Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś te pędraki urodzimy byle zdrowe były 🙂 ja się tyle dzisiaj nachodziłam od rana, że spojenie łonowe mnie boli.. jakbym miała się zaraz rozpaść i mała jakaś taka agresywna po pęcherzu mi daje i wytyka giry 😎 Mam też jej takie zdjęcia kompromitujące, że wygląda na nich jakby miała 7kg 🙃 😁 ale nie pokażę haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie śpię od 3 🤨 jakoś nie mogę.. Przypomniało mi się co pisała Justyna o wynikach fl z końca 37tyg. że 7,5cm nóżka miała, moja pod koniec 38 ma 7,4cm to za wielka raczej nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka,
a ja sie obudziłam a tu spodnie od piżamy wilgotne, jak dotknęłam to taki bezbarwny śluz...i teraz nie wiem czy to ten białawy śluz czy co innego...na razie będę obserwować wkładkę 🙃 chyba że wy też macie tak z rana? w dodatku tak mnie pachwiny w nocy bolały jak na @, ale mój gin mówił że to jeszcze nic nie oznacza, tylko więzadła ciągną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youmit jednak miałam rację co do tego AFI 21 maks można mieć 20 a wielowodzie może robić się przy chorobach nerek, cukrzycy itp. dlatego sprawdził pierwsze co cukrzycę. A mi się chce ciągle pić.. no i na nerki choruję, a dzisiaj jak wstałam to miałam ręce opuchnięte, że szok! A w artykule o tym pisało, że często przy chorych nerkach woda się zatrzymuje w organizmie, one nie nadążają i tak się dzieje. Na szczęście mam małe jak na razie odchylenie od normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz sama nie wiem co to mnie boli czy ten pecharz czy cos innego. Boje sie tylko czy przez to nie bede miała gorszych bóli podczas porodu. I w ogóle to czy ja powinnam chodzić teraz z takim bólem, ona mi dała jakieś dupowate leki które mi nie pomagają i ta infekcja u mnie trwa już chyba ponad 2 miesiące. Boli okropnie...to chyba nie jest normalne, a ja z tym żyje codzienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witam w ten piękny słoneczny poranek 🙂

Lagoona moja mała ma FL 7,3 - 37 tydzien i 4 dzien

Patka czy ja dobrze pamietam, ty masz rodzic na Inflanckiej? bo ja tez tam zamierzam, w poprzednią niedzielę jezdzilam tam zwiedzic 🙂

Dziewczyny czy wy od razu dostalyscie od gina zaswiadczenie do becikowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jeszcze obowiązują, wczoraj pytalam o nie mojego gina to mi powiedzial ze wydają je przy wizycie połogowej 😮 ale kazal przypomniec na nastepnej wizycie

Slyszalam o fajnych poloznych na inflanckiej czy to prawda? robią wszystko by kobieta szybko urodzila i zbytnio nie cierpiala no i nowe sale porodowe 🙂 Oby tak bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o sale porodowefaktycznie sa nowe rodzila nie dawno tam moja bratowa mialam okazje zobaczyc porod szybko wiec moge cie pocieszyc nie jest tak ja katowali 15 godz i dopiero wykonali cc owszem dostala zbnieczulenie ale i tak czula skurcze i plakala mnie tez trzymali przy pierwszym nie chcieli wywolac odrazu porodu ze maly urodzil sie w zamartwicy zagrazajacej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ze mna nic sie nie działo, zagoiłam sie. I cały czas sie ocywiście wybierałam, i wybrac nie mogłam, przy dziecku ciężko czas znaleźć . Poszłam dopiero jak chciałam zajsc w druga ciąze sprawdzic czy wszystko ok i cytologie zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...