Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Haniu mowisz ze sroga zima? W takim razie tez musimy sie przygotowac bo u nas niestety nie odsniezaja chodnikow... wiec spacerowka nie da rady. Moja kolezanka jak musiala wyjsc do sklepu czy na poczte to sadzala mala na sanki. Jej cora tez jest listopadowa tyle ze starsza od naszych o rok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zajefajne te sanki 😁
kurde gdyby w Irlandii byla gwarantowana zima jak w zeszlym roku to kupilabym na pewno 🙂

my z zasypianiem nie mamy problemow po wieczornym rytuale kapielowym, pijemy mleczko i Mia wskakuje do lozeczka - czasem zasypia od razu a czasem buszuje jeszcze okolo 30 min z pluszakami i zasypia w roznych smiesznych pozycjach 🙂 Jedyny problem to taki, ze strasznie sie rozkopuje i wiertoli podczas snu i boje sie ze marznie... Czy wasze dzieci spia w spiworkach? Czy tylko pod kolderkami i kocykami?? Mia do tej pory spala pod kolderka ale chyba zaczne uzywac spiworka, boje sie jednak, ze bedzie sie zloscic jak bedzie jej ciezko w nim wstawac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vanesska w ogóle nie śpi nakryta,jak coś tylko poczuje to się zaraz rozkopie,z resztą tak się wierci że w nocy sobie ściąga rękawki od piżamki heh. Staram się utrzymywać 25 stopni w pokoju żeby mogła spać odkryta,i jak na razie jest dobrze,sprawdzam kark jaki ma,ale zawsze jest cieplutki 🙂 jeju w śpiworek by się chyba nie dała włożyć hehe,już widzę jak wrzeszczy 😁

Za równy miesiąc roczek,jak to zleciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach widzę że mamy podobne problemy 🤔 Nadia tez nie chce spać przykryta, przykrywam ja kołdrą ale ona os razu ją odkopuje, i mi jest w tedy źle z tym że ja śpię pod uszy przykryta a mała śpi odkryta, alenawet kiedy ja biore do siebie do łóża to tez nie da się przykryć od razu protestuje(wierci sie, marudzi i oczywiscie wyciaga swoje nozki na kołdrę) śpiworek fajna sprawa ale Nadia raczej nie da się do niego wpakować mam nawet fajny śpiworek wktórym spała jak była malutka ale chyba nie da sie na niego namówić:P sprobuje jutro ja w nim polozyc podczas popoludniowej drzemki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha kanapy super! Ja natrafiłam we Wrocławiu na fotel taki. 🙂 Sadzaliśmy w nim Witka i mu się podobało. 🙂
Sanki fakt superaśne też. 😆


Leniuchu no ciekawe, zwykle ludzie nie lubią Bioparoxa, właśnie przez zapach... ale mnie on również nie przeszkadza. 😉
Aj... to jak mam patrzeć na ten kalendarz? Ja jestem zajączek / kot. 🤔


U nas butki 22 - 23... Też mała, wielka stopa. 😜


Gosiu niezłe podobieństwo! 😆 My też porównywaliśmy zdjecia mojego M - niemowlaczka i Witka i również mamy dwie krople wody. 🤪


Beatko mąż - stomatolog fajna sprawa. 🙂 Nawet jeśli to "ten straszny dentysta" to jednak swój. 😁 😉


Kukunari nasz Witek śpi pod kocykami (jak jest zimniej to nawet pod trzema). Też się rozkopuje czasem, wiec gdy ma być chłodniej to zakładam mu grubszego pajacyka. Nie dziwię się jego nocnemu wierceniu - ja i mój M to o mało się nie zakopiemy nawzajem przez sen a co dopiero on. 😜 Podobnie z odkrywaniem. 😁 Co ciekawe - jak wejdę do pokoju i zerknę na mojego śpiacego M jaką ma pozycję, to juz wiem, że Witek ma taką samą... i vice versa! 😁


Co do usypiania to zadanie mojego M. Zwykle widzę, że on się z nim powygłupia, powyturla i wyłaskocze na łóżku a jak Wić protestuje i ma dość to bierze go na ręce, wyciszy, dolula i wrzuca do łóżeczka, a następnie (dosłownie 😁) czmycha na palcach z pokoju. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra niezly ten prezencik!
Sathi musisz wpisac w necie horoskop chinski i tam szukasz roku w ktorym sie urodzilas:

http://www.numerologiachinska.pl/horoskop-chinski/

co do spania to podobnie jak u Was tez nie da sie przykryc. A spirorek raczej sie nie nadaje bo Olus zasypia na pleckach a potem przewraca sie na brzuch albo zasypia na brzuchu i przypiera przez sen rozne pozycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNKI
NIEMIALAM CZASU ZEBY COS NAPISAC ALE CZYTALAM WAS CODZIENNIE.

U NAS PELNA PARA PRZYGOTOWANIA DO URODZIN SZYMONKA,ALE CIAGLE NIE WIEMY Z MOIM M CO MU KUPIC...

