Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Butelki ja mam dla mai z Aventu od początku, jestem bardzo zadowolona. I polecam. na początek zapewne tylko ta malutka, Póżniej troszke juz duza bedzie potrzebna. mozna miec 2 małe bo jedna na picie a jedna na mleczko. ja to w ogóle miałam chyba 4 małe i 2 duze, ale wcale tyle nie trzeba, jak kto chce. Wsystkie takie przybory mam z Aventu. smoczki, butelki, laktator, podgrzewacz, nakładki na cycki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogole z butlami to przesadzilam. kupilam na samym poczatku bo byly w promocji 4 duze i 2 male. niedawno jak kupilam sterylizator to tam byly jenda mala i duza. wiec butli to mi wystarczy jeszcze na nastepne dziecko. nakladki silikonowe tez juz mam 🙂 i smoczki i podgrzewacz. teraz poluje jeszcze na zestaw termometrow z Aventa, jeden w smoczku i jeden normalny elektroniczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 bo ja mam obsesję na pkt. wagi i dobrego samopoczucia 😜 nie mam żadnych rozstępów, ale to dopiero połowa ciąży, więc nie ma co się cieszyć. Ja już wolę na wagę nie patrzeć 😁 zobaczymy czy położna mi wypomni to moje tycie 😁 jutro wizyta.. dzisiaj jadę do Auchan, bo mają promocję na proszek Jelp i takie tam.. może jakieś ciuszki kupię, albo sobie coś do ubrania 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki
a propos swiat,,,, to najbardziej lubie prezenty 😁

widzialam wczesniej rozmawialayscie o butelkach........ ja mialam tez zamiar kupic Avent,,,,zmienilam zdanie na nowy produkt , ktory wprowadzaja dopiero na rynki -firma MAM .............
troche poczytalam ,,,,,pisza w zestawieniach ,porownaniach i na forach, ze smoczki od MAM sa jeszcze mieksze od AVENT i nie zaciagaja powietrza w ogole,przez co sa antykolkowe
http://www.mamanazakupach.pl/smoczki-i-akcesoria-do-karmienia-dziecka/butelki-i-smoczki/MAM-Butelka-Anti-Colic-/
http://www.bangla.pl/karmienie-dzieci/smoczki-uspokajajace/mam-baby-smoczki-mam-circles-smoczki-mam-night-od-2-do-6-m-p3976.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...