Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc dziewczyny

chyba przekroczylam limit internetu bo mi tak wolno chodzi , ze krew mnie zalewa

moja mała od 2-3 dni jakas spokojna, ułozyła sie nisko i lezy sobie w jednej pozycji, nie kręci sie tak jak wczesniej ze nie mogłam sie nawet na bok przekrecic bo zaraz kopała, czasami przez pare ladnych godzin nie daje o sobie znac a ja zaczynam wariowac z niepokoju o nią, wtedy zaczynam ja głaskac zeby chociaz malego kopniaka dala 🙂
Moze na tym etapie dzidzie mniej sie zaczynają ruszac ze wzgledu na swoje gabaryty

Jutro mam połówkowe - mam nadzieje ze mi w koncu zrobią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też mam czasem takie schizy, jak już mniej się rusza niż w poprzednich dniach to mi smutno, na moje to może wariować nawet cały dzień 🙂 też myślałam o tym że może ma już mniej miejsca i dlatego, naszczęscie wczoraj miała dobry dzień - zobaczymy dziś bo na razie też średnio 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie

Moja przedwczoraj takiego stracha mi narobiła. Tak nisko zjechała i strasznie spokojna była. Wczoraj rano to już mąż chciał mnie do szpitala jak widział moją minę i zdenerwowanie ale rozruszaliśmy ją. Potem już było lepiej 😉

Ja dziś kupiłam dla Małej pieluszki tetrowe, taki ręcznizek z kapturkiem po kąpaniu, termometr, nożyczki do pazurków, kocyk, pajacyk i sweterek... Takie lekkie bo sama byłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko czemu się tak przejmujesz ruchliwością małej? Przecież nie masz ciąży zagrożonej, każde dziecko ma inny temperament, jedne będą całymi dniami szaleć inne tylko wieczorami, głowa do góry i tak nie panikujcie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z ruchami malej to tez jest roznie. zdarzaja sie i ciche dni. od wczoraj wieczorem ma nogi po lewej stronie i tam kopcury sie sypia. i mam tak jak blue, ze jak sie poloze na boku to kopie tam gdzie brzuch dotyka lozka 🙂 dzisiaj jak sie wykrecala to tak mnie jelita rozbolaly, ze az w odbycie poczulam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój też musi "się meldować" jak dojedzie te swoje ponad 20 km. A jak wrcaca i trafi się korek to już sam daje znać żebym się nie denerowała. Też mam skrzywienie na tym punkcie.
Kiedyś przeżyłam traumę. Adam był na 3 mies. wyjeździe 300 km od domu. Jednego dnia po pracy poszli sobie z towarzystwem na piwko. Obudziałm się w nocy - żadnego smsa. Dzwonię do niego w środku nocy i nic. Hotel miał wtedy pięknie położony ale w lasach jakiś. Myślałam, że zawału dostanę. O sraczce nie wspomnę. Z pół godziny dzwoniłam. Z nerwów nie mogłam przypomnieć sobie nazwy tego hotelu. I odebrał... Obudził się akurat a że dźwięk zapomniał wlączyć to nie słyszał. Okazało się, że wrócił w miarę wcześniej ale nie chciał mnie budzić i poszedł spać. Od tamtej pory już pamiętając moje przerażenie woli zadzwonić sto razy za dużo niż jeden za mało. Ja zresztą do niego też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ciezaroweczki 😜
poczytalam was od sobotyi doszlam do wniosku, ze nie musze ogladac pogody, zeby wiedziec w jakim regionie Polski jest deszcz,a gdzie slonce....Newsy codziennie na biezaco hahah 🙂

LAGOONA ......... u mnie tez zdarzaja sie takie dziwne klocia ,,,mysle ze to poprostu czasem nerw sie zakilimuje miedzy miesniami,tluszczykiem a narastajaca macica 🙂 ale fakt, smieszne odczucie i trudne do opisania ,,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chcialam sie z wami tez podzielic pewnym odkryciem,,,,,
siara mi nie leci jak u Lagoony ,chociaz ciskalam i probowalam,,,,ale ,ale.............
dzis odkrylam z mezem jedna rzecz,,,,mianowicie...........
Kiedy moj maz troche bawil sie moimi rozwinietymi az nadto buzonami,,,i zaczal je ssac---- ja nic nie czulam-kompletnie nic.... brak czucia w samej sutce ........sprawdzil druga i to samo
smieszne 😮 ................i odrazu przestal, bo sie wystraszyl ze siare mu puszcze i sie jej napije 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...