Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia82 my też ciągle przez choroby unikamy szczepień... A miały być w połowie grudnia i tak się odkłada i odkłada... 🥴
Hm, spora lista uczuleń... Teraz co? Masz zamiar wszystko unikać? Jak zalecił lekarz?
Nie wiem jak to u tak małego dziecka, ja np. też mam dużo takich uczuleń, choćby mleko, jaja, jednak jem, nie umieram, oczywiście nie przesadzając. Ale właśnie jak to z takimi roczniakami naszymi? 🤔


Leniuszku jej, już? Ale tłusty czwartek to chyba dopiero 2 marca, nie? czy coś mylę?
Pączki mniamniam, ale faworki jak dla mnie ble, nie przepadam. 😜
Ja niestety nie umiem robić... przepisów nie znam... Ale wiem, że babcia mpjego M pyszne robi, he, he, chciałabym na Tłusty Czwartek tam u nich być. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sathi 2 marca? Wiesz szczerze to nie sprawdzalam bo cos mi sie ubzduralo ze bedzie w lutym ha ha ha no to jeszcze sporo czasu przede mna. Ja akurat nie lubie paczkow (najbardziej nie lubie tych z roza bleeeee) jedyne co moge zjesc z tego typu rzeczy to wlasnie te donaty albo oponki ale tez w malych ilosciach.

Gosiu no to sporo rzeczy choc te wartosci ktore napisalas to nie sa az takie wielkie, co? No i na kota nie jest uczulona.

A i moj syn przestal mowic mama teraz ciagle tata i tata... no zamiast mama czasem powie "nana". Ogolnie rzecz biorac to bardzo duzgo gada oczywiscie po swojemu tlumaczy nam, kloci sie Kochany dupelek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ale na psa ma,heh a pies cały czas w domu.

Paulinko nie będę unikać,tzn wszystkie białko na razie tak,ale ziemniaki zjada i nic Jej nie jest,zauważyłam ze jak w jednym posiłku ma więcej alergenów to wtedy mi wymiotuje,także będę się starać tak jedzonko dobierać żeby za wiele nie było alergenów w tym 🙂 nie jest źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aj, przepraszam Leniuszku, dokładnie 3 marca, pomyłka. ☺️
(Ja pączki chyba lubię wszystkie rodzaje... Byle był lukier, a nie puder! 😜)
Hm, Witek też chwilowo nie mówi mama (poza straszliwym płaczem, gdzie wzywa mnie "mamama" do natychmiastowej interwencji 😉). Teraz każdy kogo lubi to "tata"... z tym, że prawdziwy tata jest inaczej, bardziej słodko i z zachwytem akcentowany. 🙂 No wiadomo "baba", "dziadzia" też bywają tym sposobem "tata". 🙃
Ma już też swoje określenia. Np. dinozaur Bazyl to "Ba".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U NAS WSZYSTKO OK
BYLISMY DZIS NA DWORKU A TERAZ SZYMEK SPI

POCHWALE SIE OD 1 STYCZNIA NIE JEM SLODYCZY,A DLA MNIE TO BARDZO DUZY SUKCES BARDZOOOOOOOOOOOOO!

SZYMEK PRZECHODZIL 3 DNIOWKE ALE BEZ UCZULENIA,BEZ KROSTEK MIAL TYLKO GORACZKE
ALE AZ 40 STOPNI BYL TAKI ROZPALONY ZE NIEWIEDZIALAM CO ROBIC...

MOJEJ SIOSTRY CORA 13 MIES TRAFILA Z ROTAWIRUSEM DO SZPITALA ,JAK OLGA MALA BYLA POD KROPLOWKA,MOWIA ZE TO Z POWIETRZA SIE BIERZE ACH TE CHOROBY....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ano niedużo 🙂 i całe szczęście.

