Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pamiętam, że takie zajęcia fajne były, uczyłyśmy się o ukł. rozrodczym (chłopcy mieli oddzielne zajęcia), o budowie chłopców także, itp. byłam taka dumna, że tyle wiem, mamie się chwaliłam czego się dowiedziałam i tej mojej koleżance opowiadałam co było na zajęciach, ona oczywiście nie miała o niczym zielonego pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra.. Ja też miałam taką koleżankę. Była z chłopakiem 2 lata i chciała z nim w końcu zacząć wspólżycie, ale nie miała pojęcia jak się do tego zabrać. Jak przyszło co do czego to tak się krępowała na niego spojrzeć i w ogóle dotknąć i nie dała rady. Dopiero szczera rozmowa z partnerem jej pomogła się "przełamać"..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chodzilam co 2 tyg 🙂 ,ale jest i nie ma czego zazdroscic..............chodzi sie czesto jak sie ma ciaze ciezka i zagrozona- to minus,,,, a plus to taki , ze mozna czesciej widziec malenstwo i to jak sie rozwija,,,,,,,,,,
teraz mam wizyte za miesiac...a dokladnie za 3tyg. ,,,a pozniej od 30 tyg ,co 2tygodnie rozpoczna sie kontrolne wizyty, czyli z obserwacja bicia serduszka ,polozeniem plodu i w ogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,przyjscie dziecka na swiat to prawdziwa Akcja Zycia 😆

ide cos wmusic w siebie na sniadanie,,,od wczoraj jestem przeziebiona i nie mam w ogole apetytu...wszystko w siebie wciskam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Zamówiłam pościel na allegro do łóżeczka od razu razem z rożkiem 🙂 i kocyk.
Też się zastanawiam nad tym śpiworkiem, by pasowała do fotelika i gondoli. Może coś używanego znajdę. Bo kombinezon dla dzidzi już mam, nie wiem czy to wystarczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamusie

pogoda rzeczywiscie do niczego, nic sie nie chce....

ja mam wizyte w czwartek - bede miala dopiero robione usg połówkowe

wizyty tez mam dosyc czesto - co 3 tygodnie, z jednej strony to dobrze, bo czesto widze dzidzie i jestem spokojniejsza, ale z drugiej strony koszty - za wizyte prywatną płacę 200 pln - do tego czasami jakies lekarstwa i wychodzi 300-350 pln, ale cóż dziecko jest najwazniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...