Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

ok laseczki moje spadam szykowac mojego brudaska do spania ide zrobic mu kasze wykapac i dzis zamowilam mu jego ulubione teletubisie jak je widzi to piszczy caluje przytula dala nam kolezanka plecach z jedym czerwonym a w poniedzialek przyjdzie cala rodzinka i nawet tanio komplet 34.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja też uwielbiała Teletubisie i wszystkie te bajeczki na mini mini. Teraz woli disney channel i Hannah Montana, bracia Jonas 😉 A o tej porze wykąpana uwielbia przed snem oglądać w tv puls Dżunior Tv a ja mam chwilę dla siebie więc spadam do wanny

Do juterka. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

bylam dzis na zakupach, chcialam kupic kurtke na zime i za cholere nie moglam nic dobrac, jak w brzuszku byla dobra to w innych częściach za szeroka, chyba bede miala problem z tą zimówką
za kozakami tez sie rozgladalam, wstepnie cos tam upatrzylam, ale tez jeszcze nie kupilam, chyba jestem niezdecydowana i kupie dopiero jak snieg spadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ROGALIKI
1kg mąki
10dag drożdży
1 kostka margaryny
3/4 szkl. mleka
8 łyżek cukru

Drożdże utrzeć, dodać do przesianej przez sito mąki. (Mąki przesiać 3/4kg - resztę ewentualnie posypywać przy rozwałkowywaniu). Roztopić margarynę w mleku, dodać do mąki. Wymieszać. Odstawić do lodówki na ok 1 godz.
Ciasto pokroić na 4 części, rozwałkować i wykrajać cienkie trójkąty (jak z pizzy). Na trójkątach ułożyć marmoladę i formować rogaliki. Piec w 200stopniach do czasu lekkiego zarumienienia.
Do rogalików najbardziej nadaje się marmolada twarda, ja próbowałam też z dżemem truskawkowym i powidłami ale wtedy należy zagnieść brzegi rogalików tak aby nie wypłynął dżem. Dobre też z nutellą. Najlepsze ciepłe i mięciutkie ale bez większej szkody dla smaku dobre i na drugi dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że wszystkie dzidziony w tym okresie ważą ok. 900g 😁 nieźle nie ma co.. Patka jeśli to prawda co mówi ta laska to moja większość czasu siedzi wtedy głową do góry, bo 60-70% kopniaków mam przy jajnikach, pęcherzu i normalnie pod samym spojeniem łonowym co mocno łaskocze. No i też czuję ją w poprzek, albo w całości wyciągniętą po prawej stronie pionowo 🙂 w żebra nigdy nie dostałam. A zresztą co wy się martwicie jak się źle ułożą to cc i po sprawie mi by taki obrót rzeczy pasował 🙂 nie musi się odwracać wcale 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂)
rozpisałyście się jeszcze wczoraj 🙂 ja wyszłam sobie wcześniej z pracy i troszkę polatałam, weszłam do sklepu z farbami i 40 minut wybierałam kolor na jedną ścianę 😮
dzisiaj na pewno też coś wychaczę dla Kluseczki 😉 przy okazji popatrzę na kurtki lub płaszczyki.
Moja czasem też tak śmiesznie kopie że to gila, tak bardziej w dolnej części, za to czasem zdarzy się jej zasiąść pod lewym żebrem i coś tam tak ugniata że zwijam się przy podnoszeniu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry - piatek 🤪 jeszcze 4 godzinki w pracy i spadam do poloznej na kontrole 🙂
Blue dzidzion moze sie odwrocic w kazdej chwili. mojej kolezance na dzien dziecko odrocilo sie posladkami do dolu i musiala jakies cwiczenia wykonywac, zeby wrocil glowka w dol

a ja dzisiaj z pociagu wysiadlam szybciej i czekalam na nastepny, bo siedzial koles co wygladal jak terrorysta i jeszcze sie modlil 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie.!!!!
Ja wczoraj sobie poogladałam zdjęcia i filmy z pierwszych dni i miesięcy życia Mai. Troszke juz zapomniałam jak to jest, ubieranie , kąpanie takiego maleństwa 🙂 Już zaczęłam się martwić ze znów mnie czeka ciężka praca:P Ale bedzie dobrze, jesem dobrej mysli i dam rade , Maja juz 2 latka więc mam nadzieje ze zrozumie i pomoże 🙂 Jak oglądałam jak przy kąpaniu płakała to oczywiście znów się poryczałam, ja jestem uczulona na płacz dziecka, serce mi pęka jak słysze jak płacze i ja płacze razem z nim:/ hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia jak ty chronisz swojego dzidziona 🤪 ja mam tylko lekką awersję do dziecka tuż po urodzeniu, jak będzie całe we krwi to chyba umrę, oglądałam już jedno zdjęcie z porodu fuuuj 😞 nie lubię widoku krwi u kogoś,bo u siebie to luz! szczególnie rozchlapanej po całości na ciele. Kiedyś koleżanka pokazała mi swoją krew od pobrania z ręki i zrobił się taki wielki, gruby czarny bąbel krwi, to na początku zachowywałam się normalnie, a potem zrobiłam się blada jak ściana, zaczęło mi się kręcić w głowie, nic nie słyszałam i miałam miliony czarnych kropek przed oczyma i jedna z kobiet kazała ze mną pójść do wc "bo zaraz tu zemdleję" no i poszłam, wymiotowałam jak głupia, a potem przy otwartym oknie stałam chwilę by się uspokoić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę już swoją starą zimową kurtkę, jest długa i lekko pikowana, raczej taka z tych cieńszych kurtek, ale lepszy rydz niż nic.. nie wiem jak długo ją ponoszę, bo już też się robi powoli ciasna w brzuchu, szczególnie jak się grubo ubiorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasiu po porodzie to sie nie martw , napewno wejdziesz w swoja stara kurtkę. Al e czas do tego stycznia mnie przeraza, Jeszcze ja do szkoły jeżdze 50 km i musze mieć ciepło zeby sie nie przeziebić. 🥴
Wiem ze kurtki nie kupie na allegro bo kupiłam ten fioletowy płaszcz, okazał sie za wielki i go sprzedałam spowrotem. Musze jednak przymierzyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia kurtka kosztuje 179 zł czarna, lekko pikowana z paskiem, gdzieś do kolan. Może szałowa nie jest, ale co zrobić jak nic nie ma, ale jakieś fajne dodatki i będzie dobrze 🙂 Jeszcze jej nie przymierzałam więc nie powiem czy dobrze leży...aha i na dziale ciążowym. Hhehe ja już mam plan, szare oficerki już mam do tego kupię szal w szaro-czarno-czerwoną kratę i czerwoną torebkę przez ramię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...