Vanesska też woła "mama" najwięcej 🙂 i "dziadzia",jest "baba" też i "tata",na mojego młodszego brata Mateusza mówi "Ma" a na starszego Bartka "Ba" 🙂 nawija dużo po swojemu,teraz jest największym hitem mówienie "nie",tak ładnie Jej to wychodzi 🙂 wie co to "bam" i mówi jak coś spadnie 🙂 "adzia" mówi jak chodzi i Nas nawala 🙂 dużo tego jest, "ojeje" jak się przewróci 🙂 i w ogóle wszystko papuguje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 dawno nie pisałam i tyle stron mam do nadrobienia 🙂 Gosiu biedna vanesska gorączka wykańcza nas dorosłycha co dopieor takie maleństwa 😲

fajnie jak dziecu już potrafia mówić moja nadia to gaduła(mówia że po mamusi:P i chyab cos w tym jest:blush 🙂 co mówi?? hmm mój mąż nauczył ja móiwc Hania i to jak żadne słowo wychodzi jej idelanie, cąły czas słysze jak mnie woł a"HAnia i HAnia" mówiła tak ładnie mama a teraz mi po imieniu tylko mówi czasme jak jest "awaria" to woła mama:P tata, dziadziuś, kuzynkę emilke woła -emi, mówi masz-jak mi coś daje i "daj jak coś chcesz, a i słowo "chodź" ciągle nas gdzie woła mowi "chodź" i klepie w kolanko tak jakby pieska wołała:P no cóż :P mniam mniam jak cos smakuje "be" ajk nie:P a i "oko" jeje super wychodzi

u mnie to wszystko dobrze-pracuje ale teskno mi za moja nadusia:P ale pracuje jescze chyba tylko tydzien potem wracam do rzeczywistosci choć nie ukrywam fajnie sie oderwac troche od pieluch:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SATHI OCZYWISCIE ZE NAWET W TLUSTY CZWARTEK NIC SLODKIEGO -JAK POSTANOWILAM TAK POSTARAM SIE TO DOTRZYMAC

WLASNIE NIEDAWNO WROCILISMY OD TESCIOWEJ
MALY SPI A JA KORZYSTAM Z NETA

PS.W BIEDRONCE SA FAJNE NAKLEJKI NA SCIANE ZA 7,99,JA JUZ KUPILAM

GDZIE WY WSZYSTKIE JESTESCIE???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi ja tez niedawno wrocilam. Mialam miec male wyjscie ale nic z tego moja opiekunka (ciotka) dzis nie przyjechala wiec postanoowilam wyjsc gdzies z malym. No i wywolalam zdjecia jedno takie duze 20x30 mam ramke i super bedzie wygladalo na scianie tylko niewiele musze przyciac. Maly spi (drzemka) jak wstanie to pewnie bedzie 19 mpglam go w sumie przetrzymac ale kumpela sie zapowiedziala ze wpadnie wiec musialam miec chwile czasu zeby ogarnac mieszkanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha pewnie, że fajnie. 😉


Marzi, wow, niezłą wolę masz kobietko! Trzymam kciuki by się udało wytrzymać. 🙂
Widziałam te naklejki, ale póki mały nie ma 100% swego kąta, póty nie biorę się nawet za takie rzeczy... Choć po głowie chodzą mi różne pomysły na wystrój dziecięcy. 😉


Dziewczyny zbliża się święto dziadków... macie jakieś pomysły? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi napisał(a):


Dziewczyny zbliża się święto dziadków... macie jakieś pomysły? 🤔

ja niestety nie mam dziadków.... 😞 babci zawsze to ksiazki Harlequine dawalam 🙂 a dziadkowi to krem do golenia pollena taki w tubce (ale to jak bylam w IV,V klasie, nie dostawalam wtedy kieszonkowego ale od czasu do czasu jakies reszty sie trafilo i uzbieralam na prezenty) + LAURKA 😉

zagoscila u mnie kumpela i tak sie zrelaksowalam... mowie Wam wygadalam sie wreszcie, fajnie bylo 🙂 bo wyrzucilam z siebie wszystkie smutki i od razu mi lzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuchu chodziło mi o dziadki naszych maluchów. 😉

Ja sama mam tylko babcię... która w dodatku nie zawsze mnie pamięta albo myli też z kimś innym. 😞 Biorę czasem do niej Witka i się cieszy w nim... ale i tak wiem, że go potem ledwo kojarzy, nie pamięta imienia, nie bardzo kojarzy czyj on, ech. Ale trudno i tak ją kocham i zawsze będę pamiętać czasy jak nie miała tych problemów i się mną zajmowała. 🙂

