Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Trzeba trafić na dobrego lumpka z ciuszkami dziecięcymi. Kurcze dziewczyny dziwnie się czuję, serce mi kołacze jakoś mi słabo. Stwierdziłam, że może mam za ciepło w domu i uchyliłam okna, jest troszkę lepiej ale nie bardzo wiem co się dzieje. Miałyście kiedyś coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue ty nie bedziesz musiala rodzic, twoja mala sobie droge przez brzuch wykopie 😜
a jakbym mieszkala w polsce to moze tez bym sie zastanawiala nad pampersami chocby ze wzgledow finansowych. tutaj paczka100 pampersow (pampersa czy huggies) kosztuje okolo 12zl. wiec nawet nie rozwazalam tetry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂)
przez przypadek trafiłam na wasze forum i widze ze temat pieluszekk 🙂)
jesli mogę coś poradzić to:

pieluszki z pampersa sa najlepsze...
tych najmniejszych rozmiar 1 jest 2 rodzaje w zwykłej takiej kolorystycznie pampersowej torbie (new baby zielono zółta )i specjalne wydanie premium care. Te 2 sa troszke większe i moim zdaniem mniej chłonne. kupiliśmy wypróbowaliśmy i stwierdziliśmy 🙂)
te najmniejsze były przydatne do wagi 4100 (pamietam dokładnie bo znaleźliśmy sie w szpitalu i no ważone dziecko dzień w dzień wiec sie pamięta 😉

jeśli chodzi o pampersy np.happy Biedronkowe, lidlowe tescowe i inne...
żadnych nie próbowałam a opinia moich koleżanek jest taka. podobnież biedronkowa DADA też dobra.
my nie próbowaliśmy. od początku pampers sprawdzony więc nie zmieniamy, a SZUKAMY PROMOCJI, takich własnie jak np w lidlu 🙂) zakupiliśmy troszke paczek 🙂)

jeśli chodzi o chusteczki to próbowaliśmy cleanic dzidziuś, happy i pampers. ostatnie najlepsze najbardziej wilgotne.

nie to żebym uwielbiała pampersa ale mega nam przypasował.
czychajcie dziewuszki na promocję 🙂)

pozdrawiamy goraco!!!! jak coś to pytać będziemy z moją Mirabelką odpowiadać i pomagać
🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobiety......
a ja na obiad KURCZAK w n-tej postaci ............cale szczescie dzis ostatni dzien 🙂
Milka,,,ja tez dzis do ogrodka lece porobic ostatnie porzadki poki ladna pogoda, bo pozniej to juz nie bedzie sie chcialo,,,,,a i brzuch coraz szybciej rosnie wiec, wieksze utrudniunia we wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomosc dnia --cycki zaczely mi znowu rosnac 🤪 ............. jak z rozmiaru XXL moga urosnac jeszcze bardziej ???? 😮 😮 😮
ale bedzie mleczarnia yohoooo 😁 😁 😁

UWAGA.......skupuje kanki na mleko ! 😁 🙃 😁 😁 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuśka widzę, że twoja mała też lubuje się w prawej stronie?? Fajnie kopie, podobnie do mojej, tylko, że jak moja zaczyna kopać to łazi po całym brzuchu i jest mocno agresywna, nasze małe kuleczki 🙃 super pamiątka z tymi filmikami!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cukinie umyc i ubrac nastepnie pokroic w plastry grubosc wedle uznania, w osobnych talerzach przygotowac roztrzepana jaja i bułke tart. gdy juz przygotujemy składniki bierzemy plaster cukini moczymy go w jajku a potem w bułce tartej z dwóch stron i kładziemy na rozgrzany uprzednio olej i smarzymy az bedzie miekka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...