Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja się właśnie bałam o prawidłową pielęgnację chłopca
moja znajoma do dziś sobie z tym nie poradziła a maluch ma prawie 3 lata 🙂
z dziewczynka to raz dwa mokrą chustkę weźmiesz i po sprawie a jak jej synek zrobi coś pachnącego to od razu leci pod prysznic bo nie umie chusteczkami go wyczyścić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Juhuuu mogę przytyć do 18 kg, jestem na dobrej drodze, żeby osiągnąć maximum 😁 😁 😁 Ja też zajmowałam się noworodkiem 3 i 4 lata temu, więc mam troszkę wprawy. Raczej noszenia się nie obawiam, bardziej kąpieli.. Ręce mokre maleństwo się wierci a jak mi spadnie z ręki? Masakra to chyba jedyna kwestia która mnie przeraża..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze, ze mam meza, ktory nie panikuje i mowi mi ze damy sobie rade ze wszystkim 😁 kolezanka ma chlopa starszego (32) i ten jej oznajmil, ze dzieckiem bedzie sie zajmowal tylko jak bedzie przeiwniete, nakarmione i wyspane, bo reszta to babska robota. od razu jej sie dzieci odechcialo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałam wyniki krwi i moczu 😁 laborantka powiedziała, że wszystko jest ok. nawet w moczu bakterii nie mam ☺️ ani cukru ani białek niczego hehe 🙂 wszystko idealne. No to można obżerać się dalej. 🙃 😁 Oczywiście żartuję..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue może nie będzie tak źle, ale dla dobra maleństwa proponuję jednak nie pakować do śmietnika wszystkiego co Ci w ręce wpadnie. Tuc-nij głód 😁 😁 😁
Kurcze dziewczyny ostatnio strasznie mnie głowa boli i dopiero dzisiaj mnie olśniło, że przecież okularów od tygodnia na nos nie włożyłam a przed kompem wysiaduję haha. Tadam ja to zdolna bestia jestem.
Hehe mój mąż przyszedł na przerwę i mi się żali, że rano córcia "wykopała" go z łóżka. Się przebudził i taki półprzytomny poczuł kopniaki po plecach 🤪 To mu mówie godzina 8 a on w domu i to w czwartek, to mała musiała się nieźle zdziwić i stwierdziła, że tatuś zaspał 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ciezarowki 🙂
bylam dzis na jezdzie,,,przejechalam golabka i z moim instruktorem doszlismy do wniosku, ze jak zaczne mu rodzic, to wezmie mnie za habety, wrzuci na tyl auta i gaz do szpitala 😁 ...a jakbym mu juz rodzila , to odbierze mi porod bo juz byl przy dwoch 😁
swinia,,,chcialoby mu sie pogrzebac 😁 😁 nie dam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem nienormalna, nie martwie sie w ogole porodem, tylko juz chrzcinami ..policzylam nawet ile ludzi bedzie u nas na chrzcinach Klarci 🙂 20 doroslych i 6 dzieci .........i to najblizsza rodzina hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...