Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To te skurcze to jednak było to i wkoncu urodziła. Tak juz chciała. Fajnie. 🙂
Już nas coraz mniej zostało....ja mówiłam ze ja bede ostatnia, nic mnie nie rusza....co z tego ze mam 2 cm rozwarcia jak tu i tak nic sie nie dzieje hehe. A moja mama chciała zeby sie urodziło dziś w jej urodzinki no niestety nie udało sie, bo nie zapowiada sie zebym miała zaraz rodzic. Mój maz obstawia jutrzejszą date hehe tez marne szanse. A jak pójde w środe do szpitala to chyba bede ta moją Gin błagała zeby mnie dała na wywołanie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To czekamy 🙂 Asiu ja też jestem już na psychicznym wyczerpaniu oczekiwania 😉 ale damy rady, głowa do góry, oklaska dla Ciebie. W następnym tygodniu to nam się już posypie, poza tym do jutra też jeszcze daleko Wesa nic straconego 🙂 😉
Kasiu nas by też mogło ruszyć i Nusie 🤪 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nie zostawiajcie mnie samej 🤢
niech ktoras zostanie na konic stycznia
Wesa jak nie na urodziny to moze na dzien babci zrobisz prezent 🙂 ja mam taką nadzieje, ze moja Gabryśka zrobi babci i dziadkowi prezent
poza tym dziewczyny nie zalamujcie sie, to juz kwestia kilku dni!!!!!! w kazdej chwili mozemy zaczac rodzic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku was tez tak na jedzenie bierze. ??? Ostatnio juz spałam i piotr cos wstał do kuchni poleciałam za nim i zachciało mi sie jesc i o 23;30 robiłam sobie tortille...trzeba miec coś z głową hehe. Nażarłam sie i poszłam spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiaj marudziła poszła spać ok. 22 a potem obudziła się o 1 i nie spała do 3, wzięłam ją do łóżka nawet to potem zasnęła i spała do 6czy7. Dzisiaj postaram się ją zapisać do przychodni i poprosić o położną, bo martwi mnie to jej ulewanie. I do apteki muszę iść za wit. K i D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki, hehe Blue masz racje coś zastój u as na forum 😜
bierzcie się do roboty 😎
my chodzimy co 2 dzień do poradni laktacyjnej przez to że Maja schudła za dużo i ze miałam opóźniona laktacje. ale przynajmniej wiem ze juz powolutku tyje i ja powoli mam normalny pokarm 🙂 także radocha nawet z takich rzeczy jest wielka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
nie pisałam ze szpitala bo wiedziałam że nic się nie dzieje
w czwartek trafiłam na głupią babę na izbie przyjęć i w czasie ktg przyszła do mnie i mówi Pani wprowadziła mnie w błąd pani nie przyszła na ktg ale do przyjęcia na oddział 😮
no i mnie zostawili
a w piątek rano lekarz sam się zastanawiał po co mnie zostawili wieczorem
wiec już powiedział żebym przeleżała te 2 dni porobią ktg i usg i jak będzie wszystko dobrze to wypuszczą do domu
zebrali się w 4 lekarzy z ordynatorem i stwierdzili że jednak termin z usg jest w moim przypadku bardziej wiarygodny i nie chcieli za wcześnie wywoływać tylko jeszcze dać mi tydzień aż się może samo coś zacznie dziać
a ta głupa baba w czwartek to już mi rozpisała na sali porodowej miejsce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...