Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nóg ćwiczyć nie muszę 😁 to to akurat wytrzymam 🙂 przecież do tej pozycji się przygotowujemy jak jest już bardzo duże rozwarcie, wcześnie można spacerować, leżeć, przysiady jakieś robić itp. a takie rodzenie to trwa już tylko kilkanaście min. lub mniej jak było widać na filmiku hehe 🙂 pokazali po prostu ostatni etap.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, zawsze myslalam, ze najlepsza pozycja do porodu to leżąca, ale teraz juz sama nie wiem....mój mąż na pewno będzie ze mną przy porodzie więc myśle ze razem jakos damy rade 🙂
ja jak narazie nic nie ćwicze, ale te mięśnie krocza to chyba trzeba potrenować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie Justyna ja to samo mam na myśli nawet te kilkanaście minut jak przy czymś kucam to potem wstaje jak 80-letnia babka ☺️
chociaż zapewne to trochę pomaga w przyjściu dziecka na świat, no ale ja jeszcze nie wiem jakiej pozycji pragnę 😉
cześć Dona rodzisz dzień przed mną 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie przy porodzie z Marcelem tak pocięli że szok 😠 a później ten ból przy zszywaniu. położna się dziwiła że czuję wogóle ból a dla mnie zszywanie było gorsze od porodu!
przy porodzie straciłam dużo krwi i nabawilam się anemii. Marcela musieli mi wypychać bo sama już nie dawalam rady
oby ten poród był lepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeśli nie chcecie być rozcinane polecam i to na poważnie poród siedzący 🙂 grawitacja działa na dziecko i na macicę oraz całą resztę, a przed 2 etapem dużo chodzić 🙂 Ja tego rodzaju porodu jestem pewna w 100% wolę kwiczeć z bólu na nogi niż być rozcinana 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona jeszcze nie wiem jakiej płci jest dzidziuś - dowiem się dopiero za 4 tygodnie na następnej wizycie 🙂
w Toruniu jest tylko 1 szpital gdzie rodzą się dzieci, więc wyboru nie mam, zresztą ten mi odpowiada i znajduje się 400 m od mojego domu 🙂
ty pewnie też na połówkowym dowiesz się płci??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila to ty z Torunia jesteś, nie wiem dlaczego pomyslałam ze z Warszawy 🙂

im wiecej czytam o porodach tym bardziej sie boje, chyba jednak przestane, filmów tez juz nie bede oglądała 🙂 po co sie martwić na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...