Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mojemu małemu sie cały czas uszy wywijają ajk kreci główką, a najbardziej prawe bo na ta strone najczesciej leży, i widac ze to ucho bardziej odstaje. Maja miała ten sam problem, moje dzieciaki mają takie odstające te uszka. Teraz załozyłam mu mai opaskę taką rózową z kwiatuszkiem hihi 🙂 zeby nie zachaczał tego ucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A tak zmieniając temat właśnie słyszałam w radiu, że jakaś platforma kablowa w Kalifornii odpaliła nowy kanał, który przez 24 godziny na dobę pokazuje kurczaki kręcące się na grillu 😉 Na próbę na 3 miesiące. Jak będzie oglądalność to zostanie w ich pakiecie na stałe 😉
Słyszałam też, że niedawno w Stanach wydana zostałą książka "O czym mężczyźni myślą poza seksem". 300 stron pustych. Ponoć to tam teraz bestseler 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂a u mnie ciężko 😞 wczoraj strasznie bolał mnie kręgosłup i cala szczęka(w sumie to już od jakiegoś czasu)pojechalismy do lekarza i mam zapalenie nerwu trójdzielnego 🤨i zastrzyki 😞a do tego wieczorem strasznie spuchłam na twarzy(wogóle mi oka prawego nie było widać 😞koszmar i zaczęłam sie dusić jestem alergikiem a teraz wszystko kwitnie i zaczęło sie 😞w tamtym roku męczłam sie bo nie mogłam nic wziąć bo byłam w ciąży a teraz nic bo wszystko przenika do pokarmu 😞dostałam dożylnie hydrokortyzon i troszke opuchlizna schodzi 🙂ale co dalej??? 🤨
Jedyne co mi pozostało to tabletki na spalenie pokarmu 😞 😞 😞ale narazie nie myśle o tym pije wapno przykładam lód i siedze w domu 😞a sąsiadowi kazałam ściąć forsycje 🤪myśle że ten wstrętny żółty krzak mnie tak załatwił 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiulka widze, ze i Ciebie coś dopadło, trzymaj sie i wracaj do zdrówka

Ja bylam dzis na zakupach i w koncu kupilam sobie pare rzeczy, pochwale sie kupilam spodnie, bluzki i fajowy plaszczyk 😆
a pogoda paskudna, zimno, wieje i czasami pada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka Twój o 7 a mój o 4:40 wstaje, a lekko po 5 wychodzi więc jest różnica.. dzisiaj też pracuje wstał po 4 i pracuje do teraz.. Kamila ja nie mam nadżerki, mnie nie boli środek (szyjka itd.) tylko wyraźnie blizna i wejście.. ja wiem gdzie ją mam, czuć wielką grubą krechę 😞 za to znajduje czas na golenie zawsze 🤪 chociaż coś.. bo tam mnie włosy denerwują 😜 dzisiaj jak wróciłam ze szkoły podeszłam do małej zaczęłam mówić do niej a ta wydęła usta w podkówkę i już chciała płakać i tak kilka razy a jak widziała babcię to uśmiech, a jak mnie to od razu usta wydymała 😮 co to mogło znaczyć? nie pamiętała mnie????????????????? 🤢 😮 czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna może Twoja mała nie je przez chorobę albo ma skoki 🙂 ja prowadzę dziennik jak moja je i ile je.. to widzę ile trwa skok.. po jedzeniu 🙂 zawsze je przy granicy 500 🙂 a jak mija to ponad 600 i 700ml śmiesznie to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
wesa napisał(a):
youmit napisał(a):
wesa napisał(a):
Youmit ale masz piekne zdjecia, dopiero teraz widze jak wyglądałaś z brzuszkiem, a ze ślubu rewelacje, wyglądałaś cudnie. W nasze chrzciny masz rocznice 🙂

Dzięki Gosiu:*
to nasza 1rocznica 🙂

ja miesiąc temu miałam 2 rocznice( papierową) 😉
i jak ci sie podoba w małżeństwie.???? Mi bardzo, jest lepiej niż przed, choć niektórzy mówią ze sie wszystko psuje; 🙂

U mnie też lepiej niż przed 🙂)nawet nie wiem kiedy ten rok minął 🙂i jak się mały urodził to nadal jest dobrze 🙂
Bo my fajne jesteśmy Wesa! to musi być dobrze! 😉