Z NOWOSCI TO SZYMON SAM POTRAFI STAC BEZ TRZYMANKI I ZROBIC PARE KROCZKOW,JESTEM Z NIEGO TAKA DUMNA.
U NAS NOCKI TO ROZNIE ,ALE DO SPIWORKA NIEDALABYM RADY SZYMONA WSADZIC BO OBN BUDZI SIE W NOCY NA PICIE,WSTAJE I NON STOP ZMIENIA POZYCJE WIEC MYSLE ZE BYLOBY MU NIEWYGODNIE...

CO DO LOZECZKA DO POKOJU TO JA DLA SZYMONKA WYBRALAM TAKIE PODWOJNE DREWNIANE Z PORECZA http://allegro.pl/lozko-barierki-2szuflady-materac-80x180-i1266987167.html COS TAKIEGO TYLKO DODATKOWO JEST JESZCZE LOZKO DRUGIE WYSUWANE POD TYM MATERACEM,NIEMOGE ZNALEZSC LINKA ALE JAK ZNAJDE TO WAM POKAZE

DOBRA ZMYKAM DO NASTEPNEGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HANIU sanki super ale te droższe bo mają oparcie.

Mój Szymon ma śpiworek ale nie śpi w nim tylko pod kołderką, czasem sie odkopuje. Ale nie mam z tym większego problemu.

SANDRA ja tez juz dawno widziałam te ocieplacze hehehe ale myśle, że mojemu by sie nie podobało 🙃

Dziewczyny ja juz kupilam na urodzinowe przyjęcie:
- balony
- race
- czapeczki
- trąbki
- serpentyny

zastanawiam sie nad tortem hmmm

u nas bedzie 9 osob, najblizsza rodzina i kuzyn Szymonka a impreza bedzie prawie 10 dni po urodzinach i na dodatek w niedziele bo niestety nie mozemy inaczej a nastepny wolny termin mamy w połowie grudnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko super to łóżko dla Szymonka i widze że już sie zabiezpieczasz podwójnym łóżkiem dla 2 dzieciaczków czyżbyś cos planowała 😜 ja nad łóżkiem dla Nadii bede myślała za 2 lata bo myśle że do 3 lat mała będzie spała w łóżeczku tym co mam:P wyjme jej tylko potem te 2 szczebelki żeby sama umiała z niego sie wydostać 🙃

gratulujemy pierwszych kroczków Szymonkowi-my nadal czekamy z niecierpliwością na pierwsze kroczki

Beatko ja an urodziny narazie nie amm nic kupione narazie tylko planuje:P ja impreze robie 6 listopada czyli w sobote 🙂 w poniedziałek jedziemy z mężme zamówić katering :P ciasta i tort sama bede piekła zobaczymy jaki mi tort wyjdzie chyba zrobie próbę generalna tortu , bo boje się robić mase cukrową nie wiem jaka mi wyjdzie i musze gdzies kupic barwniki spozywcze;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do urodziny to my mamy 10 listopada jedna impreze (nasi najblizsi znajomi z noclegiem - wiecie moj M chce sie napic 😉) a 13 (niedziela) druga (sama rodzina). Chcialam na poczatku razem jedna zrobic ale nie pomiescili by sie a nie che znowu mebli wynosic do sasiadow i stolow pozyczac i znajomi by sie troche krepowali a tak zrobie skromnie 10 a wieksza 13 listopada.
my bawimy sie teraz z Olem w ganianego on gana nas my sie chowamy wiec musi nas poszukac a pozniej on ucieka a my go gonimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vanesska stawia pierwsze kroki 🙂 niepewnie ale powolutku idzie 🙂

Mam pytanie,kupiłam fajny płaszczyk i nie zwróciłam uwagi na to że gryzie 😞 nie wiecie co można zrobić,żeby nie kuł tak 🤨 głupie pytanie ale założyłam Małej i patrzę że ma szyjkę czerwoną,dotknęłam swojej twarzy i czuje że drapie diabelstwo,no wiecie co żeby dla dzieci z takiego materiału robić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari ocieplacze super, hi, hi. 😁


Leniuchu znam ten mój chiński znak - tylko, że raz piszą zając (czy królik) a raz kot. 🙂
Co do tego tortu i filmiku - hi, hi, przepis w sam raz dla takiego kuchennego laika jak ja. 😁


Marzi nie za wcześnie jednak na takie łóżeczko?
No i gratulacje pierwszych kroczków! 🙂


Gratulacje dla Vanesski! 😆


Hm, hm... a znacie jakieś wróżby na pierwsze urodzinki? Tzn. coś w stylu "co pierwsze wybierze dziecko... to znaczy kim będzie / co będzie robić, lubić". 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Sandra mrozi już w nocy,bynajmniej u mnie tutaj,w dzień tak do 16-ej jest w miarę ale później to już też zimko.

Mi było ciężko w samolocie z Małą a leciałam miesiąc temu,wierzgała,nie chciała siedzieć,na początku później to zasnęła i już był spokój :P jeszcze tak mało miejsca w tym samolocie,echh

Spokojnej i szczęśliwej podróży 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...