Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Co do golenia to jak będę blisko terminu to się będę golić często, niby teraz nie ma już przymusu golenia, ale ja bym się wstydziła tak leżeć rozkraczona z kłakami 😁 po drugie nawet jak będą skurcze to akcja porodowa rozpocznie się po kilkunastu godzinach, więc zdążę się ogolić 120 razy choćby w kiblu szpitala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ej mam pytanie ,,,,wy tez macie lekkie krwawienia z nosa? ......... ja mam od samego poczatku,,,, pozniej mi lekko przeszlo,ale teraz od paru dni strasznie sie nasililo........ -slabe mam naczynka 😞
i dekold mi potrzaskalo (dobrze , ze nie twarz 🙂 )

LAGOONA ......... zazdrosna sie zrobilam :P i swoja Klarcie tez zaczelam zaczepiac, ale moja chyba spokojniejsza od twojej,,,przynajmniej narazie 🙂
ide cos wszamac na sniadanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzecie magnez przeciw skurczom ?
ja biore od poczatku po 4szt,dziennie i jeszcze ani jednego skurczu nie mialam.......
do tego stale przyjmuje do konca ciazy ,a nawet jeszcze po bede brala kwas foliowa z kwasami i witaminami ..... no i te tabletki na flore bakteryjna pochwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na szczescie wczorajszy jeszcze gulasz wiec, zwolniona jestem dzisiejszego dnia z kuchni 🙂
ostatnio zreszta gotuje na 2 dni obiad , zeby zawsze ten jeden dzien sobie odpoczac,,,,
a dzisiaj-pozniej lece jeszcze do ogrodu na ostatni dzien przedzimowego sprzatania ...........poki jeszcze ladnie i cieplo

MILKA ,,ty juz ogarnelas ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny,,,czy wy wiecie , ze PAZDZIERNIK juz rodzi..... jeszcze tylko listopad, grudzien i my,,,,, o ile nam tez ''pestki ze sliweczek'' nie wyskocza tez w grudniu 🙂 szok,,,jak ten czas leci 😮
ja jutro na alllegro zamawiam lozeczko ...a za 2 tyg. hurra odbieram je
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ogladalam program,,,urodzily sie trojaczki w 32 tyg.ciazy,,, jak na TROJKE lekarz stwierdzil , ze i tak byla dlugo noszona........ale wiecie,,,najmniejsze z tych dzieciaczkow wazylo 1500gram ! .... jak je pokazali , to az zal,,,maluskie ,,,chude .......... oczywiscie z tym najmniejszym i reszta bylo wszystko OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż ostatnio zajada się marchewką z ogródka i mówi że tego mu brakowało. Zawsze jego babcia miała świeże warzywa na działce, ale od kąd jego dziadek jest na wózku musiała zrezygnować z uprawy warzyw. A teraz jeszcze planujemy hodować króliki i świnki więc takie swojskie bez chemi i tych wszystkich konserwantów to naprwadę rewelacja. A jaki smak mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, ze jak w rzebra teraz uderzy to moze raczkami jak sie wyciaga i rozciaga,,,, bo normalnie ( tak mi sie zdaje) dziecko jest glowka w dol dopiero 2-3 tyg, przed porodem.... wtedy przemieszcza sie w taka pozycje szykujac sie do porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam z goleniem jestem cały czas na bieżąco bez względu czy w domu dla siebie czy na porodówce 😉
Co do mojego długu na całe życie to może nie będzie aż tak źle bo chcemy wziąć na 25 lat więc może dożyję 😉 Co i tak nie zmienia faktu, że jakbym go nie wzięła to bym zawsze wynajmowała a tak będziemy mieli swoje, śliczne mieszkanko 🙂 🙂 🙂 A śliczne jest i czeka na nas 😉
A magznezu póki co nie biorę i na razie skurczów żadnych niet

Ależ jestem podeskcytowana 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do golenia to przed ciążą potrafiłam to robić 2-3razy w tyg. bo nie lubię zbędnych kłaków, a teraz to nie chce mi się i robię to raz na tydzień albo i dłużej. Nie mam ku temu weny. A wasze małe też tak dziwnie się rzucają w środku tzn,. przypomina to drgawki takie stada bąbli? No nie wiem jak to określić. Takie szybkie drgania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cakiem zapomniałam że jutro mam wizytę 🙂 Hurrraaaa!!!!!

A ja właśnie wróciłam z zakupuw, miałam kupić tylko kilka rzeczy a 300 zł poszło sie rypać.
Teraz robie gołąbki 🙂 i jeszcze mam mnóstwo rzeczy synka do prasowania, to co ostatnio poprałam 🙂 ojej brakuje mi czasu i siły troche, ten kręgosłup mnie dobija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dobrze,bo moja też ma chyba ADHD. Mam nadzieję, że jak się urodzi to nie będzie tak w kość dawać, ale teraz się cieszę, że się tak rusza mocno. Chyba bym sfiksowała gdyby była spokojna w brzuszku, stale bym się martwiła czy wszystko z nią wporządku. Dobra babeczki idę się za krokiety wziąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...