Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest od brania tabletek na własną rękę tylko po prostu od przeziębienia albo od nerek, nawet moja lekarka rodzinna powiedziała, że nieleczone infekcje prowadzą do śmierci płodu i powiedziała, że następnym razem mam prosto do niej przyjść jak nie będą chcieli mnie leczyć 🙂 ona przecież mi duomox zapisała 🙂 a na nim pisze tak samo jak na furaginie, że to jeden z najbezpieczniejszych leków w ciąży, mi zawsze z przeziębieniem idzie w parze angina a tego akurat bez antybiotyku wyleczyć się nie da choćby nie wiem co 🙂 wiele razy zwlekałam z leczeniem tego świństwa to pod koniec choroby nie mogłam jeść, pic, krew z migdałów się sączyła i miałam 3 rodzaje ropy, także podziękuje 🙂 Na poprawę humoru kupiłam sobie 1l lodów czekoladowych, maślankę i chipsy lays 😁 Skoro lekarz na żadne badania mnie nie wysłał ani nie kazał przyjść po 2tyg. to znaczy, że nie jest źle, poza tym czytałam trochę o tym i ogólnie dzieci rodzą się zdrowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Youmit tak cały czas noszę jeszcze zwykle spodnie 🙂 dopóki mi się nie rozwalą hehe 🙂 ogólnie to we wszystkie wchodzę nogami, ale za to już się nie mogę zapiąć, bo bardzo biodra mi urosły, wcześniej miałam 90cm a teraz 99 lub więcej.. ok. 20tyg. kupiłam sobie właśnie te spodnie co mam na zdjęciu i jako jedyne jeszcze wytrzymały 😁 bo reszcie odpadł guzik haha 🙂 trochę luzu w nich jeszcze mam, a do ciążowych jakoś nie jestem przekonana, dziwnie się układają, wiec nie nosze 🙂 w najgorszym wypadku mam jeszcze legginsy. Moja leży głową w dół, a nadal mam równoczesne kopniaki z prawej i lewej, wiec to chyba musi być ręka i noga? zresztą nie wiem.. co do tego powiększenia u malej to czytałam gdzieś, ze gdyby coś takiego nie malało itp. to najlepiej jakby lekarz wydal decyzje o cc, ale jeszcze pogadam z moją ginką o tym, bo nie można się przecież opierać tylko na opinii jednego lekarza, chociaż on sam stw, że to nic takiego. No i się zapytałam kiedy mam przyjść na ostatnie usg to powiedział, że na przełomie 36/37tyg. 🙂 czyli standardowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam oznajmić, że siara sama mi już spływa kroplami - dzisiaj rano znowu był samoistny spływ 😁, a jak gniotę to leci ciurkiem 😁 czas zamówić z allegro wkładki, bo mnie zaleje. Mam same plamy na bluzce, a to takie tłuste jest fu! Chociaż jednego mogę być pewna, że pokarmu będę mieć sporo (chociaż czytałam, ze siara przed samym porodem potrafi zaniknąć)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spotkałam wczoraj znajomą która ma termin na 30.12 pierwsze pytanie jakie mi zadała to ile przytyłam no to powiedziałam że ok 5 kg
zrobiła wielkie oczy spuściła głowę i mówi że ona już 18kg 🤢
jakaś masakra
mówi że jakoś specjalnie się nie objada i tyje ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie wszystko zależy od wagi wyjściowej i od komórek tłuszczowych jak mocno puchną, ja się przyznam bez bicia, że słodycze jadłam tonami i gdyby nie to pewnie bym przytyła także 5-7kg a tak to w ciągu mieś. przytyłam 7kg 😁 dzisiaj rano po śniadaniu sporym (4kawałki chleba z szynką, 2 kawałki ciasta i kawa 😁) weszłam od razu na wagę i było 71,8 🙂 w 27tyg. ważyłam 70kg, więc aż tak dużo nie przytyłam i mała zgarnęła z tego ok. 700-800g 🙂 no i nadal jem słodycze ale w mniejszych ilościach chociaż też kilka razy w tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wcinam jak tylko przyjdzie mi ochota waga sie nie przejmuje jestem ciekawa ile waze ale dowiem sie 17 u poloznej jak mnie z wazy ale mysle ze malo poszlko w gore bo nie jem jak z kodziem po 3 obiady dziennie jakos na jedzenie mnie nie ciagnie tak jak dzis zjadlam na sniadanie jedna buleczke poprostu nie moglam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂
Ja od wczoraj jestem już właścicielką naszego mieszkanka. Teraz mamy 1,5 miesiąca do ogarnięcia się i przeprowadzki. Mąż właśnie maluje ostatni pokój w tym mieszkanku. Ależ jestem podjarana już tym naszym fajnym, nowym domkiem 🙂


Oglądałam Wasze brzuszki w naszej galerii. Z moim jestem w tej czołówce razem z Patką i Kasiukiem 😉 Tylko dupa, nogi i ręce coraz chudsze 😉 Bo brzuch rośnie a waga stoi w miejscu. Kolana mi siadają jak dłużej połażę ale w starych spodniach chodzę ciągle wszystkich 🙂 I nie to, że się w nich zapinam to przedwczoraj pasek musiałam wciągnąć bym co chwila nie poprawiać.
Mój cukier też wrócił do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jem trzy razy dziennie i nie rz w miedzy czasie owoc jogurt lub jakies ciasteczko i to tyle no aha ja dzis mialam tez takie parcie na pochwe czulam sie jak bym miala skurcze pochwy moze tez sie przekrecil zobaczymy bo wczoraj wieczorem widzialalm jak siedzi skosnie brzuch krzywy byl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...