3 kompaniki na rano i wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...