Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
A to moja Majka na brzuchu
[URL=http://img684.imageshack.us/i/beztytuunaq.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6673/beztytuunaq.jpg[/IMG][/URL]


justyna na jak dlugo jak kladziesz
Wcześniej to na parę minut (2-3) góra bo więcej nie chciała i był płacz. Teraz to sobie lezy i jak jej się znudzi to się sama hyca na bok i na plecy. Nie potrzebuje już łaski matki by położyła jak dziecku wygodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Majeczka jest cudna. dzieci szybko robią postepy, mój kilka dni temu nie trzymał głowki jak go za rece podnosiłam a dzis już ładnie trzyma.


Dokładnie 🙂 ciekawe kiedy zaczną się same podnosić do siadu. Chociaż próbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Co do jedzenia to moja Majka też szaleje. Syropy już odstawione a Ona ciągle po 100 ml zjada 😞


Justyna 100ml to jest dużo! Ja bym chciała żeby moja tyle jadła ciągle. A nie po 30-40-60ml jak ma dobry dzień 90 i raz na ruski rok 120.
Wiem aczkolwiek jeszcze 1,5 tyg. temu co jedzonko zjadała 150-180 ml a teraz 150 ml zje może z raz na dobę 😞


Może ma skok?
?


Skok rozwojowy 😁
Chyba jakieś cofnięcie raczej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Co do jedzenia to moja Majka też szaleje. Syropy już odstawione a Ona ciągle po 100 ml zjada 😞


Justyna 100ml to jest dużo! Ja bym chciała żeby moja tyle jadła ciągle. A nie po 30-40-60ml jak ma dobry dzień 90 i raz na ruski rok 120.
Wiem aczkolwiek jeszcze 1,5 tyg. temu co jedzonko zjadała 150-180 ml a teraz 150 ml zje może z raz na dobę 😞


Może ma skok?
?


Skok rozwojowy 😁
Chyba jakieś cofnięcie raczej 😜


No zgadłaś.. podczas skoku dzieci czasami cofają się w rozwoju 🙃 nie umieją tego czego umiały a potem z dnia na dzień umieją więcej, mogą być marudne, płaczliwe, nie chcą spać lub na odwrót i gorzej jedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Co do jedzenia to moja Majka też szaleje. Syropy już odstawione a Ona ciągle po 100 ml zjada 😞


Justyna 100ml to jest dużo! Ja bym chciała żeby moja tyle jadła ciągle. A nie po 30-40-60ml jak ma dobry dzień 90 i raz na ruski rok 120.
Wiem aczkolwiek jeszcze 1,5 tyg. temu co jedzonko zjadała 150-180 ml a teraz 150 ml zje może z raz na dobę 😞


Może ma skok?
?


Skok rozwojowy 😁
Chyba jakieś cofnięcie raczej 😜


No zgadłaś.. podczas skoku dzieci czasami cofają się w rozwoju 🙃 nie umieją tego czego umiały a potem z dnia na dzień umieją więcej, mogą być marudne, płaczliwe, nie chcą spać lub na odwrót i gorzej jedzą.
Zawsze jakaś pociecha 🙂 A skąd Ty to wszystko wiesz? Głupio się czasami czuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A moja mycha wagowo wreszcie wlazła na 50centyl, a wg innej strony z siatkami 75centyl haha! żart nie ma co..
A ja nie rozkminiam tych centyli. Jak jest prawidłowo?


50centyl np. oznacza, że 50% dzieci waży mniej, a 50% więcej, 75centyl oznacza, że 75% dzieci waży mniej, a 25% więcej itd. a poniżej 50centyla to na odwrót.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Co do jedzenia to moja Majka też szaleje. Syropy już odstawione a Ona ciągle po 100 ml zjada 😞


Justyna 100ml to jest dużo! Ja bym chciała żeby moja tyle jadła ciągle. A nie po 30-40-60ml jak ma dobry dzień 90 i raz na ruski rok 120.
Wiem aczkolwiek jeszcze 1,5 tyg. temu co jedzonko zjadała 150-180 ml a teraz 150 ml zje może z raz na dobę 😞


Może ma skok?
?


Skok rozwojowy 😁
Chyba jakieś cofnięcie raczej 😜


No zgadłaś.. podczas skoku dzieci czasami cofają się w rozwoju 🙃 nie umieją tego czego umiały a potem z dnia na dzień umieją więcej, mogą być marudne, płaczliwe, nie chcą spać lub na odwrót i gorzej jedzą.
Zawsze jakaś pociecha 🙂 A skąd Ty to wszystko wiesz? Głupio się czasami czuję 😜


Czyyyytam!!! 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
PRZYZNALI NAM KREDYT
4 KWIETNIA PODPISZEMY AKT NOTARIALNY 🤪 🤪 🤪


To super!! 🤪 Wreszcie na swoim co? 😉

no już nie mogę się doczekać
mamy dość ciągłych przeprowadzek, wiecznego proszenia się o jakikolwiek remont albo ciągłych ustępstw i podwyżek czynszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna poza tym pytasz się matki, która ma obsesję na pkt dziecka to co się dziwisz, jak mi się nudzi to czytam wszystko co popadnie co jest związane z dziećmi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna to moja wygląda jak twoja majka z 12 marca 🤢 czasem jak ją lepiej ułożę to trzyma głowę z 1 min albo sama się podniesie, ale generalnie to se leży na boku...
ja jeszcze nie wyjmowałam małej z wózka, może jak będzie trochę cieplej...zresztą tutaj to jedynie na ławce gdzieś w parku lub przed blokiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Czy wy na dworze wymujecie maluchy z wózków na ręce np.????

ale po co tak po prostu, czy gdy ma potrzebę np płacze?
w sumie to jeszcze nie miałam takiej sytuacji żeby mi mała ryczała i nie mogla się uspokoić na dworze
ale gdyby tak było to na pewno wyjęłabym ją wózka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...