Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://w331.wrzuta.pl/audio/8WlYIIkp1RQ/mini_mini_kolysanki_-_kolysanka_dla_okruszka

http://w846.wrzuta.pl/audio/1id38pPnlsp/mini_mini_kolysanki_-_dorotka


http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_408803&feature=iv&v=knjXGnR8MDE


fajne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki. U mnie też paskudna pogoda, leje jest zimno i szaro 😞 Kasiu ja przed wczoraj miałam taki wieczór, że było mi źle i niedobrze usiadłam i zaczęłam płakać, z tym, że mi mąż pomógł z tego doła wyjść.
Widzę, że kompletujecie wyprawki. Ja stwierdziłam, że zostawię po 5sztuk takich podstawowych ciuszków co mam po jakimś dziecku z rozmiaru 56, 62, 68. A później co dostanę takie nowe czo od teściowej czy po urodzeniu tylko dołożę. Także myślę że po 6 sztuk wszystkiego powinno by wyjść. Mam nadzieję, że wystarczy, takie maleństwo szybko rośnie, więc chyba zbyt długo 56 nie ponosi. Tak się zastanawiam, bo moja siostra mówi, że kombinezonik się nie przyda i będzie ciężko malą w to ubrać. Twierdzi, że wystarczy ciepło ubrać i włożyć Natalkę do śpiworka przy odbiorze ze szpitala. Co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!
Kurcze aska trudna sytuacja, bo to nie jest wieczorene wyjscie z kumplami na piwo tylko wakacje bez zony. Ja bym sie chyba wkurzyla... ale to moje zdanie 🙂
dizewczyny a jak wygladaja te spiworki? ja na razie staram sie ograniczyc zakupy (bo ciuszkow to juz mam chyba za duzo 🙂) w listopadzie zaczna sie wyprzedaze i moze w tedy poszaleje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu zrobiłabym awanturę na maxa
najgorsze jest to że faceci mają mózgi a nie potrafią z nich korzystać
mój tez już robił wywiad czy jeśli mam zamiar przesiedzieć sylwestra w domu to mógłby gdzieś z kolegami jechać 😠
jak dla mnie to nawet nie powinien ci nic mówić tylko od razu zrezygnować
ale cóż my zawsze myślimy inaczej niż oni i wtedy wychodzimy na straszne zołzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry z rana 😁
asia,,,, nie zazdroszcze ci 🙂 ,ale mysle , ze to wasza prywatna sprawa ,a nam nic do powiedzenia na ten temat .......ale jedno slowo i tak dodam,,,,przywiaz meza do grzejnika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki rozmiar chcecie kupowac tych spiworkow?? ja mysle , ze kupie 68 w pierwszej wersji obstawialam przy 62,ale pomyslalam, ze moze urodzic sie kluseczka 59cm dluga wiec, lepiejkupie 68,,,,niech bedzie troche wiekszy ,niz po miesiacu ma byc ciasny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyny też właśnie pomyślałam że dzidzię w śpiworku ciężko będzie przypiąć do fotelika samochodowego

a co do mojego męża to po moim wykładzie że skoro zdecydowaliśmy się na ciąże to jej konsekwencje trzeba ponosić razem
czyli jak ja muszę wakacje w domu przeleżeć to on leży ze mną a jak będę przed porodem to nawet nie ma mowy o jakimkolwiek zostawianiu mnie samej to zrozumiał jakoś sytuację

w sumie to nie mogę na niego narzekać ale czasami jak coś wymyśli .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie lapie przeziebienie 🤢 ...bolace gardlo, katar i jakies zimne poty,,,,mialam miec wlasnie jazde ,ale zadzwonilam do instruktora i odmowilam ................ciekawe czy ja te prawojazdy zrobie jeszcze w tej ciazy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Honoratko jak to facet, najpierw cos powie a dopiero potem się zastanowi.
Jezeli chodzi o śpiworek, to ja myślę że 62 kupię, a do fotelika jakoś chyba daradę zapiąć, między nóżkami maleństwa troszkę śpiworek naciągnąć, żeby zrobiły się takie ala' nogawki i gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milka,,,,tez fajnie,,,,zawsze cos sie dzieje 🙂
ja jak sie zapisalam , nie wiedzialam ze jestem juz w ciazy..... a pozniej poltora miesiaca lezenia w lozku i tak mi sie przeciagnelo,,,,,,,,,,ale papiery juz tydzien temu poszly i czekam na termin na testy ...oby chociaz to zrobic.........bo z wielkim brzuchem tez nie chce jezdzic...Mam wiec nadzieje do konca 7 miesiaca sie wyrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...