Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
ja dostalam koszyk do spania od kolezanki. wczoraj kupilam bialy material i czerwona wstazke na kokardki, bede ozdabiac ten koszyk. zobaczymy jak mi to wyjdzie 😜 mnie wczoraj znowu skurcze lydek zlapaly, pol nocy nie moglam zasnac, a mala to miala chyba impreze w brzuchu, jeszcze nigdy tak nie szalala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę iść, a cholera jestem chora!! I nie wiem kiedy pójdę mam nadzieję, że do piątku zdążę.. 🥴 Ja już chcę zobaczyć mojego twaroga na usg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczyć jej buźkę 🙂 bo ten spec robi naprawdę wyraźne zdjęcia.. a jak nie będzie fotogeniczna to jak zwykle po "mamusi" ja nienawidzę zdjęć 😮 a mała ostatnim razem jak za dużo była oglądana to tak fajnie delikatnie zakrywała się rączkami 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to pamiętam jak latem sama się budziłam o 5/6rano otwierałam drzwi wychodziłam na balkon.. bawiłam z kotami/psami i w ogóle 🙂 nie ma to jak wieś.. 🙂 a te kury.. przy drodze zawsze stał sąsiadów BYK wszyscy się go bali, bo jak ktoś drogą przechodził to on był agresywny i biegł od razu, ale na szczęście miał łańcuch, wujek kiedyś miał krowę 😜 co zawsze zabiła jakąś kurę 😞 ale ja wam opowiadam///
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki
co do glukozy to też słyszałam że kobietą w ciąży zaleca się zjedzenie małego śniadanka ok 2 godz. przed badaniem żeby nie zemdlały albo nie zwymiotowały

muszę wam coś opowiedzieć
w maju jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży miałam jechać z mężem do Zakopanego na weekend ale nam nie wyszło i zostaliśmy w domu
od tamtej pory chorowałam na oscypki
no i wczoraj dostałam pudełeczko 10 oscypków prosto z bacówki 🤪
kolega męża jechał tam i wracając zrobił zakup dla mnie
najpierw zjadłam kilka tak prosto z pudełka, później złapałam się za przepyszny winogron
a na końcu zagryzałam oscypka winogronem i stwierdziłam że to najlepsze połączenie smakowe jakie próbowałam
mąż to normalnie płakał ze śmiechu i zapisał nas na LAYS.pl żeby podać propozycję nowego smaku chipsów oscypkowo-winogronowy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja na śniadanie nie mogłam się zdecydować i zjadłam pół bułki z nutellą a drugie pół z serem i kiszonym ogórkiem 😎 też całkiem egzotycznie 😉
Asia śliczna ta kołyska, też mi się marzyła taka bo w sypialni to tylko takie coś by weszło, ale zdecydowaliśmy że jak mała się urodzi to będziemy spać w jej pokoiku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...