Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dokładnie nusia też na to czekam, tym bardziej że miał to być mój ostatni tydzień w pracy 🙃
a ja kupiłam sobie wczoraj oficerki na zimę, długo się zastanawiałam czy najpierw kurtkę czy buty, ale te w końcu ładnie leżały (bo większość mi się marszczy przy kostkach) wiec sie zdecydowałam 😜
qrka już miałam 2 klientów na meble ale zawsze tak licytują z ceny że mi się nie opłaca ich sprzedać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Ja mam męża w domu na 3 dni, piękne słoneczko za oknem więc weekendzik zapowiada się miło 🙂 Nawet zostałam zwolniona z gotowania w domku bo mężuś zapowiedział obiady w naszych ulubionych miejscach a dziś Łazienki, jutro wypad do przyjaciół a w niedzielę kino 🙂


joannawisn napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Asia zobacz czy o takie chodzi? http://moda.allegro.pl/ciazowe-spodnie-jeansowe-pod-brzuszek-roz-27-s-i1252197166.html
Tak o takie mi chodzi 🙂dzięki 🙂A te co zamówiłyśmy to takie cisnące 😞A ty jak się czujesz w tych spodniach Justynka 🙂?
Jeszcze ich nie noszę bo odesłałam żeby mi wymienili na numer mniejsze i przedwczoraj ten facet wysłał. Czekam więc ale pas rzeczywiście o wiele gorszy niż w tych co kupiłam w sklepie więc zobaczy się. A mężusia już masz?


Ja póki co ciągle mieszczę się w większości "normalnych" spodni z zapinaniem 🙂 Brzuchol wielki, trochę cycka ale poza tym chyba nigdzie mi nie przybyło za bardzo 🙂


Miłego weekendu już teraz Wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamitki u nas tez słoneczko ładnie swieci ide zaraz wziasc sie za oniadek bo mezusio bedzie wracal z pracy a nie chce zeby był głodny 😁 troszke mi sie nie che amly rozrabia wczoraj bylismy z kodziem na badaniach w szpitalu i wyniki we wtorek wykonywalismy wszystkie od podstaw i na mikrocytoze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny

poratujcie mnie swoimi pomysłami..... musze zrobic cos dobrego na obiad imieninowy, narazie mam na myśli kotelty z piersi w migdałach, ale to za mało.... muszę coś jeszcze dorobic do tych kotletóe, gości będe miala przez 2 dni wiec jedzonka tez musi byc sporo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal wchodzę w spodnie sprzed ciąży 🙂 chociaż coraz trudniej się jest zapiąć, ale jeszcze daję radę w takich chodzić, bo jedne spodnie ciążowe muszę dać do zwężenia 🙂 a getry odbiorę dopiero w poniedziałek 😮 bo tak tu dziwnie poczta działa, ale to szczegół.. Dzisiaj z rana moja mała była bardzo agresywna, nawet dostałam bolesnego kopniaka, czuję, że ma już mało miejsca, bo mocno rozciąga okolice pępka i tam przesiaduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki ta nocna eskapada mnie wykończyła. Nawet mój mąż poszedł do pracy dopiero na 11. Już sobie posprzątałam zjadłam obiadek, teraz chwilkę odpocznę i pójdę po resztę ciuszków dla Natalki. Youmit ja też mam w planie wyrobić się do końca listopada z ciuszkami dla małej, potem tylko przygotowanie do świąt i oczekiwanie na rozwiązanie 🙂 Dzisiaj zrobiłam listę czego jeszcze mi brakuje i włosy mi dęba stanęły. Strasznie dużo tego jeszcze. Mam nadzieję, że wyrobię do końca listopada albo chociaż do połowy grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka ja też dużo nie mam 😞 teraz wydajemy kasę na kominek i całą resztę, więc kilka tyś. będzie do tyłu, ale wolę to niż rachunki za prąd 6/7tyś. Ma ktoś może konkretną listę co trzeba kupić dla dziecka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...