Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Własnie licytuje na allegro superancka torebke, musze pilnować bo konczy sie o 21, zobaczymy czy sie uda:P
A w przyszłym tyg jade do H&M po spodnie ciażowe, juz sobie upatrzyłam tylko czekam na kase, a tanie nie sa bo aż 180 zł, ale odżałuje sobie, bo w poprzedniej ciazy nie kupiłam bo mi było szkoda i cała ciąże jak wieśniara chodziłam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
przesyłam Wam pozdrowienia znad morza, siedzimy se z mężem w domku bo leje jak z cebra 😮
widzę Justyna że Ty też się "opalasz" - ale nam trafiło, ale może od jutra lepiej 😎
rozpisałyście się niesamowicie 😉 i dużo nowych koleżanek doszło - super że się rozmnażamy 🙂
wesa też już sobie patrzyłam na spodnie w h&m jeszcze chwilkę poczekam i też coś zakupię. Hmm bo nie wiem czy jak już teraz kupię spodnie z tą gumą to czy za 2-3 m-ce będę się w nie mieściła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj oglądałam spodnie w sklepie dla brzuchatych 😉
w szczecinie można dostać je spokojnie od 100zł byłam tez w h&m ale tam ceny naprawdę z kosmosu i do tego jakoś te spodnie mi nie leżały strasznie wąskie w udach
wiedzą że nie mamy wyjścia i musimy i tak coś kupić wiec podnoszą ceny jak głupi
kupiłam 2 pary jeansów babka twierdziła że jeśli chodzi o brzuch to do końca ciąży będą dobre
a w udach i pupie wzięłam lekko luźniejsze może do zimy jakoś wytrzymają

gorzej to się zastanawiam jak kurtkę uda się nam dopasować zimową
bo nie widziałam chyba czegoś takiego jak kurtki ciążowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
Cześć dziewczynki 🙂
przesyłam Wam pozdrowienia znad morza, siedzimy se z mężem w domku bo leje jak z cebra 😮
widzę Justyna że Ty też się "opalasz" - ale nam trafiło, ale może od jutra lepiej 😎
No dziś to już pogoda przeszłą samą siebie 😞 A gdzie dokładnie jesteście bo my w Kopań koło Darłowa

Dobrej, spokojnej nocki kobiety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz zakupilam dwie pary spodni ciazowych, bo u nas akurat wyprzedaze byly 🙂 a na zime mam plaszczyk ktory kupilam dwa lata temu, jest odcinany pod biustem i bardzo szeroki na dole (taka moda byla 🙂) w zeszlym roku go nie nosilam a w tym mam nadzieje bedzie jak ulal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co u nas dosłownie nigdzie nie można kupić spodni ciązowych, nie ma u nas takich sklepów dlatego jedynie h&m i to w Zielonej Górze gdzie musze dojechać 50 km. Ale czesto tam jeżdzimy do galerii. Jeśli chodzi o kórtketez sie martwie. Z mają miałam z tym problem, miałam płaszczyk ale brzuch i tak marzł:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, nie przejmuj się nie jesteś sama, ja też jestem jakaś taka nie dobita..Ta pogoda w kratkę i skaczące ciśnienie strasznie daje się weznaki.. Chyba machnę sobie małą czarną, żeby ciśnienie poprawić. A jak tam u was z dolegliwościami ciążowymi? Ja ostatnio nie czuję jakbym w ogóle była w ciąży, tyle że mam zaparcia ;/. Kurcze aż się martwię czy wszystko z maleństwem ok. Jeszcze nie czuję żadnych ruchów więc nie mogę się doczekać następnego USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W drugiej ciąży ponoć wczesniej sie juz czuje, ale 14 to fajnie, wczesnie, choć ja tez sie zdziwiłam jaj w 15 poczułam delikatnie, teraz juz mocniej troszke.
Ja juz paznokietki skończyłam, zaraz zjem i ide troche z Maja na dwór.
A ja tez dziś wypiłam kawke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mamuski 😁 co do ciuchow ciazowych nadal chodze w zwyklych a kupuje ciazowki zawsze w uzywanych bo taniej i sa fajniejsze 😁 wesa ja duphaston juz akonczylam wczoraj zacza sie 16 tydz i juz o nie ma a wizyta 9 sierpnia zobaczymy czy da mi luteine czy juz nie 😁 dzis w sklepie myslalam ze padne w oststniej chwili zdazylam usiasc tak słabo mi sie zrobilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂
Wiele wrażeń dziś za nami. Wiem już na pewno, że na marynarza się nie nadaję - w głowie zaczęło mi falować po pół godzinie rejsu ☺️ Mój Maluch w brzuchu nie zachwycił się kolejką góską w wesołym miasteczku - nie była zbyt szybka ale nie czułam się po tym za dobrze. Na wieczór za to relaksik przy zachodzie słońca. Cudownie...

Co to wagi i ciuszków ciążowych to ja nadal chodzę we wszystkich "staych" spodniach tylko bluzek dłuższych kupiłam 😉 Przytyłam prawie 2 kg. Jak przerzucę zdjęcia to wstawię swoje z brzuchem 😉

milkaslask napisał(a):
...A jak tam u was z dolegliwościami ciążowymi? Ja ostatnio nie czuję jakbym w ogóle była w ciąży, tyle że mam zaparcia ;/. Kurcze aż się martwię czy wszystko z maleństwem ok. Jeszcze nie czuję żadnych ruchów więc nie mogę się doczekać następnego USG 🙂
Ja też nie wiem czy czuję ruchy czy coś mi tam innego jeździ w brzuchu więc generalnie też gdyby nie zaparcia i większy brzuszek wieczorami (bo rano aż tak nie) to nie czuję się jakbym była w ciąży. No chyba, że się nachodzę to nogi, kręgosłup pobolewają. Też czekam na kolejne usg. Myślę, że nie masz się co martwić na zapas!!!


Spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...