Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aj tak sie ciesze, była właśnie bratowa Piotra i mówi ze ma dla mnie 3 torby ciuszków dla chłopca które jej ciocia przysłała z Kanady. Ale fajnie juz raczej nic nie musze kupować, bo juz sporo mam uzbieranych i jeszcze te od niej beda. Jutro po nie pojade z Piotrem. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Niunie 🙂
popisałyście trochę przez weekend 🙂
Justyna śliczna ta pościel, też podoba mi się w takim kremowym kolorze, dodam ją do obserwowanych 😜
ja byłam w pt na zakupach i wróciłam baaardzo zadowolona, kupiłam Małej spodnie, sweterek, bawełnianą opaskę z kokardką, body, kaftanik i półśpiochy 🙂
za to w sobotę balowaliśmy na roczku u córeczki znajomych, zostałam obmacana i wycałowana - czy kobiety w ciąży aż tak magnetyzująco działają 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!!!!
Ja lubie jak mnie głaskaja po brzuszku. Czuje sie tak wyjatkowo inna hehe.
Moja Maja juz dzis 5 dzień nic kompletnie nie chce jeść. Te zęby mnie wykończą. zrobie dziś pierogi ruskie moze to bedzie chciała, chociaż mało prawdopodobne bo ona nic do buzi nie chce włozyc. Tylko troche pije i to wszystko.
U nas dziś ładna pogoda za oknem. Słonko świeci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja się pokazałam sąsiadce już wiele mieś. mnie nie widziała od czasu jak byłam w początkowej ciąży i stw, że pięknieje 😉 byłam też u rodziny i też stwierdzono, że ciąża mi służy 😜 także nie jest źle! Co tam jeszcze.. mogę się pochwalić SIARĄ!! 😁 Zaczęłam z czystej ciekawości gnieść piersi (bo jak gniotłam tylko sutki to nic nie leciało) i z każdej wyleciało kilka gęstych kropli żółtej wydzieliny, momentami była b. tłusta albo rozwodniona 🙃 i takie coś ma pić dziecko bleeee! A mała jak zwykle przed 5 się budzi jak mój wstaje do pracy i zaczyna wariować.. momentami mnie zadziwia co tam w środku wyrabia, chce chyba ze mnie wyjść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki. Rozpisałyście się przez weekend. A u nas remont Naszego pokoju już prawie zakończony, jednak meble już poskręcane i ustawione tylko, żeby cokoliki przykręcić kawałek się je odsunie i będzie git. Także czeka mnie ogarnięcie tego bajzlu i wchodzimy z remontem do pokoju mojego taty.. a ja dzisiaj muszę jechać do mojego szefa podpisać liste i zdać L4, a wcale mnie się nie chce. Jak bym byla po wypłacie to inna sprawa bo bym wdepla do jakiegoś lumpka atak to co. W te i z powrotem. W dodatku pogoda taka nie ciekawa a ja nawet kurtki nie mam. Muszę chodzic na cebulkę ubrana 😞 Dziewczyny wam też zaczyna brzuch przeszkadzać przy prowadzeniu samochodu? Mój się śmieje że to Natalka już prowadzi haha 😁 Miłego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milka mi też źle się prowadzi auto, jak w sobote wracaliśmy z tego roczku to masakra, nie dość że się oczywiście objadłam i byłam napęczniała to jeszcze jakoś fotel się pode mną zapadł, więc żołądek i płuca miałam na macicy 😎
Laguna no właśnie ja też jestem zaskoczona bo wszyscy mówią że ładnie wyglądam i nic nie tyję hehe, tzn. że tylko w brzuch mi wchodzi 😜 no to to jest miłeee.
wiecie co jeszcze tylko tydzień w pracy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to, że ja widzę w lustrze paszteta 😁 😁 😁 Nie podobam się sobie.. ale to szczegół 🙂 Hmm fajne są te małe wierciuchy.. Mi już pępek powoli wywala - niefajny widok, dlatego tak boli od czasu do czasu 🤢 ona też go podkopuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...