Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

a ja moze za 2-3tyg,pojade do polski po lozeczko.......
u nas lozeczko drewniane kosztuje 250euro+100euro materac +150euro komplet poscieli z baldachimkiem i innymi pierdolami,,,,wychodzi 500 eu!!
w polsce mam upatrzone lozeczko z drewexu Hippo +materac za 100eu+komplet caly poscieli 50eu...
takze oplaca mi sie autem przyjechac i do tego nakupic polskich KIELBAS ,,,jak ja je UWIELBIAM,,,, nie ma nigdzie takich dobrych i ta SOPOCKA,,mniam mniam,,,,,a KABANOSY!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=548 on jest juz z tym materacem kokosowo-gryczanym,,,slyszalam ze w polsce one uwazane sa za najlepsze

no i co wazne,,,jest z tego samego materialu wykonane i pomalowane jak mebelki ktore kupilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zwykłe łóżeczko z drewna sosnowego mam zamówione bez jakichkolwiek dodatków, do wyboru mam materac z pianki, kokosa i gryki, nie wiem na co się zdecydować, ale ponoć gryka najlepsza? 🤨 no to całość wyniesie mnie lekko ponad 200zł 😎 to się nazywa robić interesy haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy brakuje mi kosmetyków, pampersów, pieluch, no może jeszcze kilku ubranek z najniższymi nr, kołdry, proszków do prania no i to by było na tyle.. no i te akcesoria do nosa i całej reszty. W sumie już niewiele, ale i tak na to pójdzie kilkaset zł. No i wózek o jeee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam nic ,procz paru ubranek i kupe ubranek na lato na pol roczku 😁 ...ostatnio wpadlam do sklepu na wyprzedaz 300% SZOK;;; ale za to moja Klarisia ma na lato sukieneczki,spodenki,czapeczki i cala reszte,,,,
gorzej z ubrankami na zime 😁 😁 😁 ...ale juz po niedzieli zaczne szalenstwo z lista

