Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hehe
dziewczyny jesteście Boskie 🙂
Własnie dziś robie sałatke. Bardzo prosta:
ryz(ja daje 2 torebki)
kukurydza(1 puszke)
jajka gotowane ja daje dużo bo lubie czyli 10)
brokuły(1 torebka mrożonki)
kurczak( 2 filety smaze w jakiejś przyprawie np. Gyros)
majonez
I przyprawy sól i pieprz.

Bardzo szybka i prosta polecam pyszna!!!!!!

I pożywna może być zamiast obiadu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WITAJCIE DZIEWCZYNY 🙂
Ja kupiłam szampon i płyn do kąpieli nivea, oliwkę bambino. Mydła bambino sama ciągle używam, a kremu mój mąż używa tylko bambino - bo na inne ma uczulenie.
Spróbujcie taką sałatkę:
średni por
puszka kukurydzy
puszka ananasu - pokroić na kawałeczki
szynka lub kurczak gotowany - pokroić na kawałeczki
potarty ser
majonez
sól, pieprz
można posypać koperkiem
PYCHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilam ze spaceru z psiakiem,,,cholera, zimno .... uszy mi lekko przewialo,,czas na czape ........
jakos nic mi sie dzic nie chce,,len total....... a na obiad dzis pierogi polskie z torebki z barszczem ze sloika 😜 w koncu trzeba umiec robic tak, zeby sie nie narobic 😜 😉 😁

Lagoona .........odnosnie egzaminow itp. nie ma jak to dobra motywacja ahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 A dajcie spokój z tą nauką tylko szału można dostać 🤢 kupiłam pełno słodyczy i chipsy 🙂 dieta poszła w cholerę, a co tam! raz się żyje w ciąży hahah! no dobra za kilka lat będę mieć ten drugi raz, ale póki co korzystam 🤪 przed ciążą też tak żarłam a waga stała w miejscu, trochę to podejrzane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wczoraj rozmyślał jak to będzie po porodzie jak już się wszystko zagoi u mnie itp. co będziemy robić 😁 Ci faceci to tylko o jednym, a ja do niego pff a może nie będziesz miał ochoty a on a niby czemu? a ja no bo wiesz tyle mieś. nic to się przyzwyczaiłeś 😁 a on no też fakt 😁 w dodatku jak się karmi to nie można brać leków anty, no to cholera znowu zajdę w ciążę przez jego plemniki, także celibat kilku mieś. znowu będzie 🤢 bo my się jednak do prezerwatyw nie nadajemy hahahahahha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wiem, że będę musiała mieć plastry, bo do łykania tabletek jestem ostatnia, nawet witaminy zapominam brać a co dopiero tabletki anty, a tak to plaster się naklei i na tydzień ma się spokój, a najgorzej jak chłop nie pali i rzadko pije, to ma plemniki terminatory 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też swojego uświadamiam że musi być dzielny przez 6 tygodni ale jakoś nie wierzy mi za bardzo bo pytał kolegi lekarza czy to prawda - a ten dupek zamiast potwierdzić powiedział "no wiesz jeśli kobieta nie jest nacinana i wszystko jest dobrze to już po tygodniu można próbować" i zaczął się śmiać a ten mój uwierzył 🤢
i teraz cały czas do mnie mówi że u nas wszystko będzie dobrze i nie będzie musiał czekać 6 tygodni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...