Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Lagoona,,,,masz ten spust 🙂) ale coz, dzieci trzeba karmic 🙂
ja ostatnio zaczelam troche wage kontrolowac,,,,, dojadam zielenine i owoce,,,,,chyba mam bzika na punkcie wag :/ .od 3 dni moja waga nie drgnela w gore ani troche ......... ale nawyk nocnej czekolady o 2.30 pozostal 😆
i tez jestem 7-8kg do przodu ...........nawet cellulit wyszedl mi na udach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie.
Ja dzis od rana zabiegana, byłam na miescie na zakupach z Mezem, kupiłam sobie nawet kozaczki. Na obcasie bo mowie kurcze przecież jak urodze tez musze miec w czym chodzic , a teraz jak od okazji je załoze to nic sie nie stanie. Na obiadek zrobiłam taka sałatke z kurczakiem jak z McDonalda, muj mąz miał zachciankę, wyszła swietna, nawet lepsza 🙂
Celulit???? Ja mam od zawsze, nie przejmuje sie nim za bardzo, choć kremy i balsamy anty celulitis stoja na półce hehehe.
Wczesniej pisałyscie o pieluchach. ja nawet nie umiałam załozyć tetry, jakaś masakra z tym była jak raz próbowałam, ale moje dziecko na pampersach się w ogóle nie odparzało. Poprostu jak sie zesiusia to sie go zmienia i tyle. Ja w zyciu bym nie uzywała tetry. Wiem jak cięzko kupke wypierać z tych pieluch. ale jak ktos ma ochote, i duzo czasu i cierpliwośc to dlaczego nie, wkońcu wszyscy na tetrach jestesmy wychowani i krzywda nam sie nie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLUE ....ty nie spisz ???? nie jestem osamotniona 🙃

mnie pare dni temu tez bolalo i mialam juz odczucia grypowe,,,,wskakuj do wyra ,,,,herbata z cytryna ,albo mleko+miod+maslo+czosnek i sie zawczasu wygrzewaj ,,,,,,,,,,gon diabelstwo !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam goscia,,,przyjechal do nas brat meza,,,, popijam teraz powitalna herbacine i zaraz ide dalej w kimono komara dusic 🙂
Moja Klarcia tez odrana sie rozczkala...... ta czkawka to pewnie taki tik nerwowy,,,, bo taka mysle, jak my bysmy sie czuly tyle miesiecy w wodzie i w zamknieciu? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To im nie przeszkadza wiadomo, ale na pewno z lekka denerwuje, bo taka jak dzisiaj to nie była, rzucała się sama z siebie i jeszcze co 2 sekundy skakała od czkawki mój mały bidon 🙂 ale przynajmniej płuca ćwiczy, jeden plus! Ja idę do łóżka, miód, mleko i czosnek poszły w ruch, do tego cytryna i zobaczymy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka specjalnie szkolona jest buahahah, zresztą od samego początku taka była 😁 😁 😁 ona dzisiaj tak cały dzień kopie, szkoda, że nie mogę nagrać jej maksymalnych kopniaków i tego jak się przeciąga. A ja nadal wcinam miód i czosnek i choróbsko jakoś nie przechodzi, ale może potrzeba na to czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_ciaza_artykul,5185.html
Wieczór to dobry czas na zabawę mamy z dzieckiem
Ty najchętniej znalazłabyś się już w objęciach Morfeusza. Dziecko wprost przeciwnie. Daje ci sygnał do zabawy, mówiąc: „Witaj, mamo!”. Gdy ty przestajesz się ruszać, ono szaleje, jakby przygotowywało się do olimpiady. Daj się wtedy wciągnąć do zabawy. To naprawdę fajne!
Już koło 20. tygodnia ciąży możesz nauczyć maluszka zabawy w kopanie. Szybko zorientuje się, że ma odpowiedzieć na delikatne uciskanie i głaskanie brzucha oraz słowa: „Kopnij, kopnij!” – tak twierdzi znany położnik, dr Rene Van de Carr (ja to sprawdziłam w praktyce). Nie tylko on uważa, że takie psoty stymulują rozwój układu nerwowego dziecka. No i jest to pierwsza nić porozumienia między mamą i jej dzieckiem!

Do zobaczenia
Niektóre nienarodzone maluszki są cichutkie jak myszki, tymczasem inne szaleją niczym małe kangurki. A jakie jest twoje? Obserwuj je. Możesz się zorientować, jak kiedyś będzie wyglądał wasz dzień, gdy już się wreszcie spotkacie.


Oni sugerują, że będę mieć dzikuna po urodzeniu?
Co tutaj tak cicho? Wszyscy już śpią? 😜 Tylko ja umieram w chorobie bleeee!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć lachonki 😉
blue masz już takie brzuszne wygibasy jak kobiety w 8/9 mcu 🤪 co prawda moją też lekko widać pod skórą, ale mam wrażenie jakby nas dzieliła przynajmniej 3 cm warstwa....tłuszczu 😜
czemu weekendy kończą się tak szybko 🙃 Znów troszkę pokupowałam, ale teraz to już muszę się wstrzymać do wypłaty. Nareszcie udało nam się sprzedać meble i pod koniec października zrobimy malowanko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi rośnie mały koń hehe 🙂 możliwe, że mam tam mało tłuszczu, bo wszystko poszło w biodra 😁 normalnie to się wylewa ze mnie 😉 Jutro chcę iść na glukozę, tylko czy podczas choroby można robić takie badanie? Najwyżej OB się podniesie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...