Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia no to jest temat z dużym znakiem zapytania. Miałam pracować do tej środy bo mam wizyte u gina i chciałam brać zwolnienie, ale księgowa poprosiła mnie czy mogę zostać do końca października bo koniec kwartału itp. nie da sama rady (to ciekawe co zrobi na koniec roku jak jej nikogo nie zatrudnią). Tak więc do środy wszystko się wyjaśni, czy jeszcze 2 tyg mam się stawiać w pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Ja dopiero na śniadanie zmykam a głodna jestem jakbym ze 2 dni nie jadła. Ostatnio mam tak jak Wy - ciągle mi się chce jeść. A jakich grzechów narobiłam w ten weekend jedzeniowych (przy tym moim cukrze) ale szczęśliwa byłam i moja Królewna też więc warto było 🙂


Dziewczyny a jak u Was z oddechem. Ja szczególnie rano jak gdzieś idę to szybko się męczę, zadyszki takiej dostaję, że szok 😠 Aż powietrza mi brakuje. Nogi bolą, brzuch ciągnie. I to po kilku krokach dosłownie. Potem jest już coraz lepiej a wieczorem wychodzę zawsze na godzinny spacer i mogłabym łazić i łazić i nic...


Miłego dnia kobitki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie nie waga jest problemem tylko włosy 😜 W maju obcięłam ostatni raz na króciutkie jakie wtedy miałam a teraz już przestaję sobie radzić. Nie wiem co robić by się nie złamać a to chyba najgorszy moment bo na wyrównanie za krótkie a na to żeby jakoś wyglądać za długie 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze daje radę ale powiem szczerze że już mi się nie chce bo mnie to męczy
w ogóle to męczę się kąpielą
jak idę pod prysznic zanim zdepiluje maszynką wszystko co trzeba 3 razy wolniej niż na początku to już mnie wszystko boli a później jeszcze balsamikowanie oliwkowanie czy co tam innego wychodzę z łazienki po godzinie bardziej zmęczona niż niejedną wspinaczką górską - to o paznokciach nie myślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Ciezarowki 🙂
ja przy goleniu podnosze lekko brzuch i idzie to jeszcze jakos 😉

HONORATKA ...my z moim tez 1listopada mamy rocznice ''BYCIA'' 🙂

NUSIA ........ jak twoj brzuch? kompot z suszu pomogl w koncu? ...na mnie nic tak nie dziala jak jak wlasnie on 🙂 ...nawet maz dzis zadzynil do mnie i mnie wyklnal , bo ma po nim problemy w pracy hahhahahh 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY KOCHANE!
WŁAŚNIE DZWONIŁ DO MNIE NASZ DORADCA FINANSOWY.
DOSTALIŚMY JUŻ ODPOWIEDŹ Z JEDNEGO BANKU DO
KTÓREGO SKŁADALIŚMY WNIOSEK O KREDYT NA MIESZKANIE.
MAMY PIERWSZĄ POZYTYWNĄ ODPOWIEDŹ. JEJCIU ALE JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...