Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
femmka a ja myślałam że tylko mi wychodzi taka duża rozbieżność w terminie porodu
z @ mam na 6 stycznia a z kolejnych usg na 21-24 stycznia
3 tygodnie różnicy to dużo ale ja zawsze miałam nieregularne @ wiec sugeruje się tymi z usg terminami
myślałam że moja gin zmieni mi w karcie ciąży termin z 6 na 24 ale powiedziała że ona liczy z @ i nie trzeba nic zmieniać
no cóż jeśli założyć że przenoszę małą dwa tygodnie od tego późniejszego terminu to względem pani doktor będę w 45 tygodniu ciąży 🤢 🤢 🤢
czyli moja ciąża potrwa 10 miesięcy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę czy duży brzuch idzie z parą dużego dziecka czy nie? 🤨 Ja na razie nie mam kreski ani wystającego pępka, ale to do czasu. Wysłałam swojego do kuchni żeby zrobił śniadanko i herbatkę 🙃 mniaaam będę się niedługo obżerać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak super było. W niemczech nie bardzo ale jak pojechaliśmy do naszego centrum handlewego w Zielonej Górze i poszliśmy do kina było fajowo. Film extra!!!!!!
Fajnie tak we dwoje( troje), wróciliśmy do domu o 23, nie musieliśmy martwic sie o Majeczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
ale naskrobałyście niemiłosiernie 🙂 moja kulka to chyb wcale wczoraj nie spała, ja nie wiem kiedy ona odpoczywa 😉 wczoraj byli u nas znajomi z roczną córeczką i oglądali nasz filmik z usg to byli w szoku że nasz Majunek taki ruchawy 🤪 stale w innej pozycji, w sumie lekarz też ją tak skomentował 😎 a widzę że wasze też niczego sobie, to ja nie wiem co z tych dziewczyn wyrośnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...