Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

KAMILA .... za nowoczesne meble sie tyle placi -niestety...........ale generalnie uwazam , ze to chora cena 😁 chociaz jak kogos stac 😜
Milka,,,fajny plaszczyk
cholerka,,,tez sie musze za czyms obejrzec, bo jesienna kurtka juz sie robi powoli-powoli dopasowana ....hmmm...

DZIEWCZYNY ,ale macie teraz zajecie z tymi literkami hahahhahahaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,,,
strasznie sie mecze przy robieniu czegokolwiek,,,,lapie zadyszke ...nawet kiedy duzo i szybko mowie .......... tez tak macie ?
moj Boss (maz) nabija sie ze mnie ze zaczelam dyszec jak parowoz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Femmka ja też łapię zadyszkę na każdym kroku. Hmm jakie to uczucie? dziwne. W ogóle ja się zastanawiam jak Ona to robi, raz kopie na samym dole a zaraz następny prosto w pępek, czasem nawet sięgnie wyżej w okolice żeber czy żołądka. Te nasze maluszki to chyba czują jakiś respekt przed tatusiami.. Moja też nie raz przestaje się ruszać, jamk mój mąż kładzie rękę. Normalnie zamiera. Ale ostatnio coraz częściej i jemu daje popalić 🙂 A ten się tuli do brzucha i mówi "pochwal się tatusiowi co Ty tam wyprawiasz u mamy w brzuszku, pogadaj do mnie" haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mezowie to sa smiechowi 🤪 moj juz w ogole nie pamieta, ze ma zone - brzusio najwazniejszy 🙂 wczoraj mi brawo bil jak w koncu udalo mi sie w lozku ulozyc. coraz ciezej jest mimo ze brzuch w cale nie jest duzy 🙂 a nocna wyprawa do toalty to jak wspinanie sie po gorach, bo musze przez meza sie przeturlac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...