Przyłączam się my we wrześniu mamy 2 latka po ślbie i też uważam że jest jeszcze lepiej niż przed. A teraz jak jest Natalka to już w ogóle miodzio,tylko czasu na sex troszkę mało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
http://img819.imageshack.us/i/dscf2099p.jpg/
http://img850.imageshack.us/i/dscf2097q.jpg/
chciałam się pochwalić, że mój aniołek znów się podnosi na brzuszku 🤪
Milka cudowna Natalka 😘a głowke trzyma super 🙂marzy mi sie żeby moja Sonia tak podniosla i trzymala wysoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień jakoś minął prawie cały w homoncie a na noc zasnęła w tym dziadostwie a po godzinie z płaczem domagała się zdjęcia. Zdjęłam. Dam jej się wyspać. I może ja też pośpię 🙂


milkaslask napisał(a):
Justynko chyba czegoś nie doczytałam co za ustrojstwo nosi Twoja córcia?
Rozwórkę koszli 😞



BlueLagoon napisał(a):
Justyna może Twoja mała nie je przez chorobę albo ma skoki 🙂 ja prowadzę dziennik jak moja je i ile je.. to widzę ile trwa skok.. po jedzeniu 🙂 zawsze je przy granicy 500 🙂 a jak mija to ponad 600 i 700ml śmiesznie to wygląda.
To raczej nie przez chorobę bo infekcja świeża a z jedzeniem od jakiś 2 tygodni jest byle jak. Chociaż są dni, że po 150-180 ml prawie za każdym razem. Dziś tylko raz. Może ma skoki



Spokojnej nocki. Aby Wam dzieciaczki dały się wyspać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Dzień jakoś minął prawie cały w homoncie a na noc zasnęła w tym dziadostwie a po godzinie z płaczem domagała się zdjęcia. Zdjęłam. Dam jej się wyspać. I może ja też pośpię 🙂


milkaslask napisał(a):
Justynko chyba czegoś nie doczytałam co za ustrojstwo nosi Twoja córcia?
Rozwórkę koszli 😞



BlueLagoon napisał(a):
Justyna może Twoja mała nie je przez chorobę albo ma skoki 🙂 ja prowadzę dziennik jak moja je i ile je.. to widzę ile trwa skok.. po jedzeniu 🙂 zawsze je przy granicy 500 🙂 a jak mija to ponad 600 i 700ml śmiesznie to wygląda.
To raczej nie przez chorobę bo infekcja świeża a z jedzeniem od jakiś 2 tygodni jest byle jak. Chociaż są dni, że po 150-180 ml prawie za każdym razem. Dziś tylko raz. Może ma skoki



Spokojnej nocki. Aby Wam dzieciaczki dały się wyspać 🙂

Majeczka maleńka :*, oglądałam rozwórkę - okropne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ładna pogoda dzisiaj jest 🙂 my już od rana sprzątamy, nadal jesteśmy oboje przeziębieni i boję się o małą, że się zarazi, bo już tak dziwnie pociąga nosem jakby był zatkany, ale daję jej krople do nosa, na razie je i śpi normalnie. Śpi z zamkniętymi ustami. Hmm kiedyś i tak będzie musiała zachorować. No, ale wolałabym tego uniknąć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
mojemu małemu sie cały czas uszy wywijają ajk kreci główką, a najbardziej prawe bo na ta strone najczesciej leży, i widac ze to ucho bardziej odstaje. Maja miała ten sam problem, moje dzieciaki mają takie odstające te uszka. Teraz załozyłam mu mai opaskę taką rózową z kwiatuszkiem hihi 🙂 zeby nie zachaczał tego ucha.

wesa u mnie jest to samo jedno ucho bardziej się wywija i mówię do męża że będzie miał jedno ucho bardziej odstające chodź poprawiam mu jak tylko widzę że się wywija ale nie zawsze zauważę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Hej 🙂a u mnie ciężko 😞 wczoraj strasznie bolał mnie kręgosłup i cala szczęka(w sumie to już od jakiegoś czasu)pojechalismy do lekarza i mam zapalenie nerwu trójdzielnego 🤨i zastrzyki 😞a do tego wieczorem strasznie spuchłam na twarzy(wogóle mi oka prawego nie było widać 😞koszmar i zaczęłam sie dusić jestem alergikiem a teraz wszystko kwitnie i zaczęło sie 😞w tamtym roku męczłam sie bo nie mogłam nic wziąć bo byłam w ciąży a teraz nic bo wszystko przenika do pokarmu 😞dostałam dożylnie hydrokortyzon i troszke opuchlizna schodzi 🙂ale co dalej??? 🤨
Jedyne co mi pozostało to tabletki na spalenie pokarmu 😞 😞 😞ale narazie nie myśle o tym pije wapno przykładam lód i siedze w domu 😞a sąsiadowi kazałam ściąć forsycje 🤪myśle że ten wstrętny żółty krzak mnie tak załatwił 😠 😠 😠

bidulko kochana oklask dla ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...