Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

😁 nie wiem czy my sie dogadamy 😁

od 30 tyg. wiem, ze bede chodzic juz do lekarki co 2 tyg. na badanie moczu ,sprawdzenie akcji serduszka (takie tam pasy na brzuch sie zaklada i sie slucha jak serduszko bije ) i tak juz do porodu....
to jest tu taka normalna kontrola ciazy.....albo ja mam lekarke wyjatkowa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ogladalam program ...kobieta rodzila...........wg. mnie porod koszmar 🙂
ona lezy i rodzi....jej maz-ojcie dziecka trzyma ja za reke i zaglada coroz miedzy nogi,,,,,,,,,,,,, matka krazy w kolo i ja kameruje z kazdej strony 🙂 ....a centralnie na przeciwko rozlozonych nog stoi ojciec rodzacej 🤢
ktoras zyczy sobie taki porod ???????? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa,,,, to zalezy chyba od tego gdzie jaka jest ta sluzba medyczna........... ja do tej pory mialam juz X wizyt i ani razu za badanie usg nawet nie zaplacilam.....
u Nusi tez to inaczej wyglada.........co kraj to obyczaj.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
ja tylko przyszłam się przywitać i uciekam bo mam dzisiaj cały dzień mężusia przy sobie 🙂
dostałam od niego w drugą rocznicę ślubu piękny bukiet z 7 czerwonych róż i śliczny srebrny komplecik( łańcuszek z wisiorkiem i kolczyki 🙂 )
miłego dnia kobietki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my obchodzimy wszystko, tez rocznice pierwszego spotkania, pierwszego pocalunku ,pierwszego sexu ....itd itd,,,, to znaczy ja obchodze,,bo ja takkkkk lubie Prezenty!!! .......... a maz musi pmietac, bo nie lubi jak sie obrazam ze nic nie dostalam 😁 😁 hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka mój już miał awanturę o dentystkę 🙂 i jej asystentki, bo to były jakieś blond siksy i tak mu gadałam, że on stwierdził, że wcale już nie będzie chodzić do dentysty jak mam marudzić, że to był ostatni raz 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój o rocznicach i naszych świętach zawsze pamięta 🙂 A co do zdrad to mi się często śni, że to ja Go zdradzam 😲 Prawdziwej nigdy bym nie wybaczyła i nawet z naszej klasy usunęłabym ze znajomych 😉 No ale mam rękę na pulsie i choć staram się nie okazaywać zazdrości to zawsze staram się wiedzieć co robi, gdzie jest i takie tam. Jak nie jest w pracy to spędzamy czas różnie ale zawsze razem. Nie możemy się tym znudzieć i fajnie 🙂

A my dostaliśmy drugą pozytywną decyzję kredytową. Z drugiego banku 🙂 Jeszcze jedna i zdecydujemy się na najbardziej korzystną ofertę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych uderzeń gorąca ani zadyszki ani niczego (codziennie pokonuje ok. 150 schodów) więc mam ćwiczenia za darmo hehe 😎 za to mój twaróg jest coraz bardziej agresywny i niesforny. Najlepsze są te jej nogi, no bez jaj leżę sobie na boku i czuję jej giry (takie twarde kości) jak kopią tą skórę, która dotyka łóżka 😜 I nadal cierpię na ból pępka!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...