Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
femmka hehe te "gazy" też niedawno czułam i się zdziwiłam co to za bąbelki 😉 podobno dzieci już zaczynają się wypróżniać więc może to też to 🙂
justyna ale szybko dostaliście odpowiedź - super że się udało - my na decyzje czekaliśmy prawie 2 m-ce, jakiś szał panował 🤢
głodna już jestem 🙃
oj cieszmy się że te nasze zmorki są takie aktywne, tylko wyobrazić sobie można jak to maleństwo będzie potem wierzgać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie:
Jak wydala płód?
Czy w ogóle taki proces zachodzi? Jak to się odbywa i co się dzieje z tymi "odchodami"?

Dziecko rozwijające się w macicy pobiera wszystkie substancje odżywcze z krwi matki. Przechodzą one przez łożysko dzięki różnym rodzajom transportu. Dziecko łyka płyn owodniowy ale nie odgrywa on żadnej roli odżywczej. Wydala zaś z przewodu pokarmowego (smółka) oraz z pęcherza moczowego (mocz) do płynu owodniowego. Wymiana płynu owodniowego jest procesem przebiegającym w sposób ciagły, płyn jest stale produkowany i resorbowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój młodszy brat urodził się w 7 miesiącu. Ważył zaledwie 2 kg. Był taki malusieńki a teraz chłop ma 20 lat 🙂 Dawno to było, mama leżała długo z nim w szpitalu, on w inkubatorze, transfuzję krwi robili 2 razy a jednak zdrowy, dorodny człowiek z niego. Nigdy żadnych problemów. Mój mały braciszek a tu już 20-tka mu stuknęła 🙂 Aby jednak Twoja koleżanka dała radę jak najdłużej ze swoim Maluszkiem w brzuszku

W sobotę oddałam mocz do analizy. I właśnie zadzwonili do mnie (zawsze dzwoni z mojej przychodni lekarz dyżurny jak nie jest do końca dobrze) i powiedzieli, że mam bakterie w moczu. W środę mam wizytę u ginki ale się zmartwiłam bo jakby było lajtowo to bym nie dostała tego telefonu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szukam na necie jakiejś diety dla cięzarnej. hmmmm...musze sie za siebie wziąc bo za duzo ostatnio jem 😞
Rano zjadłam 4 kajzerki. i teraz jednego małego gołąbka. Juz mnie kusi zeby wziąc następnego ale staram sie wstrzymac.
Zjem o 18 i juz nic nie bede jadła, ewentualnie jakieś jabłko:/
a mama mi kupiła taka patelnie z porcelany ze sie smazy bez tłuszczu, jak mi ja przysle to bede sobie na niej smażyła kurczka bez tłuszczu i rybę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić jak mnie pępek napiernicza? a jak go wciskam do środka to mała go podkopuje i siedzi obok 😞 😞 cholera nienawidzę jak ona siedzi pod nim.. to tak dziwnie boli kuje 🥴 a ja sobie zamówiłam kebaba z moim, będziemy wcinać!! Też widziałam ten program.. ale to mnie nie spotka, a nawet gdyby to mam nawyk naciągania mięśni brzucha, ćwiczyłam swojego czasu brzuszki itp. więc "po" też tak będę robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też raczej dużo ćwiczyłam szczególnie brzuszki i przysiady. A w sumie nie dawno (cyba ze 3 miesiące przed ciążą) skończyłam aerobiczną 6 weidera. Daje genialne efekty, nawet mój był pod wrażeniem. Mówił, że wyglądam super a on by tego nie przetrwał. Mam w planie po porodzie też zaliczyć weidera, ale chyba sobie go "wydłużę"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...