Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

od dzis wiem co to zgaga 🥴 poki co to chyba mala, b idzie przetrwac

heheh,,,ale jaja,,,teraz jak mam wszystko pokupione z ubranek dla malej, moja bratowa mi proponuje ubranka do 6miesiecy po swojej corci 😁 .......
ale nie ma tego zlego co by na dobre,,,,,trzeba przyznac, ze radosc z zakupow dla dzieciaczka jest ogromniasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka ponoć zazdrościłaś ruchów mojego potwora - to weź ją sobie do 30tyg. dopóki się nie uspokoi, ona coraz gorsza jest! 🤢 Siedzi pod wątrobą, rozciąga się jednocześnie kopiąc pęcherz, strasznie się nadyma co powoduje, że czuję napinające się wszystkie tkanki skóry, a jak ją przycisnę to jeszcze odkopnie wulgarnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. spadam z netu 🙂 jak się położę to będzie jeszcze gorzej, ale nie mogę już na nogi i kręgosłup. Trzymajcie za mnie kciuki, żebym zniosła tego dzikuna (jeszcze jedyne 13tyg.) i się skończą podrygi tego małego wrednego twaroga 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękie dziewczyny za troskę!!! 🙂 Zdrzemnęłam się troszkę i lepiej mi. Małą czuję, brzuch nie boli, krocze też - mogę chodzić bez problemów 🙂 Bedę się jednak bacznie obeserwować i jak coś mnie zaniepokoi to jeszcze dziś albo jutro z rana śmignę do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia a ja jeździłam zawsze w domu na rowerze stacjonarnym. Oj też mi się już tego chce 🙂 Ruchu porządnego, wypocenia się a nie jak krowa czasami 😜

Dziś przez to wszystko mam mega opóźnienie. Dopiero obiad kończę robić. Będzie kolacja 😜

Fajnie, że jesteś Kolo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo!! Byłam na mieście. szukałam jakięjś kurtki bo w moim płaszczu juz mi zimno a na wszystkich swietych juz musze miec cos ciepłego. Kupiłam tylko czapke szalik i rekawiczki. Nic musze szukać i polowac dalej, bo do stycznia jeszcze trzeba sie troche pokulac. I oczywiście nie mogłam sie powstrzymac i dla synka kupiłam bodziaka 🙂 A miałam juz nic nie kupowac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się właśnie dowiedziałam, że moja najlepsza przyjaciółka jest w ciąży. To dopiero początek jakiś 5-6 tydzień ale mnie normalnie z butów wyrwało 🙂 Ostatnio rozmawiałyśmy jeszcze, że teraz celibat u nich bo na kwiecień zaplanowali slub i chciałaby jakoś w sukienkę się zmieścić. No a jakby zaszła to na kwiecień by się "rozsypała" 😉 A tu taka niespodzianka. Ślub przełożyli na początek roku a Ona z szoku wyjść nie może. Ależ się cieszę 🙂)

Kolo mi brzuch rośnie. I tylko brzuch 😉 Przytyłam ok 6 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo ważne co mówi lekarz 🙂 zdążysz jeszcze wiele kg przytyć nie martw się, ja też bym wolała przytyć np. 5kg zamiast 10, no, ale trudno 🙂 Znowu obżeram się słodyczami i wiecie co? dobrze mi z tym.. 😁 zaliczyłam dodatkowo ból głowy przez kilka h, ale na szczęście przeszedł.. Kolo fajnie, że już jesteś ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko zależy od wagi wyjściowej, osoby szczupłe mogą więcej przytyć niż te które mają np. nadwagę 🙂 Ja tam się nie martwię, przed ciążą nie miałam zbędnych kg, byłam raczej chuda, więc teraz mogę przytyć te 15-18kg 😁 😎 i będę takim lachonem jak Wesa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna masz racje wiesz czuje normalnie ruchy dziecka ale cos nie tak jest z malym znaczy te jego ułozenie nie powinno tak bole mnie nie moge stac czuje sie jak by byl poprzecznie miednicowo no nie wiem jak wam to wyjasnic brzuch mam strasznie twardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/plaskie-botki-z-malymi-cwiekami-2-kol-6809-5-41-i1274811359.html
http://allegro.pl/7772-buty-kozaki-czarne-41-i1270272709.html
http://allegro.pl/modne-saszki-skora-i-zamsz-japan-style-roz-41-i1261898307.html
podobaja mi sie tamkie zimowki ale ktore wybrac 😞 moze maz by mi kupil jak by snieg spadł bo jak w adasiach bede chodzic 😞

no nie fajnie bym kpila sobie listopad grudzien z zaleznosci od naszej kochanej zimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...