Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja od samego początku wizyty miałam co 4-5tyg. 🙂 w tym tylko badanie ginekologiczne zawsze, żadnych lekarstw itp. z inicjatywy mojej gin. sama sobie załatwiłam ten furagin na nerki, to była jak na razie moja jedyna choroba ukł. moczowego. Można by powiedzieć, że ciąża rozwija się książkowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wózków szeroki jak rzeka, ja kupię dopiero po porodzie, jak go przetrwam 😮 chociaż powiem wam, że mnie strasznie nastraszyłyście a mama pocieszyła, że to tak nie boli, że to jest zbliżone do bólu na @, że najbardziej bolą te skurcze przepowiadające, a te parte to już nic.. 🙂 i też potwierdziła waszą tezę, że o bólu tuż po urodzeniu się zapomina.

A może moja się zlituje i będę mieć cc, bo za 1 usg była cała w pępowinie i trzymała ją w rączce, teraz na połówkowym miała nogę owiniętą pępowiną to może pod koniec się owinie w niej 😎 ale ze mnie wyrodna matka haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wrażenie, że szczęście przesłania ten ból porodowy i szybko się o nim zapomni. Też chodzę do gin prywatnie, ale płacę 100 zł za wizytę. A co do sexu to też nie specjalnie mam ochotę, a jak już mam "smery" to albo łapie mnie skurcz, albo pomimo tego, że używam żelu to strasznie mnie boli i po stosunku piecze 😞 Ale ten żel przyda mi się do masażu krocza 😁
A na wózek może uda się wygospodarować pieniądze w listopadzie, bo w grudniu to na pewno nie.. Szczerze mówiąc to po cichu liczę na wsparcie finansowe ze strony teściów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na razie kupiłam 1 śpiochy i body w rozmiarze 56 a tak to wszystko 62...no ale muszę jeszcze parę kupić 🙂
Blue a mebelki z Ikei - Hemnes, ale nie będę miała jak tego przywieźć więc chyba u siebie poszukam...
a co do seksu to mój się teraz zaczął bać hehe ze skrzywdzi Majunię, śmieje się że mała będzie mówić "tato ja nie zamawiałam hot-doga" a on stale będzie myślał że ona go podgląda...muszę mu jakiś psychologiczny artykuł zaaplikować:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj wozek to jest ten ...postanowione koniec kropka http://www.mytoys.de/Babywelt-Kombi-Kinderwagen-Booster-GT4-Fashion/Kombi-Kinderwagen/On-Tour/KID/de-mt.ba.ca05.06.03/1997804
to jest moje lozeczko http://allegro.pl/och-na-sz-gratis-lozeczko-drewex-hippo-op-bok-i1242998190.html#gallery
a to sa moje juz zakupione mebelki....tylko z szafa 3-drzwiowa http://www.trends.de/babyzimmer-odette/0369960/seite/1/modus/ss/sortierung/sys0/suchbegriffe/odette/anzahl/18.shtml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w to już dawno nie bawię 😁 Robię sobie warzywa na patelni i ciągle mam wizję cukrzycy hmm w 1 badaniu na obciążenie wynik miałam 84mg czyli wszystko niby w normie. Ciekawe jak tam wyjdą moje wyniki na krew, bo jadłam wcześniej śniadanie 🙃 nie dałabym rady iść na głodnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co troszke spraktykowalam tych wozkow i wiem jedno chcialam zaoszczedzic przy kodziu i kupuilam 3 w 1 wopzek a moj kodzio w chwili obecnej wazy juz 15 kg i duzy wozek sie nie sprawdza trzeba znow zakupic spacerowke a co do uzywanych nigdy wiecej lepiej dolozyc kupic nowy cos o tym wiem dwa razy kupilam uzywany nie jestem zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też biorę się właśnie za ciasto, ale zrobię zwykłą babkę, nie chce mi się jechać do sklepu (najbliższy 6 km stąd). A co do rożków to ja mam jeden od siostry i jeszzce teściowa mówiła, że ma po siostrze mojego męża to będę miała 2 🙂 A na początek jest to bardzo przydana sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na fajny jest ciezki razem z moim synkiem wazacym 15 kg po dwa jakos mi sie przechyla na strony wiec nie czuje ze jest bezpieczny nie polecam 3 kolowcow moze jak bedzie noworodek to inaczej bo jest malutki i wogole go nie czuc ale spacerowka do dupy tak wam powiem bede tak czy siak kupowac lekka jakos z jedna raczka spacerowe zobaczymy jak bedzie w zimie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez slyszalam pare razy opinie wrecz negatywne o 3kolowcach........... na poczatku sama mialam zamiar taki kupic,ale pod wplywem zdan innych i sprawdzeniu w sklepie jakosci prowadzenia ,zmienilam zdanie


a teraz mleczko z miodzikiem ,maselkiem czosnkiem i Klarcia z mamusia fruna do lozeczka na wygrzewanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...