Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Swiatowy dzien mycia rak dzisiaj 🙂

"Ok. 1,5 mln małych dzieci umiera co roku z powodu biegunki; mycie rąk mydłem może zredukować jej występowanie aż w 40% - przypomina UNICEF w Światowym Dniu Mycia Rąk. Mycie rąk zmniejsza też ryzyko zachorowania na grypę.

Światowy Dzień Mycia Rąk, obchodzony z inicjatywy UNICEF 15 października, został ustanowiony, by podkreślić ogromne znaczenia mycia rąk wodą i mydłem. To jedna z najbardziej efektywnych i dostępnych metod profilaktyki zdrowotnej.

UNICEF przekonuje, że mycie rąk mydłem to nawyk, który może uratować życie. Właściwa higiena, szczególnie po wyjściu z toalety i przed jedzeniem, redukuje o ponad 40% zachorowania na biegunkę oraz o 25% infekcje oddechowe. Każdego roku choroby układu pokarmowego i oddechowego są przyczyną śmierci ponad 3,5 miliona dzieci poniżej piątego roku życia. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny płaszcz, ale ja nienawidzę wszystkiego co się do tego typu materiału przylepia, dostaję szału, dlatego od zawsze noszę kurtki, w domu mam czarny płaszcz po kuzynce, ale nie mogę na niego patrzeć, bo jest ofutrzony od wszystkiego brrr! Mam obsesję na tym pkt., także mi pozostanie zakup kurtki, hmm może na jakimś targowisku z roz. XXXXL? haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JELP SOFT 2 w 1 przeznaczony do prania pieluszek, bielizny i tkanin kolorowych, w tym: bawełny, lnu, włókien mieszanych i sztucznych.
Proszek wzbogacony o specjalną kompozycję najdelikatniejszych składników zmiękczających.
Nadaje tkaninom taki sam efekt puszystości jak płyny do płukania i jest przy tym bezpieczny dla wrażliwej skóry.
Po wypraniu w JELP SOFT 2w1 odzież jest mniej pomięta i staje się łatwiejsza do prasowania.
Temperatury prania - jak w przypadku JELP COLOR Classic.
Znakomicie usuwa brud pozostawiając świeży zapach, miękkie tkaniny i intensywne kolory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczaki, chyba mnie przeziebienie znowu bierze ...cos sie podle czuje
a do tego za jakies poltora tyg. po powrocie z polski mam egzamin testy na prawo jazdy i sie do tej pory nic ,a nic jeszcze nie uczylam .........jakos ostatnio zrobilam sie leniwa na maksa,a o pamieci juz nie wspomne,,,dziury jak w dobrym serze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...