Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nusia ja przy tych wzdęciach i bólach brzuszka też dawałam enzym laktazy, który pomagał rozkładać laktozę i pomogło (Delicol) i dodatkowo Bobotic, żeby mogła się wyprykać 🙂
ja matę też mam tą farmę i super się sprawdza, bywa że poleży na niej 1h, ale na razie najbardziej interesuje ją lusterko 😉 dzisiaj jak sobie z nią gadałam to tak na mnie krzyczała, że aż czerwona się robiła hihi, znów coś nowego w jej "gadaniu" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
Nusia ja przy tych wzdęciach i bólach brzuszka też dawałam enzym laktazy, który pomagał rozkładać laktozę i pomogło (Delicol) i dodatkowo Bobotic, żeby mogła się wyprykać 🙂
ja matę też mam tą farmę i super się sprawdza, bywa że poleży na niej 1h, ale na razie najbardziej interesuje ją lusterko 😉 dzisiaj jak sobie z nią gadałam to tak na mnie krzyczała, że aż czerwona się robiła hihi, znów coś nowego w jej "gadaniu" 🤪

u was też ta farma ma takie miękkie boki (płotek)? myślałam że to jest sztywniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Nusia ja przy tych wzdęciach i bólach brzuszka też dawałam enzym laktazy, który pomagał rozkładać laktozę i pomogło (Delicol) i dodatkowo Bobotic, żeby mogła się wyprykać 🙂
ja matę też mam tą farmę i super się sprawdza, bywa że poleży na niej 1h, ale na razie najbardziej interesuje ją lusterko 😉 dzisiaj jak sobie z nią gadałam to tak na mnie krzyczała, że aż czerwona się robiła hihi, znów coś nowego w jej "gadaniu" 🤪

u was też ta farma ma takie miękkie boki (płotek)? myślałam że to jest sztywniejsze.

też jest miękkie, ale nie jest tak źle. Jak ciasno zepniemy to się trzyma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak Twoja mała kaszle czasem po jedzeniu? moja tak, co jakiś czas.. pewnie pokarm się cofa.. ale kurcze to niebezpieczne, bo może prowadzić do zapalenia płuc lub innych chorób 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu moja też marudzi i to strasznie już pół dnia nie śpi 🤨 😠 Uduszę to dziecko.. jeść nie, spać nie, bawić nie.. 😠 i ciągle płacze 🤨 wypluwa smoczek a potem go chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie cieszę , taki bujeczek dostałam
http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-babelek-do-18kg-gratis-i1544308807.html

i jeszcze ciuszki po ich synku bede dostawała, a on tak pieknie go ubierają, same oryginalne rzeczy(kasiaści są) ale jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Joasiu moja też marudzi i to strasznie już pół dnia nie śpi 🤨 😠 Uduszę to dziecko.. jeść nie, spać nie, bawić nie.. 😠 i ciągle płacze 🤨 wypluwa smoczek a potem go chce.


przechwaliłaś ją, mówiłaś ze taka grzeczna. ja juz sie nauczyłam nie mówić jak coś fajnie robi bo pozniej mu sie odmienia .hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wesa śliczny ten bujaczek 🙂ja mam tą huśtawke z bright statrs i jestem zadowolona chwilke sie pobuja 🙂a ja wczoraj kupiłam z fisher price ten większy właśnie do 18 kg i z funkcja podnoszenia już do siedzenia bo ten co mam jest do 9kg i bardziej leżący a w tamtym to będe dawać pierwsze zupki i deserki hmmm już nie moge się doczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutwa okres dostałam 😠 czyli wychodzi na to, że mam nieregularny 🥴 wtedy miałam 15, potem 17 a teraz 13 🤨 ja chce mój okres spodziewany co 30dni a tak to co będę na mieście i mi pocieknie 😞 teraz mam całe majty brudne od krwi i spodnie!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Joasiu moja też marudzi i to strasznie już pół dnia nie śpi 🤨 😠 Uduszę to dziecko.. jeść nie, spać nie, bawić nie.. 😠 i ciągle płacze 🤨 wypluwa smoczek a potem go chce.


przechwaliłaś ją, mówiłaś ze taka grzeczna. ja juz sie nauczyłam nie mówić jak coś fajnie robi bo pozniej mu sie odmienia .hehe


No, ale nie muszę jej nosić na rękach, bujać, opiekować się nią itd. a to że wyje to normalka.. jak zrobiłam jej jeść to wzgardziła i nie wylalam tego mleka dałam po 50min. znowu zjadła 60ml i odleciała śpi na brzuchu. Mam nadzieję, że długo będzie spać, co gorsza nie odbiła, ale na brzuchu pewnie to wyciśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
a ja dzis starłam jabłuszko i mu dałam, ale coś mu nie smakowało hehe....juz ja go przyzwyczaje do nowych smaków.


Ja próbowałam jej dać mleko z łyżeczki WSZYSTKO wypluwała 🙃 uparta jest, albo nie miała ochoty ogólnie na mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Dziewczyny jak wygląda wasz dzień?mają wasze maluchy już swój rytm?bo u mnie hulaj dusza!!!!!!!! 🤪robi co chce je kiedy chce śpi kiedy chce 😠 🤨


Podobnie jak Twoja robi co chce, ale pod wieczór odpada ok. godz 19 i śpi do rana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja rytmu swojego nie ma, ale pobawi się to trochę na macie, to na bujaczku czy w łóżeczku na karuzeli. I tak ze 3 razy w ciągu dnia zaśnie mi na cycu i śpi ok. 1h. Także mogę coś zrobić...dziś umyłam lodówkę i sprzątnęłam naszą wielką szafę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jestem zła, kupiłam mojemu dzisiaj prezent na urodziny, bo ma 5 maja, i miałam schowac własnie a on sie zwolnił z pracy i wpadł do domu i juz zobaczył. jezzzzuuu nigdy mi niespodzianka nie wychodzi. a kupiłam taki duży samochód zdalnie sterowany, moj mąż lubi takie zabaweczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...