Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Meliska bardzo ładne imie 🙂 Takie niespotykane.
A ja właśnie zjadłam sobie rosołek przed chwilą. Zrobiłam juz gulasz i zaraz do tego pyzy ziemniaczane ugotuje i buraczki.
Wiecie co...ja ostatnio jak nigdy, jakaś ochote na słodkie nabrałam, aż strach;/ nigdy nie przepadałam za słodkim a teraz hmmmmm.....grozi otyłością hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczny 🙂 Wesa ja też ostatnio mam parcie na słodkie. wczoraj ptysie robiłam, ale bita śmietana mi opadła 😠 Dzisiaj zrobiłam do nich budyń, dałam mniej mleka niż pisało na opakowaniu a on wcale nie jest wiele gęstszy niż normalnie. A te ptysie takie pycha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka
ja wczoraj bylam na wiekszych zakupach wiec tez zrobilam spory zapas słodyczy, zeby nie chodzic codziennie do sklepu 🙂
za niecale 2 tyg robie glukoze - mam nadzieje ze wyjdzie dobrze

na weekend zjezdza sie do nas nasza rodzinka, musze coś upichcić i jakies ciasto upiec, myslalam nad sernikiem z pianą kokosową , ale jeszcze takiego nie pieklam i nie wiem czy mi wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nerwa.... wczoraj rozmrozilam dwie kury na pieczen, bo dzis mieli wpasc znajomi na obiado-kolacje...........oni odmowili,,,a my z mezem teraz bedziemy je jesc ruski tydzien! chyba sie pozygam tym drobiem wrrrrrrrrr........robie teraz pieczen, rosol i galaretki z kurczaka..... do doooopy..nie zapraszam wiecej nikogo 😠 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja też wciągam słodkie, a najlepsze jest to że w I trymestrze odrzucało mnie na samą mmyśl - szkoda że tak nie zostało hehe. A karpatke Delecty uwielbiam, a jak doleje się troszkę spirytusu do masy to już w ogóle mniamm 🙂 chyba też dziś kupię budyń i ugotuję, dobra myśl 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...