Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karolinko ciuszki super! Naprawde i nawet cena normalana za tyle ubran!
My jestesmy zaopatrzeni, dostaje w spadku albo w prezencie jedyne co to body kupuje no i do spania jakies pajace albo spiochy.
Kasiu ale byloby super dla Ciebie jakby sie udalo z ta kolezanka, zawsze jakis grosz by wpadl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Śliczna sukieneczka...


wiecie co ja dziś zrobiłam..Pojechałam przed 7 do sanepidu zawieź Jasia kał; zaspana jak cholerka.... i pierwszy raz zdarzyło mi się wjechać pod prąd...ale mi głupio było... dobrze, że po 7 nie było ruchu i zawróciłam... Koleżanka dala na nk takiego linka odnoście kierowców 🙂 uśmiałam się http://www.youtube.com/watch?v=EUdiaGkGfZ0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
shati - mi sie tez wydawalo ze mala ulewa przez to ze sie tak wierzga 😉 ale niestety prawda jest taka ze ma ten refluks bo przeciez dzieciaczki w tym wieku wszystkie sie wierzgaja ale nie wszystkie tak ulewaja. Na szczescie jak spi nie ulewa i nie boje sie ze sie zachlysnie - ale moze dlatego, ze kupilam poduszke "klin" przeciw ulewaniu do lozeczka i na nie spi no i prawda jest taka ze w lozeczku przestala ulewac od kiedy jej uzywamy.
tutaj jest link http://www.allegro.pl/item1019474772_klin_bezpieczna_poduszka_niemowlat_zdrowy_sen.html
polecam bo na prawde dziala no i jest nie droga

karola - ciuszki extra ale bedziesz stroic swojego przystojniaczka 🙂
kasia - a sukienka mega elegancka -sliczna - to na jakas specjalna okazje??

iwonka - za miesiac lecimy do PL bedziemy w Walczu co ty na spotkanko nasze i naszych niuniek ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sukieneczka cudna... jak ksiezniczka bedze w niej wygladac!
A ja mam pytanko odnosnie mleka modyfikowanego bo juz Aleks skonczyl 6ty miesiac i chcialam wprowadzic mleko 2 (uzywam NAN 1) no i kupilam ale tam w tresci jest napisane jest ze po 7 miesiacu zycia. A jak jest u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu wow, suknia dla małej damy. 🙂

Otlesiu he, he, znam ten filmik... Ale zawsze mnie bawi ilekroć go oglądam! 😁

Kukunari w sumie też nie zauważyłam by Witek w nocy, czy śpiąc w ogóle ulewał... I ma materacyk zawsze tak, że wyżej leży główka, co też sprzyja nie ulewaniu - coś właśnie ala ta poduszka. Ale mimo wszystko strach jest... 😞

Leniuchu ja daję inne mleczko - Bebilon Pepti 1, ale tam jest normalnie na dwójce 6 i 7 miesiąc... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ! Sandruś z przyjemnością 🙂Cieszę się 🙂 To bedziemy z Manią czekać na Was 🙂
A my zaraz na szczepionko lecimy.zobacze ile mój kolcek waży. Bo ostatnio jakoś mi bardzo ciężko sie ją nosi. Z rana czuję że nie mam siły. Mania zaczęła wszystko wsuwać aż miło ale i ciężko się zrobiło.Przeżucilam Manie na Humane 2 dla dzieci ulewających. Mania ja wcina pięknie. Zaczęła spać całe noce bo ostatni często sie budziła .Chyba zębów mieć narazie nie bedziemy 🙂
Kasiu sukienka śliczna,Karolinko juz oglądałam kiedyśten filmik. I muszę przyznać ze ja nie blądynka ale podobnie się zachowywałam na kursie jazdy 🙂Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my wlasnei wprowadzilismy Nutramigen 2 ze wzgledu na ta skaze, ktorej niby nie widac ale moze gdzies tam jest... malej nie przeszkadza ze jest obrzydliwy 😜 w smaku wiec ok 😉

shati - ja pewnie sie mniej boje o noce bo jak spi w lozeczku to ma pod materacykiem monitor ruchu wiec gdzyby przestala oddychac to zacznie wyć mi przy uchu odbiornik... W sumie kupilismy nianie z monitorem ruchu, ktory niby ma ostrzegac przed smiercia lozeczkowa... ale do ktorego miesiaca sie go uzywa to nie wiem??!! Ja nadal uzywam przez co spie spokojniej 🙂

