Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
JUSTYNKA gratuluję córeczki, hehe ja też chciałam Majeczkę 😜
ja też kiedyś wydrukowałam jakąs listę co jest potrzebne w domu i szpitalu, ojojoj 4 strony mi wyszły 😁, o tych nakładkach też słyszałam i o glikach na zassanie też, to mój mąż się ucieszył 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z tymi rzeczami do szpitala to jest tak, że mój mąż każdego dnia mi coś dowoził. A że Natala miała żółtaczkę i tydzień tam spędziłyśmy uzbierała się spora toba podróżna. Zwłaszcza, że zabierasz ze sobą głównie ciuszek czy dwa dla maluszka. Im dłużej się tam jest tym tych ubranek potrzeba więcej (dawali szpitalne ale ja korzystałam ze swoich). Podobnie z koszulą czy ręcznikiem. Jedna sztuka to za mało zwszaszcza jak się jest dłużej ale i normalnie na 3 dni może po prostu przemięknąć co nieco. I znów mój szpital oferował koszule ale wiecie jakie... 😉 Kosmetyków/mokrych chustek dla dziecka nie potrzebowałam - kąpały dzieci szpitalnymi. Pileuszek natomiast dawali dziennie za mało więc bez swoich nie dało rady.
Na komputer czy książkę nie miałam ochoty. Zajmujesz się dzieckiem a jak ono śpi to Ty śpisz z nim zwłaszcza gdy pół nocy płacze noworodek sąsiadki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis jakiś szczęśliwy dzień. Moja Natalunia taka uradowana wybiegła ze szkoły, że obawy wszelakie poszły precz...
Jestem szczęśliwa (tfu, tfu żeby nie zapeszyć) 🙂

A mój mężuś coś się "popsuł". Od kilku dni noga boli go na wysykości uda tyle, że z boku tak, że ruszać ją nie mmoże, chodzi jak House normalnie. Mięśnie to nie są i troche mnie to przeraża. Nie uderzył się. Co to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...