Leniuszku z salą zabaw pomysł fajny, choć ja póki co staram się unikać centrów handlowych z Witkiem - teraz jest okres grypowy i boję się by coś nie załapał... Zwłaszcza, że często łapie. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He, he, dziś słucham Radia Wrocław, mówią o przepisach, wywiad z babeczką i konkurs sms'owy - do wygrania książka z przepisami z autografem. Wysłałam i oddzwonili mi i wygrałam. 😜 He, he, he, ale się z radości, że oddzwonili głupio się spięłam, jak gadałam z prowadzącym, przez telefon, na antenie. 🙃 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po weekendzie. mieliśmy kompa w resetowni 😉 no i byliśmy zaproszenia rozwozić.

gosiu co do alergii to współczuję, wiem co to jest zwłaszcza lipa z ziemniakiem bo bardzo dużo produktów ma skrobię ziemniaczaną. u olka zmiany skórne były tylko po mleku a po reszcie to był niespokojny brzydkie kupki i płakał w nocy, grunt to przestrzegać diety.


a wczoraj wieczorkiem podałam olkowi kropelki do ucha i ibufen płakał strasznie i tarmosił ucho, pewnie od zębów ale wolałam zadziałać od razu i bynajmniej spał spokojnie do 5 po czym kaszka i do 7 spanko. kurka gdzie te czasy co spał do 9????


od dziś zaczynam szkolenie 🤢 mam stresa . nie wspomnę że pisanie biznes planu strasznie mnie przeraża.

a tak na marginesie to co z tym prywatnym forum??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZNOW SPADLYSMY NA DRUGA STRONKE FORUM....

SHATI GRATULUJE TY TO MASZ SZCZESCIE,JA JESZCZE NIC NIGDY NIEWYGRALAM...
MOJA MAMA DZIS DOSTALA DWA BILETY DO KINA Z JAKIEJS FIRMY REKLAMOWEJ ,WAZNE SA DO CZERWCZ 2011 ROKU WIEC MOZE Z MOIM M SIE WYBIERZEMY,BO NAWET NIEPAMIETAM KIEDY OSTATNI RAZ BYLISMY W KINIE

MAM DZIS KSIEDZA;(

OLGA TRZYMAM KCIUKI ZA SZKOLENIE
WLASNIE CO Z TYM PRYWATNYM FORUM,KTORAS MIALA SIE TYM ZAJAC ,BO JA TO NIE BARDZO WIEM GDZIE CO I JAK...

U NAS NOCKA JAKO TAKO
MALY JUZ MI NIE JE W NOCY CYCA,WIEC BUDZI SIE TYLKO RAZ A TO PO TO BY WZIAZSC GO DO MNIE DO LOZKA,ALE JUZ DLUZEJ SPI W SWOIM WYRKU NAWET DO 5 NAD RANEM ,A POZNIEJ ZE MNA SPIMY TAK GOTA DO 9,A POZNIEJ LEZYMY JESZCZE SOBIE I GADAMY W SZYMONKA JEZYKU 😉))

BYLISMY DZIS NA SPACERKU
SZYMEK TEZ JEST MARUDNY ,PEWNIE TEZ PRZEZ ZEBY,ALE JUZ NIEDLUGO WYJDA WSZYSTKIE I BEDZIE JUZ SPOKOJ...
MILEJ RESZTY DZIONKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czy któraś używa pampersów rozmiar 3?
Mam do sprzedania dwa opakowania:
PAMPERS SLEEP & PLAY ROZMIAR 3 ( 4-9 kg) 78sztuk w paczce za jedyne 30zł/ opakowanie!!!!
Jeżeli któraś będzie zainteresowana proszę o kontakt: [email protected]


Sprzedaję, bo mojej bubie zanadto tyłek urósł, a kupiłam na zapas 🙂
PS. Przepraszam za wyrwanie z kontekstu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej byłam dziś w tesco szukałam czegoś dla siebie w tych wyprzedażach no i kupilam Olusiowi body 2 szt w cenie 1 czyli 15zł. Super jakośc polecam dzsiaj akurat sie promocja zaczeła. A i jeszcze kupilam mu adidaski cherokee za 25 zł kupilam rozmiar 23 a po przyjsciu do domu okazalo sie ze buty sa w sam raz czyli rozmiar rzeczywisty to 22. jeszcze znalazlam taka fajna czapke z daszkiem Toy Story za 5,70. Sobie oczywiscie nic nie kupilam zreszta jak zwykle... a i jeszcze jak kupi sie 2 op mleka modyfikowanego to koszt wynosi 20zł (a normalnie 1 op kosztuje ok 12,90) promocja dotyczy mleka firmy Nestle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...