Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.
Powiem wam, że chyba coś jest w tych bezsennych nockach. Ja się budzę ostatnio koło 4 rano i zasypiam bo jakiś 2 godzinach, mały w tym czasie też buszuje, ja ciągle z siku do łazienki. Rano jestem nieprzytomna 🤢
Może sobie coś poćwiczę, bo na śniadanko było ciasto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Idę sobie obiad zrobić 😁 ziemniaki oskrobać, podgrzać sosik i mięsko z wczoraj z śliwkami do tego buraczki mniam 😁 tak przed wyjściem popołudniu muszę coś zjeść. Wczoraj znowu zaliczyłam całą czekoladę ☺️ Mam takie pytanko czy czekolada, która w składnikach ma napisane 2% spirytusu to naprawdę go ma? Boję się, że mogę zaszkodzić małej taką ilością alkoholu.. A takich czekolad w czasie ciąży zeżarłam kilka, tak samo kukułki.. no to fest 🥴 Nie piłam nawet piwa bezalkoholowego i wina itp. nie paliłam w ciąży ani razu, a tu takie coś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to mnie mała za bardzo nie budzi, tylko na siku. A jak już się przebudzę a Ona szaleje to raczej nie mam problemu z zaśnięciem jak się wierci.
A teraz tak trochę z innej beczki. Malujemy pokój (nareszcie) i mamy pomalowane ściany na beż i chcemy do tego jakieś ciemnobrązowe akcenty. Macie może jakieś pomysły? Bo nam narazie przyszło do głowy tylko, żeby zrobić 2 wąskie paski pod sufitem i 2 grube pasy w pionie do samej podłogi, żeby u góry krzyżowały się z tymi cienkimi. Dodam, że mamy w planie dookoła kontaktów i przełączników zrobić obwódkę ciemnym brązem, bo tam się najbardziej ściana brudzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogladalam wczoraj posciel i pokazywalam mojemu. powiedzial mi ze ja mam wybrac, bo on sie nie zna. no to mu pokazuje taka fajna w paseczki, a on na to ze za zwykla, inna byla zbyt smutna, jeszcze inna beznadziejna a ostatnia niebieska a wiadomo, ze ksiezniczki nie lubia niebieskiego 🤪 i wez tu z chlopem nie zwariuj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj patrzyłam znowu na wyniki badań z usg połówkowego i dopiero teraz zaczaiłam, że jednak mała nadal jest starsza wg usg, ale tym razem zamiast 7dni, to tylko o 1, tzn., byłam robić to w 19t4d, to usg wykazuje 19t5d 🤨 czyli jak na złość wychodzi, że zmajstrowałam ją przed @ co jest w 10000% niemożliwe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A leci wam coś z piersi? bo w tych tyg. co jesteśmy pisało, że niektórym kobietom może coś lecieć, mi nic, tylko mam strasznie nabrzmiałe piersi, naciągniętą skórę i spuchnięte sutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety nie mam takiego talentu. Patrzałam na te szablony i strasznie mi się podobają takie "wywijasy"... Ale mój mąż się tego nie podejmie,a ja jak zrobiłam szkic to się za głowę złapałam 😁 😁
Czasem mam wrażenie, że coś mi poleciało z piersi, ale plam żadnych nie mam, tylko sutki są takie wilgotne. A że spuchniete i obolałe to swoją drogą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też uważam, że za dużo mi nie urosły ale mąż twierdzi, że sporo. Pewnie wolałabym większe 😉

Pogoda taka pod psem (pada i zimno) , że oglądałam tv i mi oko poleciało.

Dzięki Bogu płaszcz swój "stary" (taki raczej obcisły był) ledwo dopinam na brzuchu ale daję radę więc na poczekaniu połażę a nowe zakupy już ponoć wysłane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...