Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiesz co Asiu mnie też krocze boli podczas stosunku a po strasznie jest podrażnione i czasem nawet piecze. Nie mam pojęcia od czego to, nawet żel kupiłam dla kobiet w ciąży nawilżający ułatwiający stosunek, ale nic nie pomaga, a bez niego to w ogóle się nie da 🤢
U mnie w karcie ciąży pisze, że ruchy się liczy od 9 rano do 21 i w momencie kiedy jest już 10 zaznacza się godzinę i przestaje liczyć. wznawia się następnego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja dzisiaj grałam w kosza i piłkę nożną z tym małym 😎 hmm ja się seksze raz na miesiąc powaga 😁 po czym zdycham z bólu.. 🥴 w środku boli i piecze, na zewnątrz mam wtedy wszystko obolałe i przetarte, już smarowałam sobie sudokremem dla dzieci na odparzenia itp. maść z cynkiem 🙂 ulga była natychmiastowa.

A miała już któraś z was grzyba teraz w ciąży? Ja jeszcze nie 🙂 i obym go nie dostała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak obrzydliwe ma dziwny kolor i wogole moj kiedys maz jak urodzil sie kodzio był tak chetny zeby sprobowac mleko bo mowi jak dziecko tak wcina to i ja sprobuje to plul jak szalony nim i juz wiecej nie chcial probowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczny....ale szałowe ciuszki dzis dostaliśmy dla synka, masakra, przesliczne sa, juz mi nic nie potrzeba do roku czasu tyle tego mam. Mnóstwo firmówek takich ze oczy wychodza 🙂 Tak sie ciesze ze szok. Jutro sobie posegreguje, popiore i poprasuje 🙂
taraz mykam do mojej małej bo z tymi zębami jest jakaś masakra....juz wysiadam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja najwięcej się rzuca wieczorem, wczoraj mój miał rękę na brzuchu i nie mógł wyjść z zachwytu jaka ona silna, tak sobie myślę, że chyba już jej miejsca powoli zaczyna brakować, bo gdzie się nie poszlaja to ciągle ją czuję, tzn. twarde części skóry brzucha, a dzisiaj kopała za pępkiem.. czyli zapewne od tego on tak czasami boli.. ale to dla mnie znak, że macica się podniosła o te kilka cm i jest ok. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczynki
ale miałam wczoraj intensywny dzień
sprzedaliśmy mebelki - nareszcie
kupiliśmy akwarium - 2 lata na to czekałam
bawiliśmy się w lanie wody czyszczenie kamieni sadzenie roślinek
a dziś jedziemy po rybki 🙂 🙂 🙂 w Szczecinie jest sprzedawca który ma rybki od 1-5zł które w sklepie kosztują co najmniej 10zł za sztukę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pasją akwarystyczną próbowałam zarazić męża 2 lata bo wcześniej przed ślubem miałam akwarium na 200litrów ale przeprowadzaliśmy się nie było na nie miejsca i niestety akwarium poszło na sprzedaż
strasznie smutno mi było
a teraz uruchamiamy może troszkę mniejsze bo 120l ale i tak jest śliczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki pisałyście o siarze
mi tam nic nie leci
ale mam wesoło bo mój mąż już nie może się doczekać i jak się dowiedział że to już może być ten czas to ciągle mnie meczy czy już czy jeszcze nie 🙂
kiedyś próbował mleko ściągnięte do butelki od swojej siostry i mówił że smakuje jak śmietanka i że nie może się doczekać mojego bo będzie dziecku podjadał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...