Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Boli mnie dół brzucha to normalne?> bardziej po lewej stronie tam gdzie jest macica i jajniki jak siadam lub chodzę może to dni płodne czy coś? bo ja zawsze czułam się źle na dni płodne. Wszystko miałam obolałe. Czytałam o zapaleniu macicy, raczej to nie jest to, bo mam normalny śluz i brak gorączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze maluchy leżąc na brzuszku też patrzą tylko w jedną stronę? Moja jak leży na plecach to odwraca główkę we wszystkie strony (położyłam karuzelę na prawo) bo tak to ciągle spała z główką na lewo i teraz chętnie śpi z główką na prawo. JAk jest w pionie też odwróca główkę na wszystkie strony, tylko jak na brzuchu to nie chce odwrócić jej w lewo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu dziś cisza 🙂
Lagoona moja do niedawna tak miała, że nie chciała na brzuszku i tylko w jedną stronę patrzyła, albo przerzuciła łepek na drugą ale nie chciało jej się podnosić.
teraz z każdym dniem podnosi i przekręca coraz wyżej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama jak widziała jak ona podnosi główkę itd. to stwierdziła, że ona jest za mną i zacznie szybko chodzić no zobaczymy, ja miałam pół roku i już próbowałam wstawać trzymałam się mebli 😁 i nigdy nie raczkowałam. Ciekawe czy moja będzie za mną.,

Kamila jutro nasze małe będą miały urodziny 😜 moja o 18:45 a twoja??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Wasze maluchy leżąc na brzuszku też patrzą tylko w jedną stronę? Moja jak leży na plecach to odwraca główkę we wszystkie strony (położyłam karuzelę na prawo) bo tak to ciągle spała z główką na lewo i teraz chętnie śpi z główką na prawo. JAk jest w pionie też odwróca główkę na wszystkie strony, tylko jak na brzuchu to nie chce odwrócić jej w lewo 🤢

Moja tyle czasu ile leży na brzuszku to trzyma główkę w górze i nie chce położyć 😉 Prędzej by ją sobie na pleckach z tyłu położyła niż np na przewijaku 😜 i trzeba do niej mówić z różnych stron żeby przekręcała główkę bo tak to tylko w jedną stronę chce patrze, tam gdzie ktoś jest 😉 a na ścianę nie lubi 😜 więc chodzę ze wszystkich stron i Ją zagaduję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila!! Dzisiaj w nocy moja odwróciła główkę w drugą stronę!!! Zupełnie sama!! A wiesz czemu? bo zauważyła cień na łóżku albo zainteresował ją plastik w kształcie kwiatka jedno z tego i namiętnie się w ten pkt. patrzyła 😁 główka była całkowicie odwrócona na lewo 🙂 normalnie mi ulżyło, ale jestem przeziębiona 😞 mój też i śpi w salonie a ja z małą w pokoju boję się, że ją zarażę 😞 na razie mam tylko katar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa gratulacje 🙂 a my dzisiaj obchodzimy "miesięczne" urodziny hehe 🙂 !! tylko jeszcze muszę poczekać do 18:45, Kamila o 2 w nocy odszedł mi czop śluzowy z krwią 🙂 i po kilku godz. miałam już skurcze. O dziwo od razu było po 5-3min. a nie tak jak jest wszędzie napisane, że najpierw są co 20-30min. i stopniowo są coraz krótsze. Pamiętam, że na początku skurcze trwały ok. 20-30sek. a jak jechałam do szpitala to już 50 i więcej 🙂 I gdyby nie papaweryna to pewnie bym rodziła do rana 😁 bo skurcze były a rozwarcie jakoś nie szło ekspresem. Nawet nie wiem kiedy łożysko wydaliłam, nic nie czułam i na szczęście nie musieli mnie czyścić. Miałam II stopień łożyska na usg w szpitalu czyli mała mogła spokojnie tam siedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
A ja dziś obchodzę swoją drugą rocznicę ślubu 🙂

Wszystkiego najlepszego 😉 Duuużo szczęścia i porozumienia z mężulkiem 😉 i żeby się dobrze sprawował 😉


dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie znalazłam lekarza tutaj u siebie prywatnie co robi usg bioder i jutro mamy wizytę, ale lepiej późno niż wcale. Chciałam iść na te kompleksowe badania, ale to dopiero od 18 marca 😞 a na nfz kolejki na 2-3mieś. mam nadzieję, że będzie wszystko ok. nie piszecie jak u was było na kontroli bioderek wszystko ok? znajomej córka była w 3 lub 4 tyg. to musi przyjść na kontrolę za 6tyg. bo bioderko jedno jest niedojrzałe i nie wiadomo co z tego wyniknie, więc jak pójdę już w tym tyg., to na 100% będzie wiadomo czy wszystko jest ok. czy trzeba będzie pieluchować. Pediatra nawet mi o bioderkach w ogóle nie wspomniała jakaś dziwna jest 🤨 za to w szpitalu ciągle je sprawdzali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...