Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej Babeczki 🙂

wstalam 🙂 a teraz sniadanko- ciasteczka czekoladowe i kokosowe 😁

Joasia...z jakiego materialu jest ta kolyska ??? to jest plastik ?

ja po powrocie z Polski kupuje taki koszyczek, tylko bedzie cala jasna,biala wyszywana posciel z koronkami

http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-Start?BundlePage=0&isHappy55=false&CategoryName=sh3701556&dynPageSize=15&ListSize=15&isMorePage=true&ls=0&ProductID=hyV_AAABzukAAAEr7jFNPI5r&PageableID=&PageableName=&ProductPage=0&gsselect=
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila tak to jest , ze nic co planowo pewne nie jest .nawet pociagi sie spozniaja ,,,a kto wie, co siedzi naszym dzieciom w glowkach 😁 z nimi to '' na dwoje babka wrozyla'' 😆 ja tez albo niby planowy styczen,albo grudzien ......mi lekarka nakazala juz od poczatku grudnia siedziec w domu na dooopce i czekac na Akcje-porodv 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki. Pojechałam sobie dzisiaj na zakupki na rynek. Nakupilam używanych ciuszków troszkę, małej kupiłam śliczny żołty sweterek, cieplejszą bluzę z kapturkiem, i pajaca. A sobie kupiłam ponczo, płaszcz, sweterek i spodnie, ale trochę mi się marszczą w kroku 😞 Ogólnie jestem bardzo zadowolona bo wydałam tylko 47 zł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Widzę, że dziś na tapecie terminy porodów.
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ja mam na 10 stycznia, a jest ktoś kto ma na 1? 😁
Justyna ma jakos wczesnie
Wg @ mam 6 stycznia ale wg 1 i 2 usg mam się szykować na koniec grudnia

Ja dziś miałam mały wypadek. W szkole pomagałam Natalii się ubierać i kucałam przed nią. Jakieę starsze chłopaki przebiegali obok i kolego pchnął jednego tak, że polecaił na mnie. Upadłam z tych kucek i ledwo doszłam do domu. Jakby mi się wszystko w brzuchu przelało i krocze mnie boli, że wstać nie mogę teraz z łóżka 😞 Martwię się!

Jedyna pociecha, że dostaliśmy 3 pozytywną decyzję z banku więc mamy już wszystkie i jutro razem z naszym doradcą zdecydujemy się na ofertę najatrakcyjniejszą dla nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
FT4 to jeden z hormonów tarczycy
długo nie mogliśmy zajść w ciąże co było właśnie spowodowane niedoczynnością tarczycy roczne leczenie u ginekolog-endokrynolog doprowadziło do tego że jestem z wami na forum ale początki nie były łatwe bo większość przeleżałam z krwawieniami w szpitalu
teraz jest dobrze
biorę od początku taki lek euthyrox i z wizyty na wizytę zwiększam dawkę ale zawsze ft4 miałam w normie
może wystarczy zwiększyć dawkę i będzie dobrze
mam nadzieje że tak właśnie postąpi moja dr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...