Iwonko - juz sie ciesze na to spotkanko 🙂 bedzie wesolo 😁

dzwczyny macie wiesci moze od paulusi?? juz tak dawno jej nie bylo...
z tego co tam kiedys pisala to chyba ja dopadla mala depresja poporodowa...
a moze juz o nas zapomniala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pisalam tylko na NK do Moniczki odpisala mi ze za bardzo czasu nie ma ale jak znajdzie to nas odwiedzi
Spacerek sie prawie udal prawie bo malemu znowu bylo za goraco nie wiem jak go ubierac caly dzien marudzil dopiero od godziny sie usmiecha i bawi wkoncu chlodniej sie zrobilo
Ale Wam zazdroszcze tez bym chetnie sie z Wami zobaczyla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo i jak tam z wagą małej? 🙂

Leniuszku u mnie ciśnienie dziś też poległo... 🤢

Kukunari z okresu, kiedy najczęściej przytrafia się śmierć łóżeczkowa nasze dzieciaczki niby już wyrosły... hm, ale chyba sama bym nie wiedziała kiedy zrezygnować z takiego urządzenia. 🤨 No i co więcej nie czuję się odpowiedzialna by dawać w tym zakresie rady...

To co dziewczyny, mały zlocik? 😜He, he, wiem, wiem, tak patrząc realistycznie to żebyśmy się wszystkie spotkały to baardzo cieżka sprawa. Różne krańce nawet nie tyle Polski co i świata! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a u nas wczoraj 38,2C albo malego przewialo albo zabki. Obstawiam to pierwsze bo przeciez madra mamusia za cieplo syna ubrala spocil sie i go przewialo 😠 biedny w nocy stak mrucza przez sen... teraz sie bawi smieje a temperatura ciala to 37,7C wiec to tylko stan podgoraczkowy ciekawe jak bedzie pozniej dalam mu wczoraj ibufen a zaraz wysle meza po witamine C. Nie wiem co jeszcze moge zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wspolne spokanko naszych listopadowek z bobalami byloby fajna sprawa ale czy realna do wykonania??? 🤔
hmm moze za pare lat jak dzieciaczki beda starsze...jakis zlocik np. nad morzem lub w gorach w weekend majowy?? to byla by zabawa 🙂
pomyslimy o tym kiedys??? 😉

leniuszku- zycze zdrowka dla Alka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co? a ja jestem zła, bo zabrałam dziś Nadię na miasto bo chciałm przebić jej uszka , i przejechałyśmy całe miasto i żaden nie chciał jej tych uszu przebic kazali przyjsc po roczku,ale jestem zła, chyba z 20 salonów odwiedziłam ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do tych uszu, to pewnie przed ukończeniem roku Ci nie będą chcieli małej przekuć...chociaż widziałam już 2 mies. dziewczynkę z kolczykami (oczywiście tu przesadzili) Wiem, że przekucie uszu naraża dziecko na różne infekcje; ale szczerze mówiąc lepiej teraz niż jak zacznie raczkować; bo wtedy to higienę rąk będzie ciężko utrzymać...Wtedy lepiej poczekać ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie Karolina -jak małą zacznie raczkowac bedzie miał brudne rączki i w tedy nie wiem czy bym chciała w takim momencie uskza przebijac, wydaje mi sie ze teraz jest super moment mała jescze się nie brudzi:P o bólu szybko zapomni i uszka nie będa pod czapką i rany szybko się zagoją, a nadia się do nich przyzwyczai a starsze dziecko mam na mysli roczne bedzie ciekwe co ma w uchu i bedzie to ciągle dotykac, ja tez miałam około pół roku jak mi przebili i wszytsko super a siostra miała 1,5 roku i mama mówiła ze masakra, Siotra ciągneła sie za uszy i chciała te kolcyzki wyciagac wiec albo teraz jej uszka przekłuje albo dopieor jak kasia zrobiłą jak Naida będzie miała około 3 latek, jej Karolina ja też widziałam duzo mniejszych dzieci niz Naida z kolczykami w uszkach 😠 gdzie oni je przekłuli hcyba sami:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju znow jakies zmiany, ze ciezko sie polapac... szukalam chyba z 15min gdzie kliknac aby wpisac odpowiedz...

ja tez chce malej przebic uszka niedlugo 🙂 ale mysle ze zrobie to w Polsce za miesiac jak bede....

moja Mia dzis przyssala sie do ogorka kiszonego 😜, nawet sie nie skrzywila, malo tego nie chciala go oddac... jak jej zabralismy to wpadla w histerie 😜
wiec co dobre 🙂 dobre bo polskie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...