Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mika - joga za darmo 🙂 - poloz sie na podlodze na plecach albo na lewym boku jak ci wygodniej, zamknij oczy i powolutku oddychaj nosem. sledz swoj oddech, wyobraz sobie jaka przebywa droge, przy kolejnym oddechu wyobraz sobie jak dociera do maluszka itd. my tak zaczynamy kazde zajecia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obejrzałam sobie poród na youtube i jestem lekko przerażona, mam nadzieje, że mi przejdzie. Z tego co wiem, u mnie w szpitalu nie ma możliwości wyboru pozycji 😞 a po waszej rozmowie, chyba też bym się zdecydowała na kucaka.

Też się zastanawiam nad takim przewijakiem nakładanym na łóżeczko, albo zwykłym podkładem to przewijania. Nie wiem jeszcze... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewijak moim zdaniem zbędna rzecz, zupelnie nie biore go pod uwagę przy zakupach dla małej

ogladałyście moze dzisiaj " rozmowy w toku" ? o kobietach, które usuwały i które chciały usunąć swoje nienarodzone dzieci, normalnie płakałam jak bóbr , dla mnie to niepojęte 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no pewnie. Trzeba na się nastawić i wiedzieć czego można się spodziewać. Ale kurde jak oglądałam ten poród, rozcięcie i jak dziecko za główkę ciągną...buuuuu. Wiem, że musi wyjść i zakładam, że położna i lekarz wiedza co robią. Akurat w szpitalu mam dwie koleżanki położne, więc to też mnie nastawia pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez ogladalam taki film z nacieciem - kupa krwi ble 🙂 ale to byl jakis film z przed 20 lat. u nas jest jakis nowy epidiural, taki po ktorym nie czujesz bolu ale mozesz sie poruszac. ciekawe czy maja taki w moim szpitalu
ogladalam te rozmowy w toku o obarcjach. jedna baba miala 5 bo ja facet z ktorym byla do tego zmuszal... jak by mi moj facet cos takiego powiedzial to bym go wyslala zeby sie wyjastrowal 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie jełop 😁 Femmka popierdzieliło mi się to z Wesą 😁 Bo wy obydwie jesteście ładne i tak to mi się skojarzyło z galeriusa buahahahaha 😁 Ogólnie jestem zakręcona to musicie mi wybaczyć.. 🙃 Ja tam wolę podpłacić położną i będzie przy mnie siedzieć, będę rodzić tak jak ja chcę 🙂 Przyszły rzeczy, które zamówiłam z allegro i mojemu zaczęło odbijać, wziął misia (maskotkę) i stw, że musi ćwiczyć ubieranie i nałożył na niego śpiochy i skarpetki, łapek niedrapek nie dał rady, bo miś ma za grube ręce haha! Dzwonił do mnie dzisiaj i gadał, że pół dnia w pracy o niej myślał, że się chwalił kolegom, że mała go skopała.. i się cieszył, że jak do niej mówił to ona się cieszyła, że kopała i wierciła się, dodał, że nie może się doczekać kiedy ona się urodzi 🙂 wiecie jak te słowa mnie podniosły na duchu? 1 raz coś takiego powiedział.. no i ten dzisiejszy sms z tym, że ona go kocha 😁 no i powiedział, że jak będzie dzisiaj grał to znowu się pochwali kolegom (niedługo będą go mieli dosyć, jak będzie nawijał ciągle o dziecku) haha a potem o czym? o kupkach, mleczkach ? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...