Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo!!!
Ja juz wstawiłam ciuszki do prania, zaraz biore sie za prasowanie tego co juz poschło bo juz niezła sterta sie uzbierała. Dla Mai na obiadek robie rosołek moze to zje. Dziś 6 dzień jak nie chce jeść. Masakra....te żąbki mnie wykończą, juz nie wiem co robic zeby jadła, co chwile jej cos podsówam ale nic nie je.Wczoraj jej pierozki ulepiłam i nawet nie ruszyła. Całe dziąsełka ma czerwone, nie dziwie sie ze nie chce jesc.
Pogoda u nas ładna zaraz z Mają ide na ogród zbierac marchewe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja tak właśnie mam
u mnie zdiagnozowali jeszcze przed ciążą hiperinsulinemie co oznacza że mój organizm (trzustka) wytwarza za dużo insuliny w stosunku do tego co zjem
czyli im więcej zjem słodkich tym bardziej może spaść mi cukier
dlatego mam glukometr i mierze średnio 3 razy dziennie cukier
jak jeszcze nie byłam w ciąży brałam takie tabletki Glukofage ale należało je odstawić w ciąży teraz cukier też mam niski ale już nic na to nie poradze
w momencie gdyby spadł poniżej 50 (a to się czuje bo objawy pojawiają się książkowe) trzeba na pogotowie dzwonić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja dr tłumaczyła mi to w ten sposób:
niski cukier w ciąży nie jest wcale niebezpieczny dla dziecka
ale jeśli spada poniżej tej wartości 50 to staje się niebezpieczny dla mamy dlatego trzeba szybko zjeść coś słodkiego lub dzwonić po lekarza
nie martw się na zapas maleństwu nic nie grozi możesz poczytac sobie o hipoglikemii i zapytać o to lekarza
ale wydaje mi się że każdy z nas ma czasami takie odchyłki od normy 🙂 i jeśli to nie będzie się powtarzać to nie ma co się tym stresować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzę, że lampa, którą dostałam od rodzinki nagrzewająca dla niemowlaka kosztowała bez przeceny 39,90 euro, a z przeceną 29,99 euro 😁 ale mam skarb w domu hahah! Też dziewczyny robię pranie 🙂 najpierw białe, potem kolorowe i już zauważyłam czego mi brak.. kaftaników 🙂 bo śpiochów i body mam w sumie już za dużo hehe 🙂 z pajacykami też bida, ale czy one muszą być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie odwiedzila nas kolezanka z pracy z 5 tyodniowym bobaskiem. mowi ze porod da sie zniesc, ze bol jest ogormny, ale do przezycia. gorzej ja bolalo cialo po porodzie, mowi ze czula sie jakby przebiegla maraton. zakwasy na calym ciele i bol zuchwy od zaciskania podczas parcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...