Mam pytanie,,,, na jaki rozmiar kupic kombinezonik zimowy ,na 62 czy 68? .... nie chce zeby wygladala moja corcia jak w worku,ale do polowy kwietnia musi chyba go nosic ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka ja mam kombinezon 68 (mam nadzieję, że go wykorzystam jesienią lub zimą 2011) najlepiej to kupić 62 🙂 chociaż córę możesz mieć dużą to nie wiem czy 62 Ci starczy, może 62 i 68? 😁 Ja też muszę kupić 62.. tylko chyba pod postacią śpiworka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce taki spiworkowaty kombinezonik..... moja funfela ma corcie 4,5miesiaca..to ta nosi teraz rozmiar 68,,,a urodzila sie 54cm
ale faktycznie, jak mi sie urodzi kluska 58 to taki kombinezon62 moze byc po miesiacu zamaly...
kurczaki, zwariowac mozna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialam 54cm i 3750g...moj maz podobnie,,,,, ale to nie znaczy ze nasze Kruszynki beda Kruszynami 😁 😁 😁
moja bratowa wpieprzala slodkie jak opetana .....urodzila Kluske 4270 ......moja funfela tez sobie nie zalowala i do buzki stale wrzucala, ur,4280 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka ja nie chce rodzić 4,5kg żywej wagi 😁 ale nie mogę przestać jeść słodkiego, dzisiaj z braku laku zrobiłam sobie naleśniki z dżemem, jestem chora jak nie zjem codziennie czegoś słodkiego 😞 a mój jest z cc i nie wiem ile miał cm i ile ważył, ważne, że ze mnie był smalcowy 4kg klops hahahahah! a kuzynka urodziła się z wagą 4,5kg a kuzyn 4kg, może u mnie to rodzinne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon...ja ostatnio jadlam kanapki z salata, konserwa, oscypkami z grila i na to dzem,,,a zapijalam piwem bezalkoholowym,,,
a przedwczoraj napadlo mnie na frytki z majonezem, papryka ,ktore przegryzalam arbuzem.....a po tej uczcie zjadlam pol paczki polskich cukierkow Michalki....
sa nowe w bialej czekoladzie,,,pychota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiłaś mnie tymi Michałkami, ale i tak jestem zakochana w wedlowskim ptasim mleczku, którego długo nie jadłam.. chyba trza kupić w mocno mlecznej czekoladzie 😉 Gdybyś nie była w ciąży to bym powiedziała, że w niej jesteś hahah! Obrzydliwie jesz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13marca,ale u mnie nie ma co tym sie sugerowac bo zawsze mialam nieregularne cykle,,,malo ...tego u mnie cyklami nie mozna nazwac 😁
z @ mam termin na 22grudnia ,,,, z usg mialam na 17stycznia,11stycznia, 8 i teraz na 4 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera 😁 to oni nawet dokładnie nie wiedzą w jakim jesteś tyg. ciąży 😁 😁 😁 Chciałam ze swoim iść na spacer, ale w ciągu 10 min,. byłam już na wc 3 razy przez pęcherz, mała chyba na nim siedzi.. uduszę!! Do tego niedobrze mi się zrobiło po kawie i wysłałam swojego po moje 2 ulubione czekolady!! 😁 na poprawę humoru, a teraz, że tak powiem idę sobie porządnie rzygnąć!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Ja dziś sprzedałam dziecko mojej siostrze na weekend a my z mężulkiem jedziemy teraz do niemiec do cenntrum handlowego bo są wyprzedaże a pózniej do kina 🙂 Chyba na Step Up 3 w 3D.
Mam nadzieje ze miło spędzimy ten wieczór we dwoje, bo to rzadkość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon....wiedza, wg Usg ..poprostu z czasem jak Mala rosla latwiej i dokladniej bylo im ustalic date.... Lekarze ustalajac termin z usg biora pod uwage srednice i obwod czaszki, dlugosc kosci udowej i piszczelowej ..... Im wiekszy jest plod tym latwiejsze zadanie maja 🙂
Wiem tez od mojej lekarki , ze termin z usg moze byc nie precyzyjny tymbardziej jesli chodzi sie do 2-3 lekarzy,,dlatego ze sa 3 oprogramowania do usg ciazy...lekarze nie korzystaja z tego samego oprogramowania-tylko z roznych,a one wlasnie wyliczaja srednia plus minus pare dni do tygodnia czasu...Tez wystarczy pomiar malenstwa z przesunieciem na 1milimetr a i wiek plodu wyjdzie inny ....stad czasami bywaja roznice w terminach.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się termin tylko 1 usg względem porodu tzn. ten do 14tyg. ciąży i właśnie w tym okresie wyszło mi 9dni różnicy, więc trochę nie halo.. bo lekarka mi go wpisała do karty zaraz obok tego ostatniej @. Także wg nich zrobiłam małą przed okresem buahaha dobre.. co jest po prostu nierealne. Kurcze moja od kilku godzin szaleje pewnie przez czekoladę, bo mój mi dzisiaj zafundował aż 4 sztuki, zjadłam 1 całą i pół.. i teraz jej odbija, dodatkowo dostała czkawki po raz pierwszy tak mi się wydaje, bo regularnie delikatnie pukała z 2min. Udowodniono zresztą, że płód bardzo chętnie połyka wody płodowe jak są słodkie to pewnie zrobiła się łapczywa hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest nieznośna od rana od 4/5 grasowała non stop, przeszkadzała mi w spaniu ciągle czułam jej wybryki, dzisiaj jest jakaś fenomenalna. Boję się co będzie po porodzie, na razie to z niej istny szatan jest, jej kopniaki były widoczne już gołym okiem po 17tyg. także przypuszczam, że aniołkiem po urodzeniu nie będzie, chyba, że się wyszaleje w brzuchu, a jak urodzi będzie grzeczniutka ahhh rozmarzyłam się, koleżanka ma 2 córki i mówiła, że obydwie ciągle spały, budziły się tylko do jedzenia, skarb - nie dzieci 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...