Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale fajnie,Asiu trzymamy kciuki 😘 😘 😘

A ja wróciłam od położnej,po masażu szyjki jestem,i nie było tak źle,trochę nieprzyjemnie,czułam jakbym miała miesiączkę 🤨 rozwarcie mam na 1cm i nic poza tym,następna wizyta za tydzień (o ile będę jeszcze w 2-paku ) ale to już wizyta w szpitalu,i to wszystko,jak na razie to nic się nie dzieje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko ja nie mam silnych upławów 🤨 do niedawna w ogóle nie miałam,od niedawna takie jakieś żółte śluzy 🤨 ale nic poza tym 🤨

Dostałam smska od Olusi 🙂

"Wróciłam z powrotem na patologię,niestety.Skurcze mam ale rozwarcie stoi w miejscu (2 palce).Od 6-ej mnie męczyli do 14-ej 😞 normalnie mam dość 😞 "

Szkoda mi bidulki 😞 tyle już się męczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to teraz chyba się zaczął czas na bolesne porody..a początek listopadowych rozpakowań tak spokojnie się zapowiadał 🤢
przed chwilą prawie zawału dostałam:wzięłam się za prasowanie sterty ciuszków,a kiedy wstałam z kanapy to oczy z orbit mi wyszły,wielka mokra plama!!!lecę do kibelka wkładka mokra ale majtochy suche...komuś odeszły wody ale to nie mi...nie mam pojęcia skąd ta woda bo w prasowałam na sucho 🙂 no ale stresik był 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂 ja tylko na skunde wpadłąm sie przywitac ale wracam do córci, dzis pierwszy dzien w domu i dochodze dopiero do siebie, cięcie mnie boli-chyba za miękka jestem 😞 ale warto było, jutro wkleje zdjecie mojej kruszynki 🙂 buziaki dla mam


a i dla Kasi gratulacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesiu czyli nawet u "swoich" można trafić na takie, że normalnie ech... szkoda gadać. 😞

Madelina nie trac nadzieje, jakkolwiek się dzieje... W końcu tak czy siak kiedyś urodzisz napewno! 😉

Moniczce też sie widać przedłuża... Ale tak czy siak jest coraz bliżej. 🙂

Beatko tak "podsumowując" te upławy co miałam to raczej bym określła, że średnie.

Paulisiu nie panikuj. Tak czy siak finał będzie szczęśliwy. 😉

Leniuszku no to w końcu trafiłaś na normalnych ludzi i wiesz co się dzieje! Tak powinno być! A nie... TRZYMAM KCIUKI!!

Biedna Olusia. Nacierpi się. 😞 Oby jej szybko poszło... 😞

Maiha witaj z powrotem! :P I dawaj szybko to foto! :P

Ech a ja mam dzisiaj CAŁY DZIEŃ do dupy. Naprawdę. 😞 Nawet "dzięki" mojemu bratu do gina dziś nie dotarłam. (Z wszystkich dzisiejszych przykrości, ta mnie najbardziej boli. 🥴 ) A następne kedy przyjmuje to dopiero czwartek. No i nic się nie dowiedziałam co mi jest. 😞 Staram się tym wszystkim od rana nie stresować... No ale normalnie ten dzień mnie przerósł. 😞

Także ja już na dzisiaj uciekam... Chyba się schowam gdzie do kąta i dopiero jak się dzisiaj skończy to być może wypełznę. ☺️ Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki ja tylko na chwilę 🙂 dostałam eska od Karoli,która dostała eska od Asi 🤪 a niestety nie może napisać teraz,więc tak,wiadomość od Asi 🙂

"Urodziłam.Niestety pomimo rozwarcia 10cm i regularnych skurczy miałam CC bo główka nie chciała się wstawić.Aleksander mierzy 57cm i waży 3830g 🙂 Widziałam Go tylko przez chwilę i dopiero jutro Go przytulę."


Asieńko gratulacje i wracajcie do sił i zdrówka przede wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was listopadowe mamy 🙂

Jej jaka super wiadomość 🤪
A tak się biedactwo wczoraj nadenerwowało 😠

Asiu serdeczne gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i Olusia 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...