Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leniuchu u nas uznaliśmy, że kiecke, jeśli babka pierwsza zobaczy... No, ale uprosiłam mojego M i za pierwszego ząbka dostałam strój na plażę. 😜 Tylko taki, że nie wiem czy założę... ☺️ 😁 Teraz się złapał za głowę i powiedział "znowu Ci będę musiał coś kupić?!" he, he, he. 😁
Hi, hi, hi, połykacz mieczy super! 😁


Beatko super sprawa, choć przyznam się, że nie lubię jeździć rowerem... jestem raczej typ "chodzika". 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatko- czy szymkowi sie podobalo??? My juz tez mamy fotelik do roweru od kilku miesiecy ale jeszcze ani razu nie uzyty 🙂 Chyba wiec pojde w wasze slady i ruszymy z Mia w trase 😉

tak na marginesie ty chyba zadaalas mi pytanie dot. Fuerte, tak?? Odpisalam ci na n-k, sorry, ze tak dlugo oczekiwalas odpowiedzi...

Leniuszku - polykacz mieczy extra-bomba tylko zeby ci go do cyrku nie porwali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny 🙂
SANDRA odpisze Ci dzis po poludniu na nk, żeby tu watku nie zaśmiecać 🙂 dzieki ze odp to mi troche pomogło 🙂

a odnośnie zdjec to Szymon sam wlazł na drzwi od zmywarki, byłam w szoku! bo nie jezst tak nisko i juz nie pozwooiłam mu samemu zejsc bo on schodzi przodem i mógłby nabić sobie niezłego guza heh.

Ale do kojca sam wchodzi i wychodzi od dobrego miesiąca 🙂 tylko kocyk połozyłam zeby łatwiej mu sie wchodziło 🙂

a do lodówki uwielbia zagladać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko ja jak byłam na wczasach to były tam takie sklepy coś w stylu 10001 drobiazgów i tam były takie puzle piankowe 8 sztuk za 6 zł:P wiec kupiłam 2 opakowania 🙂 sa fajne ale dosyc łatwo te elementy wyciagnac i jeszcze nadii nie daje ich do zabawy bo boje sie ze je polknie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HANIU pewnie masz te mniejsze puzzle, ja zamówiła te 30x30 to te wewnetrzne elementy sa tez spore, chyba ze one sie skladaja z kilku mniejszych , tego to juz nie wiem.

Niezła okazja 🙂6zł to super znalazłas 🙂fajnie 🙂 na allegro jeszcze niestety trzeba doliczyc przesyłke- to mnie najbardziej wkurza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej sorki za ten fotosik ale chcialam wyprobowac jak sie wstawia fotki i takie wielkie mi sie wkleilo
Jak sie zmniejsza i obraca te fotki?
A ogolnie to u nas wszystko dobrze,maly wlasnie spi,a ja korzystam z neta...
Co do puzzly sa super przydatne ja mam te 30 na 30 tylko zamiast alfabetu mam pojazdy np.karetke,samolot itp polecam napewno Beatko to byl dobry zakup ,a mozesz wyslac mi linka do tych swoich puzzly z literkami...
Maly odpukac zdrowy,grzeczne spi i bawi sie...


MAM PYTANKO DLA MNIE WAZNE; CO DAJECIE SWOIM POCIECHOM DO PICIA W NOCY I NA DZIEN?????
Bo ja dawalam te herbatki granulowane a tam pisze zeby dzieiom nie ppodawa wiezorem ani w nocy i nie wiem...
A co do sokow Bobofruta rozcienczacie je z woda???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko Szymuś super 🙂 heh mały cwaniaczek :P

U Nas się trochę skomplikowało 😞 tylko mój pracuje i to jeszcze różnie 😞 jego mamuśkę zwolnili w związku z upadłością,pisałam o Tym już kiedyś 😞 a mi się nie należy po 3 latach przepracowanych nawet zasiłek ponieważ mój partner pracuje więcej niż 20 godzin tyg,noż by ich h..j nie chciał,nie dość że zasiłku jest raptem 50 funtów na tydzień,to jeszcze problem,składki były odprowadzane i tak nic nie daje.A mój jakby pracował tylko 20 godzin tyg,to by zarobił 400 funtów a sam czynsz mamy 485,a gdzie opłaty i życie,ja pier....chyba wracam do domu.Tutaj jest dobrze dopóki się pracuje,a potem to już lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to nieciekawie macie ;/ współczuje 🤢

Beatko mam te duże puzle 30X30 🙂 ja mam z owocami i z kwiatkami-fajna sprawa mogłą słuzyc jako mata:P i mam jednak 2 razy po 6 sztuk w opakowaniu

tak wyglądają te co mam
kwiatki
http://www.swiat-zabawek.pl/galerie/p/puzzle-piankowe-roslinki_2530.jpg

owoce
http://www.shopmania.pl/shopping~online-zabawki~kupowac-puzzle-piankowe-babyono-podlogowe-6-szt-owoce-269~p-3206383.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...