Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

o 17 odeszly mi wody, lekarz po 17 zbadal mnie mialam 3 cm rozwarcia i zadnych boli. Pielegniarka zrobila mi lewatywe, ogolila mnie i poszlam na sale chorych podlaczyli mnie do ktg. Tam lezalam okolo 30-40 min. Po 18 trafilam na porodowke z lekkimi bolami takimi jak na miesiaczke do wytrzymania spokojnie. Najgorzej było jak mnie podlaczyli do ktg na porodowce i musialam byc caly czas pod maszyna. To tylko zaciskalam Krzyskowi piesci i zaraz polozna mnie bada 5 cm rozwarcia. Za jakies 20 minut mialam juz 9 cm i pare partych za soba jak dopiero polozna przyszla i oznajmila "bedziemy rodzic" W tym momencie juz mnie tak nie bolalo tylko strasznie dziwne uczucie parcia za wszelka cene cialo samo wypiera małego. Po tym czasie jakos po 3 partych przyszedl mna swiart mój malutki klocuszek o godzinie 19:30 z obwodem glowki 35 cm, czyli takim jak normalny noworodek. Pozniej juz wyciagniecie pepowiny i szycie krocza a pozniej juz dostalam malego do raczek Niesamowite uczucie jak tak za wszelką cene pcha sie dzidziusia i nagle wylania sie caly placzacy golasek slodziutki.. PROSZE BARDZO 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Independent_19 ...a powiedz mi prosze jeszcze jedno,,,,,, bo normalnie bys teraz rodzila w pazdzierniku,,,,,,,,,,, jak to wyglada u dziewczyn na forum z pazdziernika,,,,,,,,,
trzymaja sie ogolnie terminow poki co, czy tez inne jak ty urodzily wczesniaki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe,,szkoda ze mnie Laski nie widzicie,,,,do tej pory twardzielka ,ale teraz robie ostro w gacie, ze to i u mnie moze niedlugo sie zaczac, a ja jeszcze nie gotowa 😮

shiet,,,,,,,,, za pol godziny mam jazde ! no teraz to juz w ogole sie nie skupie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLO .,,ja jestem tak przerazona , ze ze mna juz dzis nie pogadasz hehehe 😁
a serio,uciekam na jazde,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ciekawe czy jeszcze w tym roku przed porodem uda mi sie zrobic t 😲e prawko 🤨
do pozniej,,,,,albo do jutra,,,,ciao 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 tydzień i przeżyło to chyba cud! A ja się dowiedziałam, że mojej koleżanki maluch ten z cc z 35/36tyg. co ważył 1,5kg to teraz choruje.. nie pamiętam dokładnie na co, ale jeszcze alergia mu doszła i takie tam.. żeby tylko był normalny, bo 1,5kg to dzieci zapewne ważą w 30tyg. a nie pod koniec ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka dobrze ze wszystko dobrze i nic sie nie stało 🙂 Uważaj na siebie kochanie 🙂

A prezenty uwielbiam, juz zaczęłam kupowac prezenty pod choinkę, bo mam duzą rodzine i póżniej ciężko tak przed swiętami wszystko na raz dla 4 osób juz mam paczuszki. A osób w rodzinie na wigilii ok 20 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu nie mam jak Cię uściskać to oklaska przesyłam 🙂

A nasze święta w tym roku będą na walizkach. Będziemy już spakowani bo między świętami a sylwestrem dostaniemy klucze wwięc tutaj to nawet nie wiem czy choinkę bedziemy mieć. Dobrze, że teściowie, moja mama i babcia. Przytulimy się każdego dnia do kogo innego. No chyab, że ja się rozsypię i spędzę święta w szpitalu 😜 My to damy radę ale o Natalii myslę bardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nam 29 tydzień się zaczął 🙂 🙂 🙂 🤪

Mężuś właśnie zrobił mi "wiaderko" soku jabłkowego 🙂 Uwielbiam taki prosto z sokowirówki. Codziennie mi tak serwuje duży dzbanek. Na cały dzień mamy co pić z Natalą 🙂 Do tego kolacją też dziś będziemy obsłużone. Placki z jabłkami smaży. Spadam więc